Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

arianat
4. okt 2011

@gerena ďakujem pekne. Nevieš ako dlho pred IVF to budem brať? Dr. mi povedal, že to už predtým nejaký čas budem užívať, ale nepovedal ako dlho. No keď to bude aktuálne ja sa ho všetko povypytujem, ale dnes po telefóne som sa nepýtala, aj sa mi zdalo, že je unavený, asi mal toho dnes veľa...

gerena
4. okt 2011

@arianat neviem, asi podla hladin hormonov

arianat
4. okt 2011

@bettypo ďakujem ti , je to naozaj ťažké. Moja mama z toho plakala, ja som musela odísť z izby, aby som nerevala aj ja, lebo čo by mi to pomohlo. Najhoršie je, že máme dve detské izby, ktoré sú stále prázdne....iba holé steny ... A ešte je na tom blbé, že som už stará jak Praha. Keby som mala menej rokov, mala by som viac času na ďalší pokus.

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arianat
4. okt 2011

@bettypo a ty si mala koľko pokusov IVF? A máte už bábo?

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arianat
4. okt 2011

@bettypo do kelu je to také nespravodlivé, že niekto príde k babetku ani nevie ako a niekto sa vytrápi a vystresuje až- až.

timmka
4. okt 2011

@ma77 ahoj, ked sa ta mozem opytat, aku injekciu si brala, ze cakas na menzes? to si ju brala este pred menzesom a po menzese zacinas stimulovat? no ja som z toho uz jelen, ako to vlastne funguje?papiere som poslala a mam volat o 4 tyzdne, presli uz 2 , tak neviem co ma potom caka

ixi
5. okt 2011

baby ja som menzes dostala 1.10. a volala som dokimu a kazal mi prist az 12.10 nechapem?

ixi
5. okt 2011

baby brali ste daktora kortikoidy pred ivf?ak ano do kedy?
😅

deni73
5. okt 2011

@gerena Ahoj, áno, na 1. ultrazvuk idem k nemu, potom už vraj nebudem musieť k nemu chodiť. To špinenie chvalabohu prestalo, takže mu zavolám až v piatok. 🙂

ma77
5. okt 2011

@ixi Ja som dostala menzes dnes a to mi kazal volat hned ked dostanem a objednal ma tiež až 12.10 tak tiež nechapem ☹ ☹ ☹ som myslela že začnem zo stimulkou hned či jak to je ? 😉

ma77
5. okt 2011

@timmka ahoj brala som diphereline to mi pichla sestrička a kazal mi volat ked dostanem menzes tak som dnes volala a objednal ma až na 12 😉 ja som tiež z toho jelen je to moje 1 IVF a kedy začinam stimulovat netušim ☹ ake papiere do poistovne žiadost?

ixi
5. okt 2011

@ma77 tak ja som jelen ja som mu hned tiez volala tak uvidime ja budem 12 dc tak neviem ako kedy bude et ale nechame sa prekvapit 😎 lebo ked budem pichat 10 dni a potom predlzena kultivacia tak et budem mat asi cez menzes?????????????neviem ajtak nic nevyspekulujem a o kolkej ta objednal?

ma77
5. okt 2011

@ixi a ja budem 8dc ja som myslela že teraz začnem pichat cez menzes na 12 presne na obed 😀 a teba ? 😉

ixi
5. okt 2011

mna 10.30hod a injekcie uz mas predpisane? ja este nie a beries dajake lieky?

gerena
5. okt 2011

@ixi urcite nebudes mat vklad cez menzes, po stimulke a ovulacii ti povybera vajicka, aby sa mohli oplodnit 🙂 zhlboka dychaj a nepanikar 😉

ixi
5. okt 2011

@gerena ved ja viem ze nie ved vie co robi dufam....je to v jeho rukach

ma77
5. okt 2011

@ixi Hej injekcie mam v ladničke Gonal 450 a fostimon lieky neberiem žiadne žiadne nemam 😉

gerena
5. okt 2011

@ma77 dufam ze ten fostimon nemas v chladnicke

katka30129
5. okt 2011

ahojte...neviem ci to tu patri.....ale chcem sa spytat ci ma niektora z vas hormonalnu poruchu a ak ano ci otehotnela? ja neviem ako mam postupovat, lebo ak neberiem clost. a duph. tak mavam mrsku iba raz za 3-4 mesiace...uz sa pokusame rok aj 2 mesiiace a dr. ma posiela na laparku no ja neviem ci mam pockat do konca roka bez tabletiek{lebo sme to bez tabl. este neskusali} alebo mam ist cim skor....vobec neviem co mam robit....je to velmi zlozite a ja neviem co dalej...prosim ak mate niekto takuto diagnozu tak mi prosim odpiste....dakujjeeem.....a este jedna otazocka ktore centrum v KE je najlepsie...

timmka
5. okt 2011

@ma77 tak ja tomu uz nechapem, myslela som, ze injekcie si pichas pocas menzesu ako clostil a ked dorastu, tak nam ich vyberie , oplodni a cca na 16DC vlozi, ale je to nejake cudne...., ja si nepamatam ake lieky som tam mala, len viem, ze urcite nejaky pregnyl, co ma zaskocil, lebo pregnyl sa berie len aby ti praskli vajka, no neviem......a nejake dva nazvy injekcii, viac tam urcite neboli

ma77
5. okt 2011

@gerena Hej mam už tyžden a nemam mat? no super 😠

timmka
5. okt 2011

@katka30129 ahoj, ked je manzel v poriadku na 100%, tak by som neriesila ziadne centrum, ale urcite laparku, nie je to az take hrozne

ma77
5. okt 2011

@timmka Aj ja som myslela že začnem pichat počas menzesu ale objednal ma až po a lieky nemam žiadne iba tie 2druhy injekcii ktore IVF ideš prve?

timmka
5. okt 2011

@ma77 ano ja idem na prve a strasne sa bojim, zacinam uz stresovat, lebo bude to take tesne, chcem to stihnut do druhych kramoch, ale to asi nestiham, pisete mi, ze ste cakali az cca 7 tyzdne na schvalenie a mne to vychadza tak pekne, ze 4 tyzdne budu este pred menzesom, ze stiham este injekciu a potom pocas menzesu injekcie , ale na samotne ivf pojdem asi az v decembri ☹ , ale v ziadosti som mala napisane, ze ivf do konca roka 2011, ty si kolko cakala na schvalenie, aku mas poistovnu?

timmka
5. okt 2011

@ma77 este som si spomenula, ze ty mas asi dlhu fazu, lebo citala som ze niektore baby maju dlhu fazu a niektore kratku, ale neviem ako sa to presne vola, ze samotny zakrok ti vychadza aj tesne pred menzesom

gerena
5. okt 2011

@ma77 nie fostimon tam nemas mat, okamzite von s nimi

ma77
5. okt 2011

@timmka prečo v decembri? mam dôveru a čakala som 5tyždnov velmi by som sa nespoliehala na 4tyždne na tvojom mieste akurat tu čitam na mk že nejak im to dlhšie trva 😠

ma77
5. okt 2011

@gerena ta fasa no dik idem vybrat ale dufam že sa nič nestalo ☹ a gonal mam nechat?