Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
12. nov 2011

@timmka tak daj vediet kolko sa oplodnilo a co ti povedal....pevne verim,ze budes ok....a v stredu ten vklad bude...

lienka2
12. nov 2011

@matelko1 maly mal pribliizne tolko ako luky, takze necele tri kilecka 🙂 zatial kojime, aj ked viac-menej stales nejakymi problemmai, ainak je velmi zlatucky, len ten krik co robi kazdy vecer trha usi.. ale aj to raz prejde dufam 🙂

matelko1
12. nov 2011

@lienka2 a ked tak porovnas obe deticky tak su rozdielne?....myslim v spravani a tak....aky bol lukasko...

ixi
12. nov 2011

@michalka007 ahoj ja som chodila najprv do splnu a presla som do gyncare a lutujem ze som neurobila skorej u mna jednoznacne gyncare 😵
@zuztek ano mam sa este za mesiac objednat na usg 😎

ma77
12. nov 2011

@matelko1 Dakujem 😉 ale neverim včera som si robila test a to som povedala že neurobim ani keby čo bolo a 10den od ET a samozrejme ako vždy negativny takže ani v pondelok nedufam že bude krv pozitivna ☹ ☹ ☹ ☹ ved už by mohol test niečo ukazat 😠 😠 😠

bettypo
12. nov 2011

@ma77 tak snáď bude v pondelok prekvapko. Aj ixi to už niečo také zažila čo si pamätám.
@timmka všetko môže byť nakoniec inak. Aj ja som mala bolesti a brucho ako balón a bol vklad

linka
12. nov 2011

ahojte,ako dlho vam trvalo schvalenie ziadosti vo VSZP? da sa to nejak urychlit? 😉
@ixi gratulujem 😵

timmka
12. nov 2011

@matelko1 ahoj moja, no zo 17 sa nam oplodnilo 12, este mam volat v utorok a v stredu ma chce vidiet, tak uvidime, na tie bolesti som sa nepytala, volala som mu ked som bola v aute,tak by som ho ani nepocula, dufam ze to prejde 😉

sofia2008
12. nov 2011

@timmka no krasne cislo..verim, ze to prejde a bude vklad 😵 😵 😵

matelko1
12. nov 2011

@ma77 ale pockaj si na krv a uvidis....ani ja som na teste nemala // ciarky a bola som tehu....
@timmka mohla si sa ho opytat,ved za opytanie nebiju......ale peknu urodicku mas....

matelko1
12. nov 2011

@linka urychlit sa to neda a na ziadost som cakala cca asi mesiac....

timmka
12. nov 2011

@sofia2008 a tebe sa kolko oplodnilo? lebo tiez si mala 17 a mas ich zmrazene?, zbytok mi zmrazia? ale ako?

timmka
12. nov 2011

@matelko1 no mohla, uvidim zajtra, mozno to tak ma byt, mne to pride ako svalovka 😉

matelko1
12. nov 2011

@timmka ved uvidis a ked sa budes zle citit,tak preistotu mu brnkni....ano zbytok ti zmrazia a ked nahodou,ze ti nevyjde et,tak mnozes ist na ket,je to lacnejsie,tam uz len estrimax a duphaston beries....ale boze chran,nech ti et vyjde...drzim palce....

zuztek
12. nov 2011

ahojte 🙂

@lienka2 dakujem 🙂 a mas pravdu, radsej najprv vsetko preverit, ako sa bezhlavo vrhnut do IVF, som rada ze Herman takto postupuje 🙂

sofia2008
13. nov 2011

@timmka mne sa oplodnilo 11 a vsetko mi zamrazili.

linka
13. nov 2011

@matelko1 dakujem za odpoved a zavolat by som si nemohla ze v akom stadiu ziadost je a poprosit ich ci by to neschvalili do konca novembra? asi blbe co 😒

timmka
13. nov 2011

@linka ahoj, vseobecna poistovna schvaluje dlhsie ako mesiac, aspon tak baby pisu a dovera rychlo, mne ju schvalili za 3 tyzdne, tak neviem aku mas, ale skus, ja by som urcite volala a surila 😉

baby to ako dlho mam pit tu vodu, uz ju nenavidime, nalievam sa ako balon, zaludok ju nechce vidiet 😀 , dnes mi je ovela lepsie, uz sa to lepsi a tak ma este napadlo, ci zaludok nemam podrazdeny , ze beriem tolko tabletky 😉

timmka
13. nov 2011

@matelko1 ahoj, ten extrimax a duphaston beriem aj teraz , plus este tie tabletky do posvy, nooo uvidime 😉

matelko1
13. nov 2011

ahojte.
@linka tak volat mozes v akom stadiu to je,ale neviem ci ich posuris...niekedy sa ziadosti schvalovali aj v KE,neviem odkial si,ale po novom uz len blava schvaluje....ja ked som si obhanala svoju ziadost,tak baba na druhej strane telefonatu mi povedala,ze niesom jedina a na schvalovenie maju toho viac....ale odtial jedna baba mi pomohla,ktora v tom case robila vo VSZP tak mi to vybavila....v tom case je tiez na materskej....a za to jej velmi pekne dakujem...

dicinka1
13. nov 2011

@michalka007 ja jednoznačne Gyncare..aj ked sa nám podarilo až 2 IVF..ale pán doktor Herman je odborník a robí čo môže....určite robi všetko preto,aby bola úspešnost čo najvyššia.. 😉

linka
13. nov 2011

@timmka tak to si ma nepotesila,ja mam vseobecnu,dr.mi kazal volat koncom novembra do centra,skoda ☹
@matelko1 zajtra budu len dva tyzdne co som posielala,mozno zavolam co a ako,som z okresu SNV...

matelko1
13. nov 2011

@linka ano? aj ja som zo snv...

matelko1
14. nov 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@timmka tak ako sa dnes citis?....

ixi
14. nov 2011

ahojte babulky pekny tyzden vam prajem.... 😵 ma dnes cakam dobru spravu 😎

timmka
14. nov 2011

@matelko1 ahoj, citim sa fajn, bolesti nemam , len ten zaludok ma pobolieva, tak teraz neviem, ale dnes som bola na kontrolou u svojeho gyndosa a pytala som sa ho , tak mi povedal, ze mozu to robit lieky, neviem ci to nerobi extrimax, lebo mala som ho brat 3x1 ale dr. povedal, ze som utlejsia tak mi dal len 2X1, joj uz aby bola streda a vyslo tak ako si to predstavujem, sam gyndos povedal, ze mohol by mi vlozit , ked dotreraz som nemala problem, ale on nevie ze sa to zhorsuje tehotenstvom, on sa do toho velmi nerozumie ako Herman

timmka
14. nov 2011

@matelko1 este som zabudla , nieco na mna lezie, potahujem s nosom 😒

timmka
14. nov 2011

@sofia2008 ahoj, ked sa ta mozem este opytat, tak ma to napadlo
tebe dr. nerobil vklad preto , ze si mala hyperstimulaciu, ale mala si po odbere nejake bolesti? alebo preco sa tak rozhodol, ze ti neurobi vklad?

timmka
14. nov 2011

ahojte, este sa chcem opytat, ci je to pravda, ze ked som mala 12 oplodnene, ze to nie vyhrane? ze vsetko zalezi ako sa budu kultivovat? ze musia prejst kultivaciou? moj gyndos ma dnes postrasil, aby som sa velmi netesila 😠 😒

sofia2008
14. nov 2011

@timmka lebo som uz mala jeden vajecnik velmi velky, aj ma pichalo poriadne na tej strane..tak nechcel riskovat, povedal, ze on nevie predpovedat, ako moze telo zareagovat..pretoze vlozene embryo zacne 20min od vkladu produkovat hormon HCG, co vlastne zasa len OHSS zhorsi..mne sa po odbere vajicok pohorsilo, aj brucho som mala naliate..ale ty mozno budes na tom dobre a vklad bude 😵