Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
26. feb 2009

dik dia. mozno ze som uz aj nasla. dnes sa pojdem s nou porozpravat. tiez som na nu dostala tip a po hlase mi je celkom prijemna, lebo keby ze nie, tak moze robit aj zadarmo. idem ku nej dnes, tak s nou hodim rec a uvidime ci sa dohodneme...

lusinkaj
26. feb 2009

ahojky bea....dnes idem zehlit.... 😠

beadz
26. feb 2009

lusi, ahoj. aj ja som mala na plane, ale kedze zase sedim cele doobedu na koni a poobede som sa dohodla s fotografkou a potom chceme ist pozriet s muzom zarubne a dvere, tak neviem ci sa mi este vece bude chciet zehlit. okrem toho mi zase pribudne, tak to asi necham naraz. fuj fuj fuj

matelko1
26. feb 2009

beadz ej ha,zachcelo sa ti par fotiek umeleckych co?no super 🙂
lusi a kolko ma to krstniatko rokov?

beadz
26. feb 2009

ano matelko. sama sa odfotit neviem, a myslim ze to bude pekna spomienka. chcem aby pri tom bol aj drahy, aj ked ho budem musiet k tomu trochu pritlacit. asi

puglee
26. feb 2009

bea, mne sa veľmi páčia fotky s bruchom (keď niekedy budem mať aj ja, tiež si dám urobiť).....a dúfam, že ich potom dáš do albumu na koníka, aby sme sa aj mi pokochali 😉
dia dnes som domka a zajtra pracujem do 13,00 hod., keď by si prišla k vašim tak môžme aj v SO na kafčo zabehnúť....čo ty na to? ........čo sa týka stimulky pichám 75 ml Gonal a v pondelok mám ísť k Hermimu...

beadz
26. feb 2009

puglee, ked sa vydaria tie fotky, tak ich dam do albumu...

puglee
26. feb 2009

bea, určite budú nádherné o tom nepochybujem 🙂

csilla76
26. feb 2009

😀 kukuc 😀 veru bea sup sup daj spravit tehulkovske fotky a pridaj do albumiku aby sme videli 🙂

beadz
26. feb 2009

dobre kocky, tak sa idem pripravit. takze na dnes koncim. majte sa a nepopiste vela, nech necitam sto hodin 😉

matelko1
26. feb 2009

baby vytiahla som nas az z druhej str.
beadz tak sup daj urobit tie fotky a potom rychlo do albumu 🙂 urcite budu perfektne 🙂

puglee
26. feb 2009

matelko, a ty ako sa mas? ...mas dnes vela robotky

matelko1
26. feb 2009

ja ujde to.praveze mam malo robotky.je to hrozne a este som aj sama,tak bletkam po nete,jednym slovom bavim sa.

matelko1
26. feb 2009

puglee aty hned si zacala so stimulkou?ty si nezacala ani tou injekciou diphereline?
ja idem 13.3.do ke a najprv mi da tu injekciu/aspon mi tak baby hovorili/tak som zvedava.

puglee
26. feb 2009

matelko aj ja som z toho ostala prekvapená, ale povedal, že tá prvá injekcia má ešte účinok od 1. IVF

matelko1
26. feb 2009

aha a ty si vlastne kedy bola na 1 ivf?

eva7780
autor
26. feb 2009

kočky síce mimo témy,ale neviete poradiť?nejde mi webka,skúšal synove jemu tiež nejde,dnes tu bol švagor,mal ju u nich doma,tak to iste, bola som reklamovať v obchode tak im ide,dokonca som bola kuk za pult,švagor doniesol svoju,tak ta mi ide,neviete kde by mohol byt problem?

matelko1
26. feb 2009

juj evy tak v tom ti ja neporadim.nemas ju zle napojenu?ked v obchode isla a tebe nejde,tak to bude len akysi maly hacik v tom.

eva7780
autor
26. feb 2009

ved prave,ale aky?nemam ju zle napojenu,a navyse ju skusali okrem mna dvaja dalsi

matelko1
26. feb 2009

ale vidis,ze v obchode isla.tak len skusaj a mozno sa to podari.

puglee
26. feb 2009

matelko ja som prvý krát stimulkovala začiatkom januára....vtedy mi tú injekciu pichal prvý deň menštruácie

eva7780
autor
26. feb 2009

matelko už skúšam 2 týždne 😠

matelko1
26. feb 2009

puglee ved to bolo nedavno.ty vlastne pokracujes...ty si mala stopnutu stimulku ze?..a gonal ti vystaci?
evy uz 2 tyzdne?tak zavolaj chlapika z obchodu k vam,nech ti ukaze ako sa to zapaja,ale u vas a zaroven ju aj pozrie ci je dobra.

eva7780
autor
26. feb 2009

pochybujem že príde

matelko1
26. feb 2009

to ja som si raz kupila vezu/par rokov do zadu/ a tiez mi nesla a predavac,ze ona musi atd.tak som povedla nech teda pride a nech sa pozrie...nakoniec ju zobral,zreklamoval,ale ja som ju uz nechcela,tak vratil peniaze.

eva7780
autor
26. feb 2009

veža je veža 🤐

arturinka
26. feb 2009

Ahojte kocky,...zdravim Vas vsetky, len na chvilku som tu nakukla ako sa mate, co nove....my uz mame dva mesiace, nas anjelik je uzasny....bojujte, lebo ten pokladik naozaj stoji za to. 🙂 🙂 🙂

matelko1
26. feb 2009

ahoj arturinka.super,tak len sa pekne drzte,rastiete pekne.boze ako to rychlo leti co? 🙂

evy vies co,daj si pauzu a uvidis prides na to neskor 🙂

eva7780
autor
26. feb 2009

ahoj Arturinka,ale ste už velký 🙂
matelko pauzu som už mala 😒

matelko1
26. feb 2009

tak si daj este jednu,ukludni sa pojde to 😉 ...kafe si uz mala?....lebo ja nie a idem si urobit.