Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zujanka
11. feb 2012

no, doki tvrdí že sú len sa k nim treba dostať tak uvidíme My sa modlíme vo dne, v noci to mi ver Niekedy nedokážem myslieť na nič iné To čakanie ma ubíja

zujanka
11. feb 2012

@lilli202 no, doki tvrdí že sú len sa k nim treba dostať tak uvidíme My sa modlíme vo dne, v noci to mi ver Niekedy nedokážem myslieť na nič iné To čakanie ma ubíja Jeeej tak kamošíme? 😉

lilli202
11. feb 2012

@zujanka jjajj keby ze aj nam by povedali ze su len treba odobrat jaj pán bozku tam hore.tak ano kamosime ked si uz tak piseme nie???

any395
11. feb 2012

Milé tehuľky 🙂 som pôrodná asistentka s certifikátom PFP a 8-ročnou skúsenosťou s prípravami k pôrodu(aj blízkej osoby) a teda chcem vám ponúknuť absolvovanie PSYCHOFYZICKEJ PRÍPRAVY NA POROD najskôr od 15. týž. grav.
Kurz pozostáva z 10 návštev + jedno stretnutie (3hod.) Všetko o pôrode-príprava aj pre oteckov alebo sprevádzajúcu osobu (cca 6 týž. pred TP).
Jedno stretnutie trvá 2hod. - prvá časť je venovaná prednáške a diskusii, druhou časťou je tehotenská gymnastika- tonizačnorelax.cvičenia, nácvik správneho dýchania,uvolnenia panv.dna...
Na prednáškach s ukážkami preberieme celé tehotenstvo - význam PFP,zmeny v teh., životospráva, výživa,záťaž, najčast.problémy, všetko o pôrode(zvlášť príprava-vyššie popisovaná), starostlivosť o novorodenca-kúpanie, balenie, ošetrovanie, dojčenie-význam a technika dojčenia, problémy pri dojčení zo strany dieťaťa, alebo matky,laktačná kríza...nepokojné bábätko, praktické rady ako zvládnuť každodenné problémiky ...
Tehuľky z KE a blízkeho okolia, kurz PFP v KE bude otvorený pri dostatočnom počte nahlásených záujemkýň.
Kurz PFP bude prebiehať aj v Liptovskom Mikuláši
V prípade záujmu sa prosím hláste na moju mail adresu aj s udaním TP-termínu pôrodu a miesta kurzu(KE,LM).
KONTAKT : Mgr.Anastázia Furmanová, mob. 0907 025298, mail: por.asist@gmail.com, facebook-furmanová anastázia
Takže sa na vás teším! Píšte,mailujte, pozdravujem 🙂

zujanka
11. feb 2012

@lilli202 jasne, lilly, kamošky a dúfam, že raz budeme aj maminy 😉

lilli202
11. feb 2012

@zujanka to by bolo krásne.

zujanka
11. feb 2012

@lilli202 mi o tom hovor, niekedy mi už z toho všetkého šibe Minule sa mi aj vzor na gauči podobal na spermie, no je toto normálne? 😀 Ozaj ty si OK? Myslím ako to znášaš

celiakia
12. feb 2012

@rheasil Ahoj moje HCG bolo 180 a su to dvojicky. Doktor nam povedal ze ak je HCG nad 100 je velka pravdepodobnost ze to budu dvojicky. Tesim sa s tebou, ta radost sa neda ani opisat. Pa.

rheasil
12. feb 2012

@celiakia Ahoj, dakujem...🙂 no ved uvidime stvrtok akurat idem na ultrazvuk tak som veeeeelmi zvedava 🙂 🙂 😉

lilli202
12. feb 2012

@zujanka tak ja to znasam zatial dobre,ale ktovie mozno bude to horsie.

zujanka
12. feb 2012

@lilli202 ale čoby horšie, lilli Dali ste sa do boja, tak to bude už iba lepšie a lepšie a najsamlepšie bábätkovské 🙂

lilli202
12. feb 2012

@zujanka tak ano.este ze mám tolko deti v rodine.a ked mám chut aby som bola s detmi tak idem pre nych.aj dneska som od rána bola s mojim malim milencom.(svagriná maly ma 18mesiacov)aspon trocha nemislim na to kym som snim.

zujanka
12. feb 2012

@lilli202 no to presne viem, o čom hovoríš mám krstnú dcérenku dvojročnú bambuľku zlatulinkú ľubkovanú 🙂

lilli202
12. feb 2012

@zujanka aspon vtedy nemislime na to..odleti my cely den s nim.no ale co mozme spravit len cakat a cakat cely zivot sa z toho sklada z cakania.

zujanka
12. feb 2012

ale ale lilli dnes si akosi smutnejšie až pesimisticky naladená ☹ hore hlavu Veď ty si ešte mláďatko 😉 Život sa neskladá len čakania ale z každodenných malých zázrakov a radostí 🙂 stačí iba chcieť a dokážeš ich vidieť, to mi ver, som už stará korytnačka ale funguje to 😉

cerkutka
13. feb 2012

@lilli202 inak ja nad tou vestiarnou tiez uvazujem uz dlhoooo, ale sa bojim, neviem ci chcem vediet co zle sa mi stane a to co mi povie dobre bude aj tak pre mna tazke uveerit haha🙂 tak neviem ci som ja vhodny adept🙂

cerkutka
13. feb 2012

baby a vy sa este stale pokusate aj o prirodzene pocatie alebo uz sa celkom iba spoliehate na to umele??🙂

zujanka
13. feb 2012

@cerkutka 😀 dobrá otázka 😀 tak u nás je to tak že skúšanie nás nesmierne baví 😀 ale nečakáme, že sa to podarí bez ivf

lilli202
13. feb 2012

@zujanka som z toho vsetkého taká smutna.kto nechce dietatko ten má aj 5.a kto velmy velmy chce kto by ho uz vedel vychovat v láske v teple etomu nedá ten tam hore.toto jedno nerozumiem.ja pojdem k vestkiny .nech my povie co ako je.mozno bude aj nieco inak ale nech povie.ci ma zmysel tam chodit.

zujanka
13. feb 2012

@lilli202 lilli moja, no tak hlavu hore dievča To je normálne ako sa cítiš, určite máš nárok byť smutná, dokonca aj nahnevaná a bezradná, to všetko k tomu patrí. Chod k veškyni ak chceš ale nech ti povie čokoľvek, nedaj sa odradiť S azoospermiou bez umelého oplodnenia nie je šanca. Veď ani výsledky ešte nevieš, idete len budúcu stredu či nie?

pipina84
13. feb 2012

ahojte dievcata, mohli by ste mi niektora napisat tel. c. do gyncare, ale na pevnu, potrebovala by som sa rozpravat so sestrickou 🙂

matelko1
14. feb 2012

@pipina84 ...tu je tel.cislo tel/fax: +421 55 / 62 57 900,
mobil: 0903 610 711 je na DOKIHO

lilli202
14. feb 2012

@zujanka tak hej.utorok ideme nabuduci tyzden.ty ides 28?

lilli202
14. feb 2012

@matelko1 ahoj.vy sa mate ako?uz ani sem nepisete.co nového?maly?

pipina84
14. feb 2012

@matelko1 dakujem 🙂

rheasil
14. feb 2012

@lilli202 ja idem tiez utorok 10.50h na kontrolny ultrazvuk 🙂

zujanka
14. feb 2012

@lilli202 jaaaaaaaaaj moja kedy my pojdeme to netuším Včera sme boli na genetike a ked povedala že výsledky môžu byť až o 3 mesiace, takmer ma plesklo ☹

zujanka
14. feb 2012

@rheasil veeeeeeeeeľmi držím palčeky nech sú len dobré správy a dvojitá radosť 😉

lilli202
14. feb 2012

@rheasil ja som na jednu objd.takze sa asi nestretneme

lilli202
14. feb 2012

@zujanka 3mesiace????och boze.a to preco len o 3mesiace to je vela moja nie?