Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katica1
7. júl 2009

papa bruuuu..a uzdrav sa,,.,,, 😔

lusinkaj
8. júl 2009

dobre ranko...idem o chvilu k dr.som zvedava co mi povie,strasne ma boli hrdlo 😒
pekny den 🙂

csilla76
8. júl 2009

Ahojte,tak dnes vám dám vediet ze kedy a o kolkej bude stretko 🙂

ale vidim ze ani na to co napisala Ger reakcia nebola tak ani neviem.... ☹

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,som spät od dr.mam zapal hrdla,mam antibio.silne tak sa mozem liecit... 😒
kupila som si melon musim papat vitaminky...
csilla ja som spominala,ze ja by som rada prisla,ale v piatok ideme na oslavu a v sobotu ak by bolo stretko tak by som aj mohla,ale kedy a kde... 🙂 to neviem povedat ani ja,ze o kolkej budem doma...

lusinkaj
8. júl 2009

tak a uz to mam za sebou,urobila som prvy krok,volala som Hermanovi,v pondelok som objednana... 🙂 😵 😵

lusinkaj
8. júl 2009

nikde nikoho... ☹ kde ste vsetky?

eva7780
autor
8. júl 2009

ahojte 🙂 pekný den

lusinkaj
8. júl 2009

evi aj tebe 🙂

eva7780
autor
8. júl 2009

lusi čau,jeden a pol dna bez pc urobilo svoje 😀 😀 😀 normálne mi chýbal,ked večer ani v telke nič nedávajú ☹ idem dačo porobiť

lienka2
8. júl 2009

vidis, lusi 🙂 drzim palceky 😵

lusinkaj
8. júl 2009

evi ja si tiez neviem predstavit byt bez pc-konika 🙂
lienka dakujem ty sa ako mas?to je tvoje ake ivf?

lusinkaj
8. júl 2009

lienka uz som si to vsimla,ze 1ivf 🙂

lienka2
8. júl 2009

lusi, bolo to prve ivf a necakala som, ze aj vyjde 😅 teraz uz len cakam na usg k hermimu, v pondelok budu 3 tyzdne od krvneho testu takze mu musim zavolat.. dufam, ze mi povie dobre spravy 😉

beadz
8. júl 2009

ahojte babiky. tak ako v sobotu ? ja by som radsej poobede. muz chce ist so sestrou na dobu ladovu, tak v tom case by bolo mne najlepsie. ale ak nie, tak sa prisposobim.
dnes sme boli plavat, tak pridam nejake foto.

katica1
8. júl 2009

ahojte..lusinkaj supeer ,ze si zavolala dr... 😕

lusinkaj
8. júl 2009

lienka,tak musis verit,ze toto bude uspesne 🙂
bea aj ja chcem ist na dobu ladovu s krsniatkom 🙂

lusinkaj
8. júl 2009

katica,vies ako dlho som sa odhodlavala 😕

katica1
8. júl 2009

joj,,,viem,,,ja furt ked mu mam zavolat...prezivam muky...sak to len telefon...no ja som stress woman... 😝

lusinkaj
8. júl 2009

ja nie kvoli tomu,ja nemam strach z neho,ale z toho ci ist na ivf ci nie...ale uz som sa rozhodla 🙂 idem do boja a dufam ze bude uspesny 🙂 😵

eva7780
autor
8. júl 2009

Bea Šimonko je zlatý,aký odvážny 🙂
Lusi super,že si sa odhodlala 🙂

lusinkaj
8. júl 2009

evi 😵 dufam,ze robim dobre 🙂
bea simon je zlaty 🙂

beadz
8. júl 2009

evy, lusi .. dakujem, odkazem mu to 😉
dnes sme sa uz aj ponorili a neplackal,tak som bola na neho velmi hrda

katica1
8. júl 2009

lusinkaj dodavas mi odvahu...!!! 😉

lusinkaj
8. júl 2009

kati vazne?to len musim sama seba prehovarat,ze vsetko bude dobre,lebo pri 1ivf som bola velmi nervozna,neista...tak verim,ze teraz vsetko dobre dopadne 🙂
bea,obidvaja chlapi boli dobrí 😀 😀 vsak evi? 🙂

katica1
8. júl 2009

aj ja zas...som az prilis verila. 😔 ..a dvala malu moznost neuspechu...to je zle,??sak mame pozitivne mysliet...teraz uz budem opatrnejsia... 😖

lusinkaj
8. júl 2009

katica ja tiez sama neviem co a ako mysliet 😒 asi tak ako to ma byt tak to bude,ak mame mat budeme,ak nie tak nie,alebo uz neviem co si mam mysliet 😒

beadz
8. júl 2009

katica, ak sa da, tak na to treba uplne prestat mysliet. psychika je svina, my sme mali podanu ziadost na adopciu, tak sme do toho isli, ze co ked... a vyslo to. drzim palce

lusinkaj
8. júl 2009

presne tak bea...asi tak to je najlepsie,len tie nervy su svina 🙂

katica1
8. júl 2009

aha...dik beadz...no asi,,,no uplne nemysliet na to sa asi neda....no natrenujem...... 😠 😠

beadz
8. júl 2009

kocky, este ma napadlo, ze ja som predtym chodila ku jednej pani, ktora mi zmerala ako funguju vnutorne organy, vyslo dost zle, ale brala som na to kvapky a asi za 3 mesiace sa to super zlepsilo. mozno aj to pomohlo. ale je to dost drahe, myslim tie kvapky, ale zavisi ake vysledky by ste mali vy.