Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
12. dec 2012

@lilli202 Moja, zijem, zijem....mame 4 vajicka. Na to, ze folikov bolo tolko, tak malo, ale ja sa aj z toho velmi tesim. Uvidime, co povie zajtra, dufam, ze ostanu vsetky styri..jaj 😔

bambula27
12. dec 2012

@cerkutka
@lilli202 Inak, hovoril, ze ak sa teda budem citit dobre, tak vklad bude v pondelok a ak nie, tak sa babätka zamrazia. Ako moje pocity si v pohode, pobolieva ma podbrusko, nevravim, ze slabulinko, lebo to citim, ale tak to je asi 80% lepsie ako minule. Tak sa cudoval....Dufam, ze sa to nezhorsi. Vy ste mali bolesti po odbere?

cerkutka
12. dec 2012

@bambula27 mala si aj ISCI?

cerkutka
12. dec 2012

@bambula27 hej mali sme bolesti, myslim ze hovorim za obe 🙂) ja som presne tych 5 dni potrebovala aby som sa dala dokopy, brucho som mala nafuknute a bolelo ma podbrusko prve 3-4 dni....potom to preslo, ale slabulinka bolest bolest ostala, ono pri ET ta boli podbrusko viac menej cely cas....pri KET to uz nebolelo🙂)

bambula27
12. dec 2012

@cerkutka no jasne, aj ICSI. Podla mna to dava uz takmer kazdemu paru (biznis) 😖 No fajn, tak som sa ukludnila, ze aj vy ste mali bolesti. Lebo som sa zacinala strachovat, ze ci zas nezacina ohss. A vy ste ako na tom? Kedy bude srdiecko?

lilli202
12. dec 2012

@bambula27 ahoj tak super ze aspon aj tych 4uz sú konecne. Jojj mna strasne bolelo ja ked som chodila tak som si musela podrzat brucho aby to nebolelo aj pichalo. Ja mu zavolam utorok ze kedy ma vie zobrat ..tak sa bojim ze nebude srdiecko. Teraz z toho mám strach. Ale dúfam ze bude aj ked nie dve aspon jedno.

cerkutka
13. dec 2012

@bambula27 ja tiez tak chcem volat niekedy buduci tyzden, len akurat ze musim ja ist za svojim gynekologom asi zajtra alebo mozno dnes lebo potrebujem este tabletky do beriem a uz mi dochadzaju a bez receptu sa uz hambim pytat lebo stale im musim recept doniest dodatocne...

bambula27
13. dec 2012

@lilli202 chapem, clovek ma stale strach az kym nema dostatocnu istotu. Najskor sa boji, ci budu vajicka, potom sa boji, kolko sa ich bude krasne vyvijat, potom ma strach z toho, ci sa udrzia a nakoniec ci zacne bit srdiecko. Ach....podla mna celych 9 mesiacov ma buduca mamicka nejake obavy, len aby vsetko bolo v poriadku. Neboj nic....srdiecko uz mozno krasne bije 😉

cerkutka
13. dec 2012

@bambula27 hej presne tak sme brali a ked si zabudla tak si ho zober hned rano...ja som zabudla tiez minule (ale to uz som bola tehu len som o tom este nevedela...) a dala som si ho na druhy den...tiez som haluzila ale nic sa nestalo (teda duuufam)

bambula27
13. dec 2012

@cerkutka ani si ho hned rano nemozem vziat, pretoze ja som od 7:00 v praci a nemam ho pri sebe. No nic...dnes vecer az, hadam sa nic nestane.

lilli202
13. dec 2012

@bambula27 presne najprv som sa bála injekcie ako bude ci budu boliet potom som isla na odber ci sa zobudim ci budu vajicka ci sa oplodnia ako bude vklad a potom 2tyz.cakat. a teraz ci bude srdiecko. Tak to je ale cakanie ale co uz ked len takto mozme mat dieta. Volala si uz??odychuj vela pi vela vody aj po vklade ja som pila strasne vela to je ako lepidlo. A tabletky som brala aj ja tak a po vklade duphaston rano na obed vecer utrogestan do skoncenia balenia a estrimax rano vecer.

bambula27
13. dec 2012

@lilli202 Nevolala, az o 14:00 mam volat. Uz som trosku nervozna, neviem prestat na to mysliet. Dufam, ze sa oplodnia vsetky 4, alebo teda nech nie je nula 😔 Tak snazim sa pomalicky chodit, kedze ma to pobolieva stale, nestresovat sa, lebo som sice v praci, ale zatial je menej ludi.

cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cerkutka
13. dec 2012

@bambula27 tak si ho chod kupit sak si sestricka daju ti aj bez predpisu, a potom dodatocne donies recept, nenechavala by som to do vecera, teraz potrebujes mat telo pripravene na vklad moja...neriskuj az tak.

bambula27
13. dec 2012

Taaaak .... a mame len dvoch bojovnickov. Teraz sa uz len bat, aby sa do pondelka pekne vyvijali. Kazal mi volat aj zajtra naobed, neviete preco? Zdalo sa mi, ze je niekde vonku, rusno bolo....

katka30129
13. dec 2012

nooo tak ziadost o ivf odoslana a teraz uz len cakat ci mi ju schvalia....mam z toho obavy napisal mi ze mam pcos a mam mat kratky protokol...ako som na to pozerala tak poistovna priplaca iba 2 druhy liekov a zvysok si zaplatim sama?ach jaaj...len nech sa to podariiii...

cerkutka
13. dec 2012

@katka30129 za lieky das tak 200-300 eur to urcite

bambula27
14. dec 2012

haloo, babky, pocujte...myslite, ze mozem vypit nejaky ten pohar vinka dnes, ak mam v pondelok mat ET? Mame dnes v praci vianocny vecierok.

bambula27
14. dec 2012

@katka30129
@cerkutka Nooo....200-300 je asi malo, ci? Ja som platila vyse 400 len za lieky. A to iba Gonal. Diphereline uz neratam 😉

linka
14. dec 2012

@bambula27 urcite si daj,ja som pred vkladom pila cervene,deci denne

lilli202
14. dec 2012

Ja som za gonal platila 410e+lieky okolo 50eur.

bambula27
14. dec 2012

@linka a to na vklad staci ak pojdem sama, vsak? manzel uz nemusi, ci? Sice trosku sa bojim, lebo domov by som potom musela ist autobusom, ci je to vobec vhodne 😖 hm? po vklad sa tak nechat v buse natriasat...

linka
14. dec 2012

@bambula27 nemusi ist manzel,ved aj v aute sa budes natriasat 😉

cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambula27
14. dec 2012

@cerkutka Tak ano, to je pravda, ze si to asi viac uzijem, ked pojdem sama...a hadam tu 30 minutovu cestu busom zvladnem. Tak ja alkohol len prilezitostne a dnes je krasna prilezitost 🙂 A cigy som v zivote neskusila, takze toto problem nie je 🙂

lilli202
14. dec 2012

Jajjj baby môj priatel haluzy ze my vidno uz brucho hahha.

cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli202
14. dec 2012

Ahoj moja co si jojjj nestras ma uz uz ty je lepsie??hcg mas dobre. Odychuj nerob nic.