Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
3. aug 2011

@gerena este som musela aj zacat brat norithesteron,lebo akurat mi vychadzali kramy na cestu....min.mesiac som dostala skoro o tyzden skor,tak sa mi to posunulo....hruza....rychlo som utekala ku svojej gynekol.nech mi predpise....teraz budem nafuknuta ako balon....

gerena
3. aug 2011

@matelko1 mne tiez tak vysli hlupo raz na dovolenku brala som norethisteron, bola som nafuknuta, bolelo ma brucho aj cicky..na kazdej fotke mam o 10 kg viac (a to mam dost aj normalne 🙂 ).....to iste akurat bez krvacania 😉 kaslem nato, radsej to nijako zmaknem s tamponmi....

matelko1
3. aug 2011

@gerena ked ja prve dni mam silno a neviem si predstavit na cestu a hladat pumpy a zachody....a nic sa nestane,ze tak dlho sa bude brat....su tam sice neziaduce ucinky,clovek sa az boji ked to cita....

gerena
3. aug 2011

@matelko1 to mas pravdu cesta je priserna s menzesom, este ma napadlo mne to potom rozhodilo cyklus na dalsie 3 mesiace, ale potom uz v pohode

matelko1
3. aug 2011

@gerena tak s tym ratam,ze to rozhodi cyklus....ale budem celu dovolenku ako balon,urcite aj brucho ma bude boliet,no to bude zase dovolenka a nervozna ako pes bude.male co uz vydrzim....po dovolenke idem na preventivku ku gynekol.aj vyter mi zoberie,ved uz vyse roka som nebola....
a ty sa kam chystas....

gerena
3. aug 2011

@matelko1 momentalne pratam...teda sa snazim ktomu sa prinutit 😉 nam more padlo, takze tak po slovensku

matelko1
3. aug 2011

@gerena ale ved aj na sk je krasne....tak prijemnu pracu a poriadne poupratuj 😉

gerena
3. aug 2011

@matelko1 tiez si myslim ze je sa naco pozerat 🙂

pettra80
3. aug 2011

divecata pekny den,,,, prisla som sa vam pochvalit, ze mam schvalenu ziadost.....uz len nech pride herman z dovolenky....

timmka
3. aug 2011

ahojte baby, neviete mi povedat, bola som car na vysetreni, zistili nam ureoplazmu a kazal nam aby sme sa vyliecili a ked sa aj tak nezadari, tak mame sa ozvat o 6 mes.tak ma napadlo, ze ja uz viac nebudem cakat, chcem mu zavolat a opytat sa ci by nam prv neurobil IUI a ked sa nezadari, tak az tak umele, ale neviem co mi na to povie, je to take blbe mu volat? teraz som brala clostil, mala som 3 foliky a aj tak sa nezadarilo ☹ , tak asi niekde problem bude, nebude to len v ureoplazme

matelko1
3. aug 2011

@pettra80 super,tak uz len do polky augusta vydrzat.....
@timmka do 15.8.ma herman dovolenku.... a neviem,ale IUI je menej uspesne....ved uvidis co ti herman navrhne...

timmka
3. aug 2011

@matelko1 a ako dlho sa caka na ivf? to sa musi dlho, kym mi pride schvalenie ziadosti, tak by som prv skusila iui a ked sa nepodari, tak potom umele, ale nie je take blbe mu volat? ked nam kazal az o pol roka

matelko1
3. aug 2011

@timmka nieje blbe mu volat,preco.....ked sa nedari,tak co....ved cas uteka....na ziadost kym schvalia aj 4tt sa caka....ale ved uvidis co vam povie doki....

vivera
4. aug 2011

@pettra80 ahoj, nie nemám schválenú, teraz je problém v centre. Z poistovne poslali este v maji papiere na doplnenie. a tam to zastalo. A Hermann sa má vratiť až 11.08. Tak musim čakať.Budem mu volať 12.-teho a to mam narodky, tak dúfam, že budem mať šťastie.

pettra80
4. aug 2011

@vivera ahoj. tu som citala, ze ma prist az 16.08. tak ja uz fakt neviem.

matelko1
5. aug 2011

ahojte.prajem pekny den
herman ma az do 16.8.dovolenku....
tak ja tu nebudem 2 tt,drzte sa a potom ako prideme tak sa na vas kuknem

vivera
5. aug 2011

@pettra80 ja som myslela, že 11.08. sa vracia na slovensko.

vivera
5. aug 2011

baby chcem sa spýtať, máte na Hermana aj nejaké číslo na pevnú linku? Lebo ja keď mu volám na mobil, strašne zle ho rozumiem.

leya
5. aug 2011

@vivera cislo na pevnu je 055 / 62 57 900, ale ja mam taku skusenost, ze niekedy pevnu linku nedviha, iba mobil. on mobilom tak zvlastne telefonuje, zrejme kvoli ziareniu, preto ho zle pocut. myslim, ze nie si sama, co ma tento problem... 🙂

ma77
5. aug 2011

@leya Tak to maš pravdu ja tiež ked som mu volala vždy som ho zle počula každe piate slovo 😀 😀 😀 😀 a potom som nevedela čo mam robit 😀 😀 😀 a 2krat jak somar sa pytam kedy som objednana 😀 😀 😀

sofia2008
5. aug 2011

@matelko1 ahoj,prajem statsnu cestu, krasnu dovolenku a vela vela zazitkov 🙂 🙂 🙂 🙂 a potom cakam na fotky 😀

leya
5. aug 2011

@ma77 ano, presne 🙂 ked som unho sedela a niekto mu volal a uz tretikrat opakoval zvysenym hlasom to iste do telefonu, tak som myslela, ze co za nechapavu mu vola....a o dva dni tak isto krical mne do mobilu dookola to iste, lebo som nic nepocula....vtedy som pochopila, ze to nie je problem v nas, ale v telefone alebo telefonovani 🙂 😉 presne viem, o com pisete, som rada, ze nie som sama 😉

pettra80
5. aug 2011

dievcata mali by sme sa poskladat na nejaky dobry telefooooon.... 😀

hanyr
5. aug 2011

@pettra80 Ja mam s tym take iste skusenosti a pripadalo mi hlupe sa ho pytat stale to iste.....Vyhlasujem zbierku pod nazvom ,, MOBIL''..... (hahahaha).

mima263
6. aug 2011
chanae
6. aug 2011

@gerena tie testy boli robene na 5-6DC:. a so stitnou chodim kazde tri mesiace kedze som mala problemy ked som bola mensia ale teraz je to ok- ved uvidime🙂

leya
7. aug 2011

@mima263 s tym tak trochu pocitam 😉

vivera
8. aug 2011

som rada, že nie som jediná. čo ho nerozumie 🙂

chanae
8. aug 2011

Mozem sa este opytat ci a kolko sa plati ?? .. kedze u nas to bude s peniazkami trosku zle teraz 😔

leya
8. aug 2011

@chanae myslis za vstupne vysetrenia u hermana? tri vysetrenia (druhe je aj s partnerom) a nasledne stvrta konzultacia stoja spolu 100 eur. plati sa az pri konzultacii.