Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
12. jún 2009

matelko, a to ti davali uz co si mala zmrazene ? ci nie ?

katarina822
12. jún 2009

ahojte matelko super. 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

beadz
12. jún 2009

katarina, mate super vymalovanu izbicku. kto vam to robil ?

eva7780
autor
12. jún 2009

ahojte,akurát som aj ja kukala 😀 ozaj krádne vymalované 😵

beadz
12. jún 2009

zeby sme este jednu stenu vymalovali... 😕

eva7780
autor
12. jún 2009

Bea šimonko má tiež peknú izbičku 🙂 ako sa má?

beadz
12. jún 2009

evy, spinkaaaaaaaaa. vcera ma hrozne vytrapil, tak dnes je dobry. asi mu je jasne ze vcera som si to uz skoro hodila, tak ma necha vydychnut.

lusinkaj
12. jún 2009

ahojte evi,bea,katarinka,matelko.... 🙂
matelko super,ze ti to teraz vyslo...
bea šimonko nevyzera ze by bol taky ako pises tu o nom,uz som mala 2krat tu čest sa s nim stretnut a bol zlatucky,krasnucky... 😉 ty si asi urcite vymyslas 😀

eva7780
autor
12. jún 2009

ahoj lusi 🙂 🙂

eva7780
autor
12. jún 2009

vraj už netreba zamykať temy nad 10 000 prispevkov 😉

beadz
12. jún 2009

lusi, ty si ho videla stale v kociku, vtedy je dobry, lebo je vonku. ale prid na cely den na navstevu. potom uvidis. 😉

cka
12. jún 2009

Ahojte kocky....
ja len tak na skok, zial, som nemala cislo so sebou ani na gerenku, aby som Vam dala vediet, ze sme sa stali rodicmi malej Michaelky, v sobotu, 6.6. o 9:55, vaha 3300g, a vyska 49cm.
Uz sme doma, mala sa ma dobre, spinka, papa, este ja mam trosku problemy so stahovanim maternice.

beadz
12. jún 2009

ahoj cka. blahozelam. aky bol porod ? kde si rodila ?

matelko1
12. jún 2009

cka super,blahozelam.pekne sa drzte 🙂 🙂 🙂

matelko1
12. jún 2009

beadz ano zo zmrazenych som mala.2 mi vkladali embrya.

beadz
12. jún 2009

a co si brala predtym ?

eva7780
autor
12. jún 2009

cka blahoželám 🙂

lusinkaj
12. jún 2009

bea jasne ze pridem...trosku sa pohrat,ale tak skoro sa ma nezbavis 😀
cka blahozelam... 🙂

kkati
12. jún 2009

Ahojte, chodím tiež k Hermanovi a potrebovala by som poradiť. Pred dvoma týždňami som podala žiadosť o IVF na poisťovni, t.j. podklady ktoré mi dal Herman (Žiadosť o uhradu IVF a Návrh na uhradu liekov). Nedal mi k tomu žiadne výsledky vyšetrení ani lekárske správy. Len do žiadosti stručne napísal dôvod. Ani nič nespomínal že by som to mala dokladať. vlastne mám od neho len správu zo vstupných vyšetrení pre obvod.gynek kt. mi dal pred pol rokom. Teraz mi došla odpoved z poisťovne, že žiadajú doložiť 3 cykly HP, spermiogram, negat.chlamýdie. Ja to nechápem...na to Dr. zabudol? Ako to bolo u vás? Tiež vám žiadne výsledky pre poisťovnu nedával? Alebo som tam mala doložiť správu pre obvod.gyn? Dik

lusinkaj
12. jún 2009

ahoj kkati,ano aj ja ked som davala ziadost do poistovni som musela dat tiez tieto vysledky co pises,ale to si v BA v pocitaci vyhladali taze som nemusela davat nejake papiere...ano,pois.si ziada tieto vysledky vidiet... 🙂

eva7780
autor
12. jún 2009

ahoj kkati ja som to vobec nepotrebovala 😉 mne hermi napísal len do žiadosti,že som absolvovala genetiku,to je všetko
akú máš poistovnu?

kkati
12. jún 2009

Ahoj lusi, ty si posielala ziadosť rovno do BA? Ja na podateľnu do KE a aj z KE mi prišla odpoved od asistenta revizneho lekára, že čo si ešte žiadajú. Takže ani tebe Dr. nedával žiadne výsledky pre poisťovňu? A oni si to ako našli v PC? Zasielal im ich Dr.?

kkati
12. jún 2009

evi, mám Dôveru

lusinkaj
12. jún 2009

aj ja mam doveru...nie tiez som odniesla priamo tu do ke a ta revizna mi povedala ze ci mam tie a tie vysled.a potom ju napadlo ze ved v ba si pozru v pc...tolko si pamätam,lebo to uz bolo davno 😉

eva7780
autor
12. jún 2009

asi v dovere je to inak,ja mám všeobecnú a nič sa nevypytovali

lusinkaj
12. jún 2009

baby idem o chvilu prec na domovu schodzu,potom vam napisem ak sa vratim... 😉
nechce sa mi 😠

kkati
12. jún 2009

No nič... v pondelok budem musieť zavolať Hermanovi. Len dúfam že nebudem musieť absolvovať ešte dalšie cykly HP /v Dovere žiadaju 3!/, lebo odsledoval len jeden a potom som bola dvakrát na IUI. A tiež dufam že poisťovňa nezačala robiť problémy so schvaľovaní kvôli kríze ☹

eva7780
autor
12. jún 2009

kkati to hádam nie 😠 ved na to máš nárok,skús mu v pondelok zavolať a uvidíš čo ti povie

beadz
12. jún 2009

kkati, ja mam tiez doveru a vobec nic take odo mna nechceli.
lusi, ved ty utecies po par hodinach... 🙂
kocky, idem pratat, muzik prisiel z prace, tak zabavi maleho, mam chvilu cas, tak to idem vyuzit. papa a prijemny vikend

kkati
12. jún 2009

Keď nám Dr. vypisoval žiadosť, tak sa ho manžel pýtal či nezvyknu poisťovne robiť problémy. A Hermi mu na to, že viete s Dôverou môžu byť stále problémy 😒 a vraj majú teraz nejaké finančné...
A inak nevieš kedy majú v gyncare teraz v lete dovolenku?