Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
7. aug 2010

@lusinkaj este aj vatove tycinky som musela mat.mozes si zobrat aj svoj cumlik.ja som nemala ved naco.oni tam davaju,aj sterelizuju,tak som si povedala ked maju ine deti nemocnicne,tak ani moje deti nemusia mat svoje 😵

matelko1
7. aug 2010

inac pisala mi dnes sona/sonikah/pamatate sa na nu,t.j ta co ma trojky.maju sa dobre,niekedy nevie kde jej hlava stoji,co jej aj verim,ale zvlada to bravurne spolu s mm 😵 😵 😵

lusinkaj
7. aug 2010

aha,tak to neviem ako je u nas musim sa informovat 🙂 v kazdej nemocnici je to inak...musim zistit 🙂

matelko1
7. aug 2010

@lusinkaj ale az take rozdieli urcite niesu,ale informuj sa.

matelko1
7. aug 2010

@lusinkaj musis mi dat potom na teba nejaky kontakt,ze ked budes v nemocke,tak aspon napises. 😀

lusinkaj
9. aug 2010

@matelko1 ahojte 🙂
tak ako vidite,uz sa neda v takom vysokom stadiu spat...uz tretia noc je priserna od pol4 nespim.... 😒
tebe sa ako spalo?v akej polohe sa dalo tak aspon trosku spat?
jasne napisem ti do ip moje cislo tel.aj ty mi daj tvoje ak nieco tak pisem sms... 🙂

dicinka1
9. aug 2010

ahojte..dokedy ma doky dovču?potrebujem mu zavolať..on mi povie kolko mam zmrazenych embrijok?a akej su kvality? 😕

sobka
9. aug 2010

dici, zavolaj mu 16.08., už bude v práci...

matelko1
11. aug 2010

ahojte.prajem pewkny den 🙂

matelko1
11. aug 2010

@lusinkaj mne sa hrozne spalo od polky tehu.nemohla som a kazde 2 hod som bola hore a chodila na zachod.

lusinkaj
11. aug 2010

@matelko1 moja chodenie na wc ani nespominaj...a spanie to je tiez o drzku 😒

lusinkaj
11. aug 2010

@matelko1 prisla ti IP s mojim tel.c.?

matelko1
11. aug 2010

@lusinkaj ale uz to vydrz.,mas to za par-ip mi doslo,uz som ti odpisala.

lusinkaj
11. aug 2010

@matelko1 jasne uz nie dlho...akurat dne smi uz dal dr.papiere na matersku cize si pojdem vybavit...to kedy dostanem prve peniaze?
ano mam ip 🙂

matelko1
11. aug 2010

@lusinkaj prve peniaze,no nacakas sa trosku.kym to vsetko schvalia atd.a predoperacne vysetr.uz mas;tak ja koncim,idem pripravit deti,dam im ppapat a ideme do mesta,treba nam nieco vybavit.

lusinkaj
11. aug 2010

@matelko1predoperacne este nie..to robia v nemoc.kde budem rodit..sa mi zda 🙂

matelko1
11. aug 2010

@lusinkaj uz sme doma.o chvilku iodeme kupkat.boli sme v meste,minula som ako vzdy,mm ma asi zabije 😀 😀 😀 ,ale ked detom vzdy nieco treba.
u nas si musi kazdy sam ist robit predoperacne,a ja som uz okolo toho 30tt mala urobene preistotu keby,ze to na mna skor prislo.

matelko1
12. aug 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

lora2
13. aug 2010

ahojte, prajem pekný deň@matelko1, menzes mi prave skončil. No i tak budem volať dr.Her. mal by byť už v pondelok v práci. Tak uvidím, čo povie. U nás sa ukazuje slniečko, tak asi pôjdem do záhradky, troška na vzduch. Mi už s mm máme syna.

kukulik30
16. aug 2010

ahojte dievcata, neviete mi poradit , kedy je najlepsie volat Hermanovi, som dnes 1. dc--konecne by sme mali zacat 3. IVF..zrejme ma objedna , predpise lieky a povie kedy pichnut dekac, dnes rano som volala, ale dr ma asi zrusil, zrejme nieco ma....ci mam volat neskor? 😕

lusinkaj
16. aug 2010

@kukulik30 samozrejme,ak ta zrusil tak robi zakrok..cize mu volaj neskor pokial nedvihne... 🙂 kludne by ta obj.aj na dnes,zajtra....

kukulik30
16. aug 2010

on objendava aj na zaciatku cyklu, ked dostanem menzes...ja som ymslela, ze az nejaky 19 az 22 dc , ked sa picha dekac...my uz mame schvalenu ziadost, uz len zacat 😉

kukulik30
16. aug 2010

a hlavne mm treba objednat aj na odber spermii, na zamrazenie..takze to asi pod jednym, ked mna objedna, tak aj mm ...ze si vyzdvihneme recepty a mozme zacat...
tak nic budem skusat volat...len nechcem tam vyzvanat kazdu chvilu, ale ked inak je tazke sa trafit, aby zdvihol 😒

sobka
16. aug 2010

kukulik, dr. si zabudol doma mobil, volaj na pevnúúúúú

matelko1
16. aug 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@kukulik30 takze idete na to....drzim palce 🙂

matelko1
16. aug 2010

@kukulik30 ozaj ako bolo na dovolenke.

matelko1
16. aug 2010

@lusinkaj ja mam plastove flasky,sklenene som sa bala,ze sa mi rozbiju.s plastovymi som spokojna.ved dnes je siroky vyber na trhu.

deni73
16. aug 2010

Ahojte. Chcem sa Vás spýtať na tieto veci: Momentálne čakám na súhlas z poisťovne na IVF. Čo nasleduje potom: ako dlho treba brať lieky, vlastne aký dlhý je celý cyklus oplodnenia? Aké vyšetrenia budú robiť manželovi, ak už absolvoval vstupné vyšetrenia u dr. Hermana? Ďíky za odpoveď.

matelko1
16. aug 2010

@deni73 potom ak budes mat schvaleny suhlas,zavolas herman,on ti povie kedy dojdes este na vysetr.a da ti pokyny kedy zacnes si pichat inj.pichat si budes asi 10 dni,potom to uz ide rychlo.manzelov uz nebudu robit ziadne vysetr.uz bude mat len odber spermii,ked tebe budu robit odber.

deni73
16. aug 2010

@matelko1 Ďíky, manžel sa veľmi toho obával. 🙂 Na injekcie treba chodiť tam, ku nemu, alebo stačí k môjmu gynekológovi? Po tých inj. už nasleduje samotné oplodnenie, alebo ďalšie lieky, hormóny? Bola si tam tiež mimochodom?