Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
14. mar 2013

@katka30129 jasne moja, kazda jedna ma taky pocit, ked som si isla po posledne embrya , isla som a myslela som, ze sa to nepodari, ze nemam sancu, ze vsetky embrya su nekvalitne, ze budem musiet ist do dalsieho ivf 😒 , mala si ma vidiet v ten den, bola som smutna a den predtym som chcela zavolat, ze to rusim, ze pojdem inokedy, nebola som nejako na to pripravena, vedela som, ze je to posledyn pokus prveho ivf a ked som si predstavila ist do dalsieho nemala som chut... mala som ohhs a bolo to brutal...neprajem to ziadnej...
ale nakoniec ma manzel prehovoril a isla som a vyslo to trojnasobne, no zial boh zariadil tak, ze mam krasne dvojcatka a vkladali mi dve zmrazene embrya
akurat minule som si na to spomenula ked pisala myslim slniecoko,ze nie je na to pripravena, ze ma strach a tiez jej to vyslo 😉
drzim palce nech ti to vyjde dvojnasobne 😉

matelko1
14. mar 2013

@katka30129 kazda mala taky pocit,aj ja.hned po et,ktory mne vysiel,ale v 7tt som potratila,som sla hned na ket,neverila som,ze vyjde a hlavne ked som dosla na vklad a doki mi robil este utz a nechcel ma pripustit na vklad,lebo mi tam nasiel na maternici myom,ale sliznicu som mala pripravenu,tak nakoniec povedal,ze to riskneme,ze nerata,ale ze to vyjde a vyslo to a mam dvojky chlpacov,ktory mali nedavno 3 roky.vkladal mi 2 embrya.....
tak ti drzim palce a nech ti to vyjde dvojnasobne 😉

timmka
14. mar 2013

@matelko1 ahoj moja, jeeeej tvoji mali 3 rocky??? juuuj keby uz aj moji mali 😀 😀 😀 😀 , je to asi lahsie ako ked boli malicky, ci nie??? ja to zvladam velmi tazko, nepredstavovala som si, ze to bude take tazke, raz jedno na ruka a raz druhe...a o spanku ani nehovorim, ale nevadi 😀 😀 😀 co som chcela to mam 😀 , aj napriek tomu som velmi stastna
moja do kedy si ty kojila bez prikrmovania???

marekmajka
14. mar 2013

@tromboska to si asi chcela napisať katke30129 🙂 Ja zatiaľ ešte len stimulujem 😉

katka30129
14. mar 2013

viete mi poradit...dnes som volala do KE dokymu a kazal mi brat estrimax dalej-dnes som dostala mrchu...ja len,ze som mu akosi nepovedala,ze chcem ist hned na ket a neviem ci to uz bral automaticky ci je to bezny postup...neviem ci mu mam zajtra este raz zavolat ci co...mame k nemu ist 25.3....viete mi poradit?

a zienky dakujeem velmi velmi za mile slova,dufam,ze budete mat pravdu a ze sa ujme uz po tolkych nevydarenych pokusoch ☹ ☹ ☹

linka
14. mar 2013

@katka30129 no on to zobral automaticky,ze chces ist na ket,tak to pochopil...

cerkutka
14. mar 2013

@katka30129 urcite hej...aj mne sa tak podarilo🙂))

katka30129
14. mar 2013

dakujem....uz som sa zlakla,ze som zase daco doplietla 😉

cerkutka
15. mar 2013

@katka30129 a chces ci nechces ist hned?

matelko1
15. mar 2013

@timmka moja bud rada,ze nemaju este 3 roky,keby sa dal ten cas vratit,tak by som brala babatka 🙂 ,boli zlatí,rovnaky rezim sme mali,rovnako papali,budili sa,takze aj ja som si oddychla ked bubali.ziadne uspavanie na rukach,dala som do postielki a spinkali,pohladkala som a bolo...ja som nekojila,nechceli sa prisat,ved aj preto boli 2 dni v inkubatore a ked sme dosli domov,tak sme skusali,ale nic,tak mliecko som si odsavala 3 mesiace a potom som ho naraz stratila,mali sme nutrilon HA do 1 roka,bol na predpis a potom som presla na sunar.v 2.rokoch som skusala obycajne trvanlive mlieko,ale to je ako voda,nenasytilo,alex mi v 2 rokoch prestal mlieko pit a maximovi tomu davam ale len na noc stale ten sunar....

timmka
15. mar 2013

@matelko1 jaaaaj, to si mala super, ze ti zaspinkali v postielke, nelka takto zaspava , ale oliver hroza, hadam to prejde a konecne si aj oddychnem 😉

lafia
15. mar 2013

@katka30129 je mi to ľúto, dúfam, že Ťa to skoro prebolí ☹ ☹ Ale máte ešte mrazáčikov, to je fajn, môžete ísť ďalej..
Estrimax Ti kázal brať kvôli KET

katka30129
16. mar 2013

@cerkutka chcem ist urcite chcem...ale mam strach...neviem ako to poriesim v praci lebo uz marodujem 2 tyzden a 1 tyzden som mala dovolenku

sudabe
18. mar 2013

ahojte kočky pridam sa k vám dnes som 11 den po et bola som na krv hcg je 89, aj vy ste tak malí? a herman mi povedal že mám prist o 3 tyzdne na ultzv. vaše skusenosti dakujem

marekmajka
18. mar 2013

@sudabe gratulujem k tehu 🙂 Skusenosti ešte nemam teraz ešte len stimulujem. A koľko embryjok ti vkladal?

slniecko001
19. mar 2013

@sudabe ahoj, gratulujem, ja som mala 10. deň po ET beta HCG 70, 13. deň 274 a v piatok min. týždeň 11324 😉 Na sono by som mala ísť k Hermanovi teraz v piatok.

cerkutka
19. mar 2013

@katka30129 joooj ale sak to nemusis byt doma, ja som nebola vobec doma, sice som mala vklad v piatok tym padom som mala v piatok dovolenku a sobotu nedelu som mala volnu ale v pondelok som masirovala do prace🙂)

sudabe
19. mar 2013

@marekmajka ahoj drzim palce vkladali mi 2embrya ale podla hcg to vyzera iba na jedno......
@slniecko001 to je super diky a tiez gratulujem a kolko ti vkladali?

slniecko001
19. mar 2013

@sudabe vkladali mi 2 posledné embrya, bola to posledná moja nádej, predtým mi ET ani KET nevyšli.

sudabe
19. mar 2013

@slniecko001 to je fajn taze sa ti jedno uchytilo alebo cakas dvojicky? vies ja som bola na prvy ivf tak sa informujem a herman toho vela nenahovori ta tak.....

slniecko001
19. mar 2013

@sudabe dúfam a vyzerá to tak, že bude jedno. Uvidíme, v piatok idem na sono. Môjho drahého by asi piclo, kebyže sú dve 😀

katka30129
19. mar 2013

@cerkutka ja sa velmi bojiim,ze to ani teraz nevyjde ☹ no este stale marodujem az do 28.3. ale uz by som veeelmi rada isla do prace....nevies mi povedat,ked ma objednal na 25.3. to je 11 dc,kedy moze byt vklad?a ty si si davala lepidlo?

sudabe
19. mar 2013

@slniecko001 aha taze vy ani nechcete dvojky? ja som zase strasne chcela ale neviem uvidim budem dufat ze hej....

sudabe
19. mar 2013

@katka30129 hlavne mysli pozitivne a ver aj tomu pomaha to fakt.........a vklad moze byt hoci kedy je to individualne.....drzim palce

slniecko001
19. mar 2013

@katka30129 moja, keď nemáš ťažkú prácu, tak si daj po vklade 3-4 dni voľno, viac sa šetri a potom choď pracovať, aspoň na to nebudeš stále myslieť. Vklad je individuálny podľa výšky sliznice, ja som mala raz 18-ty deň, potom 17-ty a naposledy 21. deň. A práve toho posledného som sa obávala, aby to už nebolo neskoro a chrústik sa chytil 😉 Je síce pravda, že som skoro vôbec nerozmýšľala nad tým, že som niekde bola, relaxovala som a robila som veci, ktoré ma bavia 😉 Podarí sa, neboj 😉

slniecko001
19. mar 2013

@sudabe no stačí nám aj jedno, jedno už doma máme 😉 Ale keby že sú dve, tak čo už, bolo by to náročné, ale hádam by sme to zvládli. Môj drahý je tiež z dvojičiek a aj jeho rodičia to zvládli, bola síce iná doba, ale mám už doma pomocníčku, ktorá ešte o ničom nevie, no dúfam, že by mi pomáhala. Spočiatku si myslím, že bude dosť ťažko znášať, že príde o "pozíciu jedináčika" 😝

katka30129
19. mar 2013

@slniecko001 ach bodaj by si mala pravdu...snazim sa na to nemysliet,uz som dlho doma tak menim nabytky a tak trochu vymyslam a snazim sa zamestnat-manzel uz ma dost 😉 myslis,ze do velkej noci by to stihol?mam trozku obavi,lebo tam su 4 dni volna aby sme to nepresvihli ale uz nech je ako chce len nech sa podariiiii...a ty ako tehulkujes?

katka30129
19. mar 2013

@sudabe jeeej a tebe vyslo na 1. pokus?to ti zo srdca blahozelam a drzim prsty nech vsetko dopadne super...a ak sa mozem spytat...aky ste mali problem?ja mam pcos tak mam obavy aby sa to uchytilo...teraz pijem cajik pred ivf a chcem vlozit 2 embryjka....ja mam taky pocit uz od zaciatku ze su nam sudene dvojicky...tak uvidiime dufam,ze sa nemylim...a mala si aj lepidlo?

sudabe
19. mar 2013

@slniecko001 tak super ze mas pomocnicku neboj ona sa bude urcite tesit....

sudabe
19. mar 2013

@katka30129 ano na 1 pokuýs no este sa velmi netesim lebo moze sa stat vsetko ako pisu ine baby.......diky manzel ma zle spermie a ja som ok, drzim ti palce nech sa obe uchytia to je dobre ze mas taky pocit........lepidlo som nemala a kedy mas vklad?