Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
8. apr 2009

ahojte pusinky. hlasim sa, sice sme doma uz od stredy ale laptop mame v oprave, aj teraz mam len pozicany. ako sa mate otaznik. neviem ako sa tu dava tak preto som ho vypisala 😀

eva7780
autor
8. apr 2009

ahoj Bea 🙂 už si nam tu chybala 😉
dúfam,že šimonko poslúcha

beadz
8. apr 2009

ahoj evy. no, velmi neposlucha. ale to mi bolo jasne uz vtedy ked mi skrizil plany a narodil sa uplne necakane...
a tu co nove. ako sa mas evy

eva7780
autor
8. apr 2009

ale zase si rada,že to máš za sebou nie?velmi ta potrápili v nemocke?
ja všetko po starom

beadz
8. apr 2009

jasne ze som rada. ale porod bol velmi tazky. hodinu som tlacila kym sme ho dostali von. praskla mu klucna kost, urobil sa mu krvny hematom na hlavicke, lebo isiel cez total suche porodne cesty a mal krvacanie do mozgu...

dicinka1
8. apr 2009

beadz avoooooooooooooooj..tolko som sa tu na teba pytala 😵 😵 😵 😵

nasa janapo sla do nemocky,vies o tom?o 3 tyzdne by mala rodit ☹ lebo tlaci na krcok..a ten sa jej tusim otvara.. 😒

beadz..mala si tazky porod ze?ale hlavne ze ste v poriadku...a maly je zdravucky 😵

beadz
8. apr 2009

ahoj dici. dufam ze janka to vydrzi co najdlhsie a dobre jej to dopadne. a ty ako

beadz
8. apr 2009

no, zobudil sa. musim ist. papa zatial

dicinka1
8. apr 2009

papa..a pekne ho nakrm.. 😉

matelko1
8. apr 2009

ahoj beadz.no pekne vitam.uz si nam tu chybala.super,ze ste v poriadku.aj na tazky porod clovek zabudne,ked drzi potom v naruci babatko. 🙂

matelko1
8. apr 2009

beadz potom daj fotky maleho do albumu./ak budes mat cas samozrejme/

matelko1
8. apr 2009

no kde ste zmizli.
neviem ci sa dostanem este dnes k pc,ale zajtra idem do tych KE,tak potom sa ozvem ako dojdem.drzte palce.
pa 🙂 a pekny zvysok dna 🙂

eva7780
autor
8. apr 2009

matelko držíme 🙂
bea no mala si to riadne ťažké 😔

gerena
8. apr 2009

caute kocky 😀 bea som rada ze si sa ozvala, uz sme sa zacali bat 😉

eva7780
autor
8. apr 2009

čau kočka 😀 😀 😀

gerena
8. apr 2009

baby ja tu uz nebudem takeň pekne sviatky, uzite si, oddychnite 🙂 vela vody alebo vodky, kazdemu podla chuti........................ 😀 😀

eva7780
autor
8. apr 2009

gerenka uži si sviatky aj ty,hlavne si oddychni 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
8. apr 2009

Ahojte,tak ja som uz domka z navstevy...potom sme isli s kamoskou na nakupy do optimy,lebo maleho jej zobrala mama,tak sme boli trosku logovat... 😉
kupila som si az jedno tricko,teraz som dala vyprat jednu pracku a idem zehlit pokial pride muzik z prace... 😉
Bea awoooooooj.... 🙂
Dici jasne ze ak pride ti manzelik domov tak sa na nho tesis a j on na vas... 🙂 😀
.....Prajem dobu nocku a pekny vecer....
Ger uzi si sviatky vela vodyyyy a jasne aj vodddddkyyyy.... 😵

puglee
9. apr 2009

Dobré ráno....prajem usmievavý dník 😵
...bea chýbala si 😢

eva7780
autor
9. apr 2009

Dobré ránko,dnes vyzerá trošku zamračené,aj sprchlo,ale len zo 2 minútky 🙂

eva7780
autor
9. apr 2009

matelko ako?som zvedavá 😉

puglee
9. apr 2009

...ja už som domka, sme končili skôr v robotke 😵 ....pozerám, že ste toho dnes "popísali" neúrekom 😀 😀
...matelko, aj ja som zvedavá...tak daj vedieť 😉

matelko1
9. apr 2009

ahojte.tak som uz v praci.na odber idem v utorok.

eva7780
autor
9. apr 2009

matelko super,ako ti to zbehlo 🙂 a vajka ako?este ides k nemu na kontrolu ci len hned na odber?

matelko1
9. apr 2009

idem hned na odber.vajka mam dobre,aj som sa ho pytala 2 x,ale nerozumela som ho a 3-ti krat som sa ho nechcela pytat.ja neviem kde som bola s myslienkami...sestricku som poprosila pichnut injek.

eva7780
autor
9. apr 2009

tak super,budem ti silno držať palce,nech rozbehneš vlnu 🙂

matelko1
9. apr 2009

evy dakujem.ale aj sa bojim.v nedelu vecer na gynde mi pichnu choragon o 22:00hod,potom mam 2 tabl.vecer do posvyutrogestan/ a 2x2 nejake cez usta -duphaston myslim 😵 ,ze som to dobre napisla 😀

eva7780
autor
9. apr 2009

no matelko asi 😉 viem len že utroš sa vkladá a ostatné...ale ked ti tak povedal aj tak urob 😵 dnes mal hermi aku náladu?dlho si čakala?

matelko1
9. apr 2009

presne ma zobral,mal dobru naladu.nebolo vela pacientiek v cakarni,predo mnou 2 baby a potom dosli dalsie.

eva7780
autor
9. apr 2009

tak to si mala ideálne dneska,aj dobrá nálada a aj dobré výsledky 🙂