Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
27. dec 2010

@sofia2008 ako ste sviatkovali.jasne,ze ti poradim,len sa pytaj 🙂 ak nieco nebudes vediet

sofia2008
27. dec 2010

@matelko1 ahoj..tak sviatkovali sm tak normal, doma si to poriadne uzijeme, stromcek, darceky atd..mala nam dva dni vobec nechcela jest, teda kojit sa, tak som jej musela dat nutrilon, aj ten velmi nechcela, uz sme boli poriadne v strese, ze co sa deje, ale tak mi doslo, ze ja som dostala menstruaciu a jedna laktacna poradkyna mi napisala, ze sa mi zmenila chut mlieka kvoli hormonom a ze sa to upravi, tak nastastie to trvalo len dva dni, ale sme sa vytrapili ☹
no stale nieco pri babatku nove objavime 😀
a vy ako? ako chlapci vnimali stromcek vysvieteny, darceky? 😵

matelko1
27. dec 2010

@sofia2008 ahoj chlapci sa pozerali a nechapali,tie ocka,stale len na stromcek hladeli,zlati az boli z toho v jemnom soku.
s alexom sme boli u doktorky,vcera mal teploty cez 38 a v noci 39,2 bala som sa,horel davala som mu studene obklady,chudatko...len spinkat ho berie,nic mu nechuti ani sa nedivim..a vela ludi bolo na sviatky,este aj navstevy sme dostavali,no chudata deti.na take nieco neboli zvyknuti,ale inac v pohode.

sofia2008
27. dec 2010

@matelko1 chudatko alex, nech sa rychlo uzdravi 😵 tak ti museli mat ale zazitky 😵 vsetko take nove pre nich, na dalsi rok to uz bude uplne super, uz budu velki,budu rozbalovat darceky atd 😵
my sa uz tesime domov, v piatok letime do Prahy a z Prahy do KE, tak nech su tie lety hlavne za nami a my doma 🙂
dnes mala zasa trocha vymysla s tym kojenim, na SVK pojdeme za nasou Dr.,tak uvidime, kolko pribrala.

matelko1
27. dec 2010

@sofia2008 veru asi aj mali zazitky,ved od stastia ani zaspat nemohli a stale zop sna nieco mrmlali 🙂 ...ktovie ci to tak vnimaju,ale asi ano....najviac ich zaujali tie sustacie papiere kym akoze rozbalili balicky,lebo my sme im pomahali 🙂
dostali strasne vela toho u mojej mamky,od segry,od omamy my sme vsetci spolu oslavovali a vcera sme boli u svokrovcov,nevedeli s cim sa maju skor hrat.
rozne vkladacky dostali noemova archa-zvieratka vidavaju zvuky,je to lod este aj zvuk ako lod to robi a sum mora,no zaujimave,psika dostali co rozprava riekanky,rata-od fisher price-ten psik krasny,ale drahy....vlastne vsetky su dnes drahe hracky....puncosky a ani neviem co este,spusta toho...

sofia2008
27. dec 2010

@matelko1 moji zlati 😵 😵 😵 😵 toooolko darcekov, tak sa mozu zabavat cely den 🙂

matelko1
27. dec 2010

@sofia2008 veru vela darcekov.trosku som si zdriemla,pomohlo mi to ved v noci som nespala.

matelko1
28. dec 2010

dobre ranko prajem.

sofia2008
28. dec 2010

dobre rano 🙂
@matelko1 uz sa ma Alex lepsie?

deni73
28. dec 2010

Ahojte. Robí dr. Herman tento týždeň?

matelko1
28. dec 2010

@sofia2008 stale ma teplotu a dost vysoku,teraz ma zimnicu.mam tu svokru do zajtra.
@deni73 neviem ti povedat.skus zavolat do centra

sofia2008
28. dec 2010

@matelko1 joj chudatko, drzim palce, nech to uz ma za sebou..aspon ti niekto pomoze.

matelko1
29. dec 2010

dobre ranko.

@sofia2008 vcera vecer sme boli na pohotovosti,alex mal zimnicu a teplota stale stupala,skoro 40 mal.bala som sa.ale uz dnes vidim,ze sa citi ovela lepsie.brali mu krv na rozbor na vsetko mozne,rtg pluc mu robili,liecik dostal do zadocku a spinkal celu noc.dnes este mm odniesol moc,lebo vcrra sa nechcel vycikat,hodinku mal sacok na pimliku a nic a vypil celu flasku caju a nic,tak dnes rano konecne sa vycikal.este budeme musiet ist na krcne.vysledky mal vcera vsetky v norme,to som velmi rada.

sofia2008
29. dec 2010

@matelko1 chvalabohu, ze mal vysledky dobre..myslela som na vas, ako vam je..tak uz by to malo byt zo dna na den lepsie 😵 drzim palce 😵

matelko1
29. dec 2010

@sofia2008 uz vidim,ze sa ma lepsie,teplotiu dnes nemal,to je dobre,ln je ospaly,uplakany,ale to prejde.dnes uz aj na obed papal.
a vy sa ako mate,mala uz nesopli..

lusinkaj
29. dec 2010

@sofia2008 ahojte 😉
dakujem...si sa pytala o male dvihanie hlavicky...davala som len obcas...mozno 1-2 za den potom dr.kazala castejsie karin bola leniva a teraz uz super...obe su cule..krasne drzia..karin sa mi pretoci na bok 😵

sofia2008
29. dec 2010

@lusinkaj dik..no krasa, ze sa uz pretoci..fakt krasne drzia hlavicky, su to sikovnice 😵
@matelko1 to som rada 😵 😵 😵 uz nech to mate za sebou..my uz nadchu nemame, sopliky skoro ziadne, ale stale sa trapime s kojenim, mala ma "kojenecky strajk", nasla som plno tem na nete, ze sa deti proste z nicoho nic nechcu kojit, nasa od obeda do vecera, no je to des, v noci a doobedu v pohode, teraz si musim mlieko odstriekavat a tak jej ho davat z flase, aj to este flasu vypluva, vraj to moze trvat aj mesiac ☹ uz to trva 5 dni, neviem si predstavit mesiac, aspon, ze ideme v utorok na dlasi tyzden k dr., tak ju aspon povazia, ci pribera..vraj na to nic nie je a musi to prejst samo 😠 len aby som dovtedy neprisla o mlieko a bude..uz sa tesime domov 😵

lusinkaj
29. dec 2010

@sofia2008 dakujem..a ty malicka ako??hod nejake foto 😵

matelko1
29. dec 2010

@sofia2008 ale snaz sa ju prikladat stale,aj ked nechce aby si nestratila mliecko a samozrejme odsavaj ak ho mas vela.

sofia2008
29. dec 2010

@matelko1 to je tazko, lebo ona si ani nechce lahnut, lebo uz zacne zurivo plakat, lebo uz vie, ze by sa mala kojit, takze dnes som ju v spanku kojila o tretej poobede a potom az o desiatej vecer 😠 medzitym vypila flasu odsateho mlieka a flasu umeleho 😠 a to kym som jej dala flasu, tak to som ju muslela 15min cickat, ukludnovat a speivat jej, aby si vobec potiahla z flase..no hroza ☹

sofia2008
29. dec 2010

@lusinkaj mala je zlata, len teraz vymysla s kojenim 😠
pridavam poslednu fotku 🙂

lusinkaj
30. dec 2010

@sofia2008 zlatusik 🙂 peknučká 😵
nechce papať?

sofia2008
30. dec 2010

@lusinkaj dakujeme 😵 ma tzv. "kojenecky strajk", jednoducho sa pol dna nechce kojit, place a odmieta prsnik..je to hroze, ale vraj je to bezne a malo by to samo prejst, tak som zvedava, ze kedy 😠 vraj to moze trvat aj mesiac..zajtra letime domov, tak sa uz cela rodina nevie malej dockat..no bude mat vela pestunov a ja si aspon oddychnem 😀

lusinkaj
30. dec 2010

@sofia2008 len velmi nedovol cicikat..lebo ak budes sama je to strasne ja vidim ked len na 3d.idem k nasim tak ak prideme domov nevedia sa zmestit do koze take su zle ☹

lusinkaj
30. dec 2010

@sofia2008 len velmi nedovol cicikat..lebo ak budes sama je to strasne ja vidim ked len na 3d.idem k nasim tak ak prideme domov nevedia sa zmestit do koze take su zle ☹

sofia2008
30. dec 2010

@lusinkaj dobre, ze si mi napisala, mna to ani nenanpadlo, sice, ked som este bola doma, tak ju len porukach chceli nosit a tak uspavat, tak som im to vtedy hned zatrhla 😠 ze kto ju bude potom na rukach nosit 😠

lusinkaj
30. dec 2010

@sofia2008 no presne toto robia s mojimi uz su tak navyknute co som velmi nerada... 😒 cize toto nedovol urcite 😒

lusinkaj
30. dec 2010

@sofia2008 ako ti zaspi,sama?

matelko1
30. dec 2010

@sofia2008 ahoj.mala je rozkosna 🙂
veru nedovol ju nosit po rukach,lebo potom si nedas rady a take deti si rychlo zvyknu na cicikanie,kolisanie...

sofia2008
30. dec 2010

@lusinkaj nastastia zatial zaspi sama, v postielke, pod hrazdickou, ona je od mala velky spachtos 😀 aspon s tym zatial nie su problemy, ale radsje by som ju uspavala, ako bojovala s kojenim 😠

sofia2008
30. dec 2010

@matelko1 dakujem 🙂 presne tak, prve vnuca a pravnuca v rodine, hned by ju pokazili 😀