Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

marekmajka
14. jan 2013

o SPLNE som tiež nič pozitivne nečitala, a to FNLP by zaujimalo aj mňa.

adulikh
14. jan 2013

@marekmajka a neskusali ste antisterilnu poradnu v novej fakultnej nemocnici? Vysetrenia su hradene poistovnou. Poradnu viedol MUDr. Murin, neviem ci ju este vedie kedze som citala na MK, ze z nemocnice odisiel.

marekmajka
14. jan 2013

nie, neskušali ale čo by nam poradil? keď ja mam ľavy vajičkovod skoro nepriechodny a ten pravy tak to je už tiež otazne. Ja len neviem čo mam robiť na 16.1 som objednana k Hermanovy a teraz neviem, že či mam isť k nemu alebo objednať sa na konzultaciu do FNLP. Ja som už zmierena s tym, že podstupim IVF len neviem kde by to bolo lepšie Gyncare alebo UNLP, poradťe prosim

amali
14. jan 2013

juj ale ma herman nasral, volala som či mám ešte mrazáčiky tak povedal že nie....ja som mu hovorila že ešte máme mať a on ta kde... juj aká som zlááááááááááááááááááá 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tromboska
14. jan 2013

@amali To co ma znamenat??????????????

tromboska
14. jan 2013

No ale ozaj by ma zaujimalo, co sa deje v Gyncare.

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amali
14. jan 2013

@tromboska joj aká som zlá, už som s ním skončila.....šak ešte povedal že aj tak prídete na druhé ivf...kašlem mu ...nech si tam robí dobre sám

tromboska
14. jan 2013

@lrm s Dr. Topercezerovou som ani ja nebola spokojna. Je zlata, ale tam to konci.

tromboska
14. jan 2013

@amali VERIM TI..... mne je z toho normalne zle.....

lucka023
14. jan 2013

juj dievčata vôbec vam nezavidim vašu situaciu ☹ ,som z neho totalne ale totalne sklamana...bola som v piatok na ultrazvuk a sestrička ani nepočitam koľkykrat sa nas pytala či prve tehotenstvo skončilo pôrodom...neviem čo píše do tej karty...a naše embryjka sa jednoducho vstrebali čo si vôbec neviem vysvetliť ako je to možne.....a nakoniec zatvoril kartu pozrel na nas a dal otázku čo daľší pokus nič a ja mu hovorím že to už bol tretie IVF aha tak potom nič ☹ ☹

amali
14. jan 2013

mojmu mužovi sa herman nepáčil od prvej chvíle ☹

pempusik
14. jan 2013

Ahojte dievcata, uz si vas tu chodim citat dlhsie, kedze som sa rozhodovala dlhsie, ktore car si vybrat. Najprv sme chodili do antisterilnej v novej nemocnici. Naozaj ju viedol dr. Murin, ale ten tam uz skoncil a nevedeli mi povedat, kto to bude viest dalej. Ale ak by ste tam chceli skocit, nie je ziaden problem, nikdy sa nebolo treba ani objednavat.
Nakoniec sme sa rozhodli pre martin a vobec to nelutujem, aj ked je to dalej. Zatial sme len na zaciatku, ale podla toho, co tu pisete, som rada, ze som sa rozhodla neist do gyncare. Martin je sice dalej, ale v spolupraci s vlastnym gynekologom sa to da zvladnut.

amali
14. jan 2013

@pempusik a do ktorého centra v Martine chodíš...?

pempusik
14. jan 2013

@amali iscare, ale je nas viacej bab, co z kosic dochadzame do martina. ale vraj aj helios je dobry.

amali
14. jan 2013

@pempusik dakujem, budem sa určite rozhodovať...

dahra
14. jan 2013

Segra bola na 1.IVF u Hermana. Vsetko robí sám, nemá tím a iba jednu zdravotnu sestru. Bolo to najdrahsie, co zaplatila. Kedze sama som bola po IVF v Martine, tak som iba "zirala", ako to ten doktor totalne odflakol. Mala dlhy protokol, stimulovala pomaly 6 tyzdnov a to jej krv za ten cas vzal len raz!!! Ma endometriozu a stimulacia na to zle vplyva, no nebolo casu... nakoniec na OPU bol, ako sam povedal "sklamany" nizkym poctom vajicok. Tusim len 4, oplodnili sa 3, jedno jej vlozili na ET - nic, o mesiac KET - rozmrazilo sa len jedno - zasa nic. ked sa pytala na kvalitu vajicok a embryii, vraj boli dobre. doktor sa len cudoval preco vo veku 30 rokov - vraj mladucka a chuducka, tak zle reagovala na stimulaciu.
Sla do Heliosu a rozdiel neskutocny, pocas stimulacie priblizne kazdy 3.den robia hormonalny profil a upravuju jednotky stimulantov. Zvysia, znizia, dla potreby. Je tam tim ludi, vysetruje lekar, je tam koordinator stimulacie, embryologicka, zdravotnych sestier niekolko. Sice nevysli im ani dalsie IVF, ale videli a aj povedali pricinu, endometrioza znicila vajecniky, nepracuju naplno a vajicka su velmi nekvalitne plus este nekvalitne spermie jej muza, takze nic. Mam taky dojem, ze to vedel aj Herman, vsak musel vidiet, no radsej ich nechal dufat. Nakoniec Brno reprofit - to je vynikajuce centrum a oproti Hermana ani nie tak drahe - im pomohlo k dietatu.

timmka
14. jan 2013

baby ako tak citam, cim skor prec z gyncaru i ked som mu ja vdacna za mojich pokladikov, ale ja som to pisala cca pred rokom, ze kde sa mi podali moje embrya , tak niektore baby tu boli dost neprijemne a utocili na mna 😒 , zo 17 oplodnene 12, jedno vlozene a 11 by som mala mat zmrazene, tak povedal herman pri prvom transfere a vyuzila som dva krat ket a viac uz nemam ☹ , ako aj tak by som nesla, stacia mi moji drobci, ale mohla som ich sama mozno podarovat a ona sa obohatil na mojich embryach 😒

ema263
14. jan 2013

No baby, my mame zajtra k nemu namierene na 2. vysetrenie. Ako, som hotova z toho, co tu o nom citam... Hovorila som o tom aj mm... Neviem, co robit. Ale asi doriesime vysetrenia, uvidime, co zisti, zaplatime tu 100 za konzultaciu a uvidime co dalej. Moze nieco dokafrat aj pri vysetreniach a odberoch? Popripade pridat a zatajit? Dostali ste aj nejaku spravu z tychto vysetreni?

ema263
14. jan 2013

A este baby... Ak vas je tu tolko, s takouto zlou skusenostou, ci nebodaj podozrenim kupcenia s vasimi vajickami. Ja by som s tym isla von. Spojte sa, napiste nejaky email do markizy, jojky a dalej to pojde samo... Ved toto nie je s kostolnym poriadkom...

tromboska
14. jan 2013

@ema263 Ema, ved je to nedokazatelne. Nikto by s tym nepochodil. Dokonca ani v sprave sa presne neuvadza, ze kolko ks je zamrazenych. Obavam sa, ze by sa to bralo ako slovo proti slovu.

ema263
14. jan 2013

No ale myslim, ze uz len tym, ze sa to dostane vonku, by sa spochybnila jeho praca a jeho meno by sa spominalo aj v negativnom svetle... Neviem, len ma to tak napadlo.

tromboska
14. jan 2013

@ema263 hej ja viem co chces povedat. Ja to nemyslim v zlom. Ja len ze, dnes sa pravdy nedovolas. A zase on by mohol povedat, ze to je poskodenie jeho mena a to je tiez trestne.

ema263
14. jan 2013

@tromboska jasne, ved ja tiez nie v zlom, ved napokon musime drzat spolu 😵 Ale je to velmi velmi velmi smutne, ze zeny, ktore po nociach placu do vankusa, ze nie su mamami, sa musia zoci voci popasovat aj s takouto realitou.... 😔 😔 😔 😔 😔

hoky
14. jan 2013

Dievčatá ono to s tým zmrazovaním nie je také jednoduché, pretože ani lekár nemôže zaručiť a vedieť či samotný proces zmrazovania a rozmrazovania embrijká prežijú, či sú dostatočne silné. To sa dozvie až pri rozmrazení v akom sú stave a či sú životaschopné a ďalej sa delia.

lackaplacka1
14. jan 2013

ja som bola na odber vajičok u dr.hredzaka a nikdy viacej.Odobral mi 36 vajičok a pomaly som zomrela.Vôbec nič nevysvetľuje.Nedá žiadnú správu.Skončila som nakoniec v nemocnici s hyperstimulačným syndromom.2 dni som ležala s bolesťami a keď som si o tomto syndrome prečitala na internete,tak sme išli s mužom do nemocnici.Doktor mi tam povedal,že sme prišli v hodine h.Zlyhavali mi orgány,brucho zaliate vodou ako v 9 mesiaci tehotenstva a vraj keby mi ta voda zaliala pľuca tak zomriem.Zhodou okolnosti sme v nemocnoci ležali 2 baby s tym istým syndromom a od dr.hredzaka.Tak ma predavkoval hormonmi,že mi to poškodilo pečeň,obličky,vaječniky a mam broblem s krvou......Liečba vraj približne 1 rok. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

marekmajka
14. jan 2013

@lackaplacka1 tak toto už fakt nie je normalne. Ženy idu k nemu aby im pomohol mať vytužene dieťa a on im ešte aj zdravie poškodi ☹

tromboska
14. jan 2013

@lackaplacka1 v kazdom pripade TI zelame vela zdravicka a skore uzdravenie.

lackaplacka1
14. jan 2013

Lekar nas vôbec neinformoval!!!!!Keby nebolo internetu,tak ostanem doma a zomriem!!!! ☹ 😢 😢 😢 😢 A od kedy som volala z nemocnici na kliniku a povedala sestričke,že čo sa stalo,tak s nami ani nekomunikujú. 😠 😠 😠

tromboska
14. jan 2013

Ja len dufam, ze aj ked niektore odidu z Gyncare, tak ze neodidu z MK. Vytvorime si potom novu temu Byvale Hermanky 🙂