Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilly4
3. feb 2010

mam este 2testy,tak testnem piatok a nedelu. ano pondelok idem.a ty ides o kolkej,mne nepovedali kedy prist.

lusinkaj
3. feb 2010

tak do pol.9 treba prist ak chces ten den vediet ake je hcg... 😉

lilly4
3. feb 2010

a to nam iba sestricka zobere krv a ideme domov,s dokim nebudeme?

lusinkaj
3. feb 2010

hej len tak...ale ja by som chcela nech mi dr.predpise lieky nechce sa mi ist k svojmu gyn.uvidim ako to bude...potom ak poobede zavolas o vysledok ti povie kedy mas prist...

beadz
3. feb 2010

ahojte kocky, tak ako ? lusi uz sa to blizi 😉
mne dnes vytiahli dalsie dva zuby, uz je to minus 9 dokopy za posledne 2 tyzdne ☹ . este zajtra pojdu von styri a koncim. uff.
ale co je podstatnejsie, simonko dnes urobil svoje dva samostatne krociky. bola som uuplne z toho hotova a plakala som jak male decko. naaaadhera. uz aby ste to zazili aj vy 😵

lusinkaj
3. feb 2010

bea super....tak to si ta neviem predstavit bez zubov... 😀 😉
tak to musi byt fakt uzasny pocit...urcite sa aj ja dockam coskoro ... 😉

sobka
3. feb 2010

No ja som bola na laparke pred 2rokmi,vtedy sa potrvdila ta nepriechodnost a vylucili ine diagnozy.tak sme sli na ivf,kedze 3x iui mi nevysli. Teraz na jesen som mala posledne ket z 2ivf v inom centre,tak som sa rozhodla na 3ivf prist k dr.hermanovi no a on mi odporucil ten vajickovod odstranit!zevraj neuspech moze byt aj v tom,ze v tom nefunkcnom vajickovode sa tvori tekutina,ktora pri namahe prejde do maternice a moze odplavovat tie embrya,takze preto som opat na laparoskopii,je to len maly zakrok🙂 dobru nocku

lusinkaj
4. feb 2010

Ahojte,dnes som neodolala urobila som si test..pozrite album su tam krasne // silne ciarky 😉

bonsai
4. feb 2010

Ahojte...Lusi..už som si pozrela..sú krásne..niet pochýb, že sa zadarilo..teraz len aby pri Tebe bábo zostalo 9 mesiacov..držím silne pršteky.. 🙂

lusinkaj
4. feb 2010

bonsai dakujem...veru uzasne tie // ciarky su krasne 🙂 len teraz sa musim modlit aby vsetko islo ako ma ist 😉

bonsai
4. feb 2010

Lusi..verím, že to tak bude...musíš pozitívne myslieť.. 😉

lusinkaj
4. feb 2010

Myslim...nic ine nerobim 🙂 musim verit ze vsetko bude dobre 😉

petronelka77
4. feb 2010

Lusi, potichucky gratulujem a drzim palce na zajtra 🙂 ...ale uz si jasna tehulka 😉 .

lusinkaj
4. feb 2010

peti dakujem...ale si myslim,ze po dnesnom testiku je to jasne 🙂 len som zvedava na hcg... 😉

matelko1
4. feb 2010

ahojte 🙂
tak ja sa hlasim.sme doma 🙂
o chvilocku vam popisem.idem kuknut na drobcov 🙂

ixi
4. feb 2010

matelko ahoj blahozelam k malickym tesim sa stebou 🙂

matelko1
4. feb 2010

no tak do nemocnice ma hospit.22.1. a 26.1.rano o 2:30 mi odtiekla plodova voda,hned ma brali na pozorovanie na pasy a tam som lezala na pozorovani az do rana do 7-mej a slo sa na to.mala som celkovu anestezu,tam nebolo co rozmyslat,ze aku,nemala som este ani ARO urobene,prisiel rychlo anesteziolog a slo sa na to.pytal sa ma nejake otazky a uz mi davali narkozu.pamatam si,ze neslo mi zili napichnut a potom uz nic.prebrala som sa na pooperacnej,prisli mi povedat,ze mam chlapcov,ze je vsetko v poriadku,ale Maxim nemal vyvinuty saci reflex,tak drobcov brali na nedonosenecke odd.hned na druhy den som zacala cvicit,rano sanitarka,ze ideme na wc a zuby umyt.zvladla som to sama,potom prisla fyzioterapeutka a ukazala mi zopar cvikov a ja som sla hned na to a na dalsi den som uz isla za drobcami,ale nie na nohach,ale na vozicku.
ja som sa rozplakala od stastia ked som ich videla.
1.2.2010 ma prepustili na nedonosen.odd. a tam sme sa dlho nezdrzali.vcera nas prepustii domov,kedze mali peknu vahu.
pri narodeni mali Alex 2920g,49cm,Maxim 2420g,49 cm.
samozrejme ako kazdy novorodenec tak schudli a po prepusteni mali alex 2680g a maxim 2380g

matelko1
4. feb 2010

ixi ahoj 🙂
dakujem

eva7780
autor
4. feb 2010

Matelko vitajte doma 😵

matelko1
4. feb 2010

ahoj evi 🙂 ...a dakujem.
prajem vam to zazit.je to krasny pocit.ja som sa az rozplakala od stastia.

lusi co to citam,potichucky gratulujem 🙂

lusinkaj
4. feb 2010

Matelko vitaj doma a medzi nami... 🙂 este raz velka gratulacia k drobcom 🙂 vela zdravicka im prajem....
Dakujem... 🙂

matelko1
4. feb 2010

lusi dakujem 🙂 ....

lusinkaj
4. feb 2010

matelko tak ich maa doma...uzasny pocit...ale uz by si mohla hodit nejake foto 😉

matelko1
4. feb 2010

ja ich nafotima snad sa mi to podari.ja som skusala aj pocas tehu hodit foto,ale nejde mi ich zmensit,vsetky su velky format.
ale slubujem,vynasnazim sa 😵

sofia2008
4. feb 2010

ahoj matelko 😵 😵 😵 😵 😵
Gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tesim sa velmi s tebou 😵 😵 😵 😵 😵

Lusi tebe este raz 😵 😵 😵 😵 😵

arianat
4. feb 2010

Matelko, srdečne gratulujem, a prajem všetko najlepšie celej rodinke. Je to určite obrovská radosť pre celú rodinu. Veľa zdravia maličkým aj tebe, nech rastú do krásy.

arianat
4. feb 2010

Lusi aj tebe veeeelmi držím palce. Ja som po odbere. Mala som len 3 vajíčka, z toho sa oplodnili dve, ale veríme, že to bude dobre. Máme predlženú kultiváciu.

lusinkaj
4. feb 2010

sofi,dakujem este raz... 🙂
matelko,viem poznam to ak fotis fotakom musis zmensit lebo su velke...ale to nieje tazke 😉
arianat...tak aspon tie dve nech po PK,ostanu a nech ti ich vlozia... 😉

lilly4
4. feb 2010

ahoj matelko 🙂 ,gratulujem k syncekom 😵 🙂

lusinkaj
4. feb 2010

lily ako sa mas?kukni moj testik---ty si uz nerobila?baby uz 3 den ma pali zaha...teh.priznak? 😉 😀