Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
6. mar 2009

bea 😀 nevadi....odpustis mu to,vsak?

beadz
6. mar 2009

pipimiska, to co je za prispevok ?

pipimiska
6. mar 2009

niektorym sa to moze stat ale vsetkym?uz sa mi to tu stalo druhy krat..

gerena
6. mar 2009

pipimiska prepac nam to 😖 ahoj 🙂

az som si musela hladat dozadu kde si sa 1x objavila 😖

gerena
6. mar 2009

bea ake listy? som rada ze ste spat, sa mi nechcelo este stadial

lusinkaj
6. mar 2009

pipimiska za take nieco pridavat taky prispevok?....

beadz
6. mar 2009

ger, lišty. take rohove, dole ako konci stena kupelne a zacina podlaha (v izbe zvyknu byt sokle). mali sme ich tam aj povodne, ale predtym to lepil a stale ked som isla okolo s tymi mojimi captavymi nohami tak som do toho kopla, tak sa to uz odlepovalo, tak teraz kupil nove a na fest to tam nabil.

pipimiska
6. mar 2009

ahoj gerena 🙂

lusinkaj,prispevok ktory ste si vsimli..ako som vam to mala napisat ked viac krat som tu hodila prispevok a nikto si to nevsimol..

gerena
6. mar 2009

aha............len nechapem naco, myslim ze simonko si ich zlozi 😀 😀

lusinkaj
6. mar 2009

tak napisat to nejak inak a nie tak....

lusinkaj
6. mar 2009

ger nespis... 😉

beadz
6. mar 2009

tak ked bude taky ezermester jaj jeho otec tak ano, ale pojde mu to tazsie akoby to bolo len prilepene 😀
a ty uz mas vsetko urobene v byte ? policky a tak... ?

gerena
6. mar 2009

uhm..akurat ze z plafona mi vysia ziarovky 🙂 🙂 raz sa to snad zmeni, okna chcem v lete dat vymenit-ked sa mi podari nasetrit 😀 😀 a dokonca som aj vysavac opravila 🙂

lusinkaj
6. mar 2009

ger odpovedaj mi dobre?.....

pipimiska
6. mar 2009

mozno som to mala napisat takto: ahojte babky,este raz vam pisem prosim vsimnite si ma uz konecne prosim.dik..

ono ked niekde prides raz a nikto nic tak si povies ze je to nahoda,ale ja mam pocit,ze sa tu zbehli,,niekolko kamaratiek,,a ostatne uz maju smolu..ale to bol len moj pocit..hovorim za seba
tato tema bola prva do ktorej som chcela patrit,aa potom som si nasla svoje miesto.. 🙂 prisla som vas len pozriet,chcela som len vediet ako sa vam dari,ci sa uz aj vam uslo dobre od hermana..

lusinkaj
6. mar 2009

pipimiska,ale ved to je v poriadku,ano sme tu uz taka rozohriata partia....ale kazda jedna ktora pride je tu vitana!
ale nie pisat tak hrubo....

gerena
6. mar 2009

lusi, citaj prosim ta vyssie uz som pisala ze som rada ze ste nazad 🙂

pipimiska tak nam napis nieco o sebe 🙂

pipimiska
6. mar 2009

nie hrubo len nasrato 😝 😀

lusinkaj
6. mar 2009

ger 😠 aj ty si taka hruba nasrata... 😀

pipimiska tak nepis nasrato...to nieje dobre

beadz
6. mar 2009

pipimiska, vies, aj mne sa uz par krat stalo ze som napisala a kocky boli v nejakej debate a vobec ma nezaregistrovali, tak som sa normalne pridala do rozhovoru a hotovo. netreba robit z komara somara. myslim ze kazda mame dost problemov a na konika sa chodime odreagovat a pokecat a nie vytvarat nejaku dusnu atmosferu.
takze zacnime odznova ak chces.
ja som ta tu este nestretla, takze vitaj medzi nami. aj ty chodis k hermanovi ?

gerena
6. mar 2009

lusi 😀 😀 nemam slov

beadz
6. mar 2009

ger, a co si s nim mala ? lebo nas vysavac sa kedykolvek pocas vysavania sam zastavi. asi potrebuje oddych a potom po case sa zase zapne. tak ti ho donesiem ? 😉

lusinkaj
6. mar 2009

baby idem sa sprchnut....ci splachnut? 😀 😀

gerena
6. mar 2009

ked mi navrtavali stenu a vysavali, tak mi ho zaprasili ze chudak zdochol nacisto 😝 😝 tak som ho vycistila.......filtre a tak ..........nic vazne len sa rada pochvalim 😅 😅 😅

puglee
6. mar 2009

ahojte...človek si troška zdriemne a tu už tri strany popísané 😵

dianan
6. mar 2009

ešte že som sem nakukla.....ale len na chvíľu...
puglee...mam pre teba injekciu...

pipimiska
6. mar 2009

no teraz si ma uz urcite vsimnete 😀 takze uz nebudem nasrata 😝

gereni,ani nemam co 5 rokov sa pokusame,spg mame velmi zly asi 5 percent dobrych ,IUI neuspesne 2 IVF neuspesne...teraz skusame prirodzene 😅

a vy idete teraz niekedy na vec?ja sa neviem rozhodnut ci mam ist aj treti krat k hermimu

lusinkaj
6. mar 2009

caw dia a puglee 🙂
dia ako sa mas?slivka.... 🙂

beadz
6. mar 2009

ger, jasne chval sa. ved kto ta pochvali ked nie sama...
puglee, to ja vravim ze ked tu jeden den nie som a mate slinu, tak sa neviem docitat 🤐
zienky, moj muz teraz hlasi ze konci. fiiiha. zeby som sa isila pozriet ?

dianan
6. mar 2009

ahoj pipimiška.....no máte za sebou tiež toho dosť....ja ti neviem poradiť čo dalej,lebo momentálne neviem poradiť ani sebe....ale asi buderme teraz skušať prirodzene...proste pauza od doktorov....

lusi....slivka bola....teda 2...všetko OK