Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
3. mar 2009

no, mozes pucovat 😀 . ja to neznasam. mne zvyknu zemiaky takto vykypiet, stale ich prikryjem a zabudnem na to...

eva7780
autor
3. mar 2009

vsak tak sa mi to stalo 😉 len nechapem preco som to zopakovala 😀
sporak som uz vypucovala hned

matelko1
3. mar 2009

evy nic si z toho nerob.aj taketo veci sa stavaju.

dianan
3. mar 2009

také ste rýchle,že vás nestíham čítať...

matelko1
3. mar 2009

dianan ako dnes v praci?ozaj a ako sa citis?uz lepsie ti je?

eva7780
autor
3. mar 2009

matelko však hej,len mne akosi pričasto 😀 dam slabšie nevrie,dám silnejsie a uz uteka prec z hrnca 😝som si myslela ze bude dnes pekne,alo akosi sa schovalo to slniečko,až taha oci 🙄

matelko1
3. mar 2009

a to hlasili na vychode slnecno...

beadz
3. mar 2009

tu svieti krasne. som az zatiahla zavesy, ale teraz sa mi zase drieme...

matelko1
3. mar 2009

beadz pust trosku slniecka aj dovnutra 🙂 ....

dianan
3. mar 2009

matelko...ano je mi už oveľa lepšie....

matelko1
3. mar 2009

dianan super,ze sa citis uz lepsie...lebo teraz to najmenej potrebujes aby si mala oslab.organizmus.

dianan
3. mar 2009

ano.,...dopujem sa vitamínmi...

beadz
3. mar 2009

no nic kocky, musim sa rozhybat, lebo zaspim a zase nic neurobim. idem pracovat, ked stihnem, tak poobede pred hokejom sa este ozvem.

sonikah
3. mar 2009

Ľudkovia, tak vy ste tu toho popísali. 🙂 ani nestíham. No večer prečítam. Len tak som preletela.
beadz - ja som 1.4. narodená a je to v pohode - mám sa načo aspoň vyhovoriť, keď má niekto pripomienku, že som bláznivá (keďže huby vôbec nejem) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matelko1
3. mar 2009

ahoj sonikah.aj ja som sa 1.4.99 zoznamila s mojim teraz uz manzelom,tak vzdy sa smejeme na tom,ake to bolo zoznamenie 😀 😀
beadz berob tolko 😀

eva7780
autor
3. mar 2009

akosi sme prepadli na druhu stranu 😕
ni nič ,letím do práce 🙂

beadz
3. mar 2009

matelko, ako tolkoooo. ved skoro nikdy nic nerobim. 😀
moje povodne plany sa menia, lebo som nasla dva tvarohy, cize z jedneho budu rezance a z druheho nejaka natierka. a taaaak som sa tesila na privarok. no nic. bude zajtra.

jelka73
3. mar 2009

Ahojte babule,ja akurat lezim na koze u hermiho dole hlavou s embryjkami v brusku.chi.musim tu byt pol hodinu,takze som si sem prepasovala mobil,aby som sa nenudila.

jelka73
3. mar 2009

Matelko,mas ip.

beadz
3. mar 2009

jelka, tak ty si ina 😉 . vyuzivas kazdu sekundu, hej ?
ja som sa tam tiez priserne nudila. a pytala som sa sestricky, ci mam este lezat aj na izbe a ona ze to nie je potrebne, ze dolezite je to na tom stole. a tak som sa obliekla a isla za hermim, a hned ma vykricala ze preco este neoodychujem na izbe. tak som na nu pozerala ako vyorana mys a jasne ze moj muz to pocul a hned mal reci ze preco nelezim, len on tu prvu cast nepocul.
a kolko babetiek ti vlozili ? dve ?

majka2309
3. mar 2009

jelka.....tak len pekne relaxuj,aby sa dobre udomacnili🙂)))

jelka73
3. mar 2009

Tak mi drztn palce,ja uz tu prehovaram vsetkych anjelikov,nech spolupracuju a pomahaju.chi.sliznicu mam 15cm,tak dobra perinka-taku som este nemala.chi.aaale,ja to uz berem vsetko s humorom.ved aj tak je vsetko tak,ako ma byt.inak nebude.

majka2309
3. mar 2009

jelka..jasne ze drzim...ber to tak ze teraz to vyjde a hotovo...bud silna🙂

jelka73
3. mar 2009

Mam dufam ze len dvoch bei,mala som zmrazene tri spolu-len neviem,ci sa vs.rozmrazili.este som ani neplatila,ani mi nic nepovedal,prisla mu akasi navsteva,tak ze potom budeme rozpravat,tak neviem,len som mu od dveri zakricala,ze chcem aj lepidlo,uz mi nevenoval pozornost,tak dufam,ze to pocul.

jelka73
3. mar 2009

no baby,uz som na izbe,polezim 20minut a idem s manzelom na obed,chodim vacsinou sama autom do ke,ale po prenose nechcem soferovat.potom sa ozvem,kolko mi dali,kolko sa vobec rozmrazilo.

majka2309
3. mar 2009

jelka......vela stastie....a dobru chut🙂

beadz
3. mar 2009

jelka, drz sa. a ako dlho si mala zmrazene ?

jelka73
3. mar 2009

no na posl.ivf som bola v septemb.tak teda 7mesiacov.hned v oktobri sa mi nechcelo ist,potom ze su vianoce,tak stres,ze nejdem,potom som to stale posuvala.az teraz mi vyslo.hermi mi chcel vkladat este pred vianocami,ale ked ja som min.rok rovno na stedry den potratila dvojcatka v 9 tyzdni,tak som o tom nechcela ani pocut

beadz
3. mar 2009

ja mam tiez este 2 zmrazene a vobec neviem ako dlho mozu byt...

dicinka1
3. mar 2009

jelka..krasna sliznice maternice.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tehulka z teba urcite teraz budeeeeeeee..a ved uz vlastne aj je 😵