Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
6. júl 2009

ja viem tak ze vsetke odmrazuju naraz a co je dobre ti vlozi a ak mas este tak ti ostatne zmrazia...nieje to tak ze odmrazia 2...v ziadnom pripade,ja ked som bola na ket tak som mala 5 mrazaciky a rozmrazili ich len 2 boli dobre a ostatne uz nie,taz ich vyhodili... 😠

katica1
6. júl 2009

mozno dakto poradi....musim kuknut na forum ket...mozno tam daco vykukam.... 😉 😉

katica1
6. júl 2009

Vazne???to mi je novina......ale sak ked som mu volala,nic nevravel....hmmmm...len ze dame pauzu...a ze sa mam potom ozvat....

lusinkaj
6. júl 2009

mas ip

katica1
6. júl 2009

ty jojo...co ked mi zapoti,ze nemame ziadne...to musim byt pripravena.....na vsetko...ale tebe povedali ,ze vyhodili ostatok,??mne nie...a platila som za mrazenie az pri druhom pokuse,,,tak by mi daco povedal,,no nie,??

lusinkaj
6. júl 2009

no bud aj na to pripravena...a kolko ich mas este zmrazene?

katica1
6. júl 2009

uz som ti odpisala do ip....

katica1
6. júl 2009

6 snehulkov.... 😔

lusinkaj
6. júl 2009

tak snad mozno ked ich odmrazi tak budu nejake alebo aspon jedno dobre 😉 tazko povedat
ale musis byt na vsetko pripravena

katica1
6. júl 2009

jasnee...aby som nebola sklamana....vidis to som nevedela... 😒

katica1
6. júl 2009

ale je tam nizssia uspesnost....tak ja uz neznam...no ak budu ,mozna zabojuje dajake.... 😕 dufajme...dik..

lusinkaj
6. júl 2009

jasne,to tazko povedat...mozno bude uspeny tento ket 🙂

katica1
6. júl 2009

tak musim to zobrat tak,ze ich tam predsa nenecham,,,ak bude nejake zivotaschopne..... 😉 ak nie,,,vypisujem 2.ziadost...este vzdy su sance.....alebo by mohlo vystrelit prirodzene...??jooooj..... 😝 😝

csilla76
6. júl 2009

Pekny vecer.

katica ja tak viem ze podla toho kolko mas mrazacikov sa zmrazuju po 3 a tiez ked sa rozmrazuju tak urcite nie vsetky ale postupne po 3 alebo po 2 -zalezi kolko mas mrazacikov.

napr.ked rozmrazia 3 a moze sa stat ze ani jedno neprezije tak rozmrazia dalsie 3...ale nie vsetky naraz...

a ze vyhodia to nie je to spravné slovo,ked nepreziju rozmrazenie to je skoda ale je to velky sok pre embryjká .

katica1
6. júl 2009

aha...diky csilla....uvidime v septembri.... 😒

katica1
6. júl 2009

mali sme 10...dali mi 2...nic...zas 2...ostali nam 6...vraj.... ☹ jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj..... 🙄

csilla76
6. júl 2009

drzim palce katica,je to fajn ze máte snehuliacikov,6 nie je málo z toho asi 2 preziju treba verit,su to vasi bojovnici.

a Ket nie je taká zataz na organizmus ako ivf...a o financnej zalezitosti ani nehovorim.

katica1
6. júl 2009

sak hej...tote euraaaa....no co neurobime,pre nase ,,este,,nenarodene dietky.... 😔

csilla76
6. júl 2009

no hej katica ,my sme dali vyse 100 tisic za 3 ivf....

katica1
6. júl 2009

uuuuuuhaaaaa...... 😕 😕 to ste samoplatci...???my sme chceli 2deti,,,ale budeme stastni aj za jedno....ty jojo---tolko penaziii

katica1
6. júl 2009

lusinkaj kde si....??

csilla76
6. júl 2009

nie samoplatci,za 3 ivf cez poistovnu sme platili tolko 😉

csilla76
6. júl 2009

cize za vsetky 3 ivf spolu ,1 ivf vyslo tak do 35 000sk a to cez poistovnu,ked to zratas 3x tak vyjde pekná sumicka... 🤐

katica1
6. júl 2009

hmmmm...dost,,,,joj zasluzime si tie deti,,,.::dnes som sa dopocula o jednom znamom ,ze nechal zenu s troma malymi detmi....koli inej..ale taky typ ,co by som nikdy nepovedala....dnes je uz vsetko mozne,,,aj nemozneee... 😖

katica1
6. júl 2009

aha fakt...a ani raz to nevyslo...mrzi ma to.... ☹

csilla76
6. júl 2009

veru vselico sa stava ☹

musime verit,ono raz aj nám vyjde 🙂

katica1
6. júl 2009

verimeee..... 😎 😎

katica1
6. júl 2009

dakujem dievcata....keby nebol ten tatos...neviem vela veci.... 😀

katica1
6. júl 2009

tak pa...bruuuuu noc... 😔

beadz
7. júl 2009

ahojte babiky. ako sa mate ? dlhsie som nebola, cely minuly tyzden sme chodili na kupko a vecer uz zabehany system....
tak mi referujte, ktora mate co nove 😉