Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
4. sep 2011

@ixi neviem ti povedat, lebo ked kamoska volala pred pol rokom, tak to bol horor sa tam dovolat, stale ju zle prepajali atd 😠 nic nezistila 😠

bettypo
4. sep 2011

@walle znie to pekne

deni73
4. sep 2011

Tak, zajtra mám vklad... Držte palce. 😨

eviq
4. sep 2011

Ahojte, chcela by som sa opytat, ako to prebieha, ak by som chcela chodit do gyncare, treba tam zavolat a objednat sa, ake vysetrenia robia na zaciatku a ako ste spokojne s pristupom lekara? Dakujem.

pettra80
4. sep 2011

l@ixi ahoj. ak si dobre pamatam mas doveru, tak cislo je 0850 850 850, budu pytat rodne cislo. mne schvalili za 6 tyzdnov. tiez mam doveru.

pettra80
4. sep 2011

@deni73 drzim vsetky palce

matelko1
5. sep 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@deni73 tak drzim palce a napis kolko si si dala vlozit.

matelko1
5. sep 2011

@eviq ano treba tam zavolat,najlepsie ako dostanes kramy tak v ten den a doki ta obj na š den cyklu,prides tam,vypises ziadost pri sestricke a doki ti urobi utz+ krv,obj ta na dalsie vysetr.medzi 14-16 DC,tam pojde aj tvoj manzel,alebo partner,on odovzda vzorku a tebe doki znova utz+krv+ vysetr.na koze,potom znova ta obvj.na vysetr na 21DC a 4 je navsteva a tam vam povie co a ako,teda bude pohovor....

matelko1
5. sep 2011

@walle ahoj a drzim palce naozaj aby sa ten zazrak stal,z celeho srdca ti to prajem....

eviq
5. sep 2011

@matelko1 dakujem pekne za odpoved a caka sa tam dlho alebo maju tie objednavky presne na cas? doktor je mily?

matelko1
5. sep 2011

@eviq tak snazi nsa brat nacas a ak nie,tak +,- nejake minuty.doki kazdy ma iny nazor na neho,ale je zlaty v pohode.malo zhovorcivy,ale potom na tom 4 sedeni vam vsetko povie.

eviq
5. sep 2011

@matelko1 ok a este jedna otazocka, chodia k nemu aj take zeny, co mali opakovane potraty alebo skor take co nevedia otehotniet? teda neviem, ci mi to budes vediet povedat....

matelko1
5. sep 2011

@eviq ano chodia a on zisti pricinu castych potratov,takze bude u teba nejaky zadrhel,lebo ako som pozerala do pasu,tak ty otehotniet mozes,ale ......

eviq
5. sep 2011

@matelko1 presne tak :( s otehu sme nikdy problem nemali, aj ked mam strach ci po tolkych potratoch sa mi to nenarusi....a pricinu mi uz zistovali kade tade, ale nejak to stale nie je dobre....a uz fakt neviem, na koho sa obratit....

sofia2008
5. sep 2011

pekny den 🙂
@matelko1 tak ako ste vikendovali? my klasika, doma na zahrade, prechadzky v lese atd.. 🙂

matelko1
5. sep 2011

@eviq doki si sam robi vysetr a vsetky dokladne,takze asi tak.aj mne zistovali preco sa nam nedari otehot.a na ureaplazmu mi nik ziadne vysetr.nerobil a ta sposobuje neplodnost.velmi dobre si urobila,ze si obratila na centrum.
@sofia2008 my sme boli vcera v tatrach a sli sme lanovkou na hrebienok a dole sme sli pesi.chlapci mali zazitok,aj pocasie bolo super.

sofia2008
5. sep 2011

@matelko1 tak karsny vylet 🙂 my dnes ideme objednat menu na Emmkinu oslavu narodenin 🙂 , uz jej prisli satickky, lakovky..dala som urobit aj pozvanky 😀 tak sa vytesujem 😀

matelko1
5. sep 2011

@sofia2008 tak to bude emka fesanda.kedy to oslavujete a kde.....
ano krasny vylet sme mali....

sofia2008
5. sep 2011

@matelko1 1.rocik ma 17.10., ale to vychadza na pondelok, tak sme to dali na nedelu, ked spocitame najblizsiu rodinu, tak nas bude presne 18 ludi a pri predstave, ze jej budu chodit domov gratulovat vsetci na neviem kolkorat, tak sme to dali vsetko dokopy, ja si to chcem vychutnat a nie varit 10x obed, kolace atd, stresovat..a ani krstiny sme vlastne nemali, len krst v kostole a hned na druhy den sme cestovali do Nemecka.. 🙂

matelko1
5. sep 2011

@sofia2008 veru pri tom pocte by si sa stresovala.ja ked som robila chlapcom oslavu,tak som to robila doma,tortu som dala upiect a ostatne som si sama s mm robili.salaty,kolac som este napiekla.pagaciky.....bolo nas dokopy 10 +deti.....
krstiny sme mali osalvu v restike a aj zapis na mestskom urade obed v restike.
sme po obede,pojdeme von,ale len na zahradu,pride segra aj s malou a mamka

deni73
5. sep 2011

@matelko1 Ahoj, dala som si vložiť 2, jedno mám ešte v rezerve, keď bude v poriadku, zajtra ho zmrazia. Dnes tam bolo straaašne veľa ľudí, je smutné, že toľko párov má problém s otehotnením. Takže doki zase nebol zhovorčivý, ako stále, ale na všetko odpovedal, čo som sa pýtala.... 😉 Tak uvidíme.

ixi
5. sep 2011

ahojte babulky no volala som do tej dvovery a mam schvalene lenze este musim cakat na schvalenie liekov tak som zvedava ci to stihnem tento mesiac? 😖
@deni73 gratulujem a drzim palce 🤐 😵

sofia2008
5. sep 2011

@deni73 tak drzime palce 🙂

sofia2008
5. sep 2011

@matelko1 ja dam upiect 2 torty a jedna znama nam upecie kolaciky..lebo chcem dat kazdemu do krabice kolace, tortu a este chceme po krabici dat aj susedom, dalsej rodine, do prace atd..my sme boli vonku, ja som sla poobede na bycikel, zacala som chodit behat kazdy den, taky super relax to je 😀

sofia2008
5. sep 2011

no inac ten Panelak ma fakt nebavi 😖

matelko1
6. sep 2011

@deni73 drzim palce nech sa pekne uhniezdia.....

ahojte a prajem pekny aj ked uprsany den.
som zvedava,co budeme v takom necase doma robit.
@sofia2008 takze si zacala behat,super......ja by som nemala ani cas,nemal by kto byt s detmi a verim ti,ze je to relax.ja beham s chlapcami kazdy den 😀 😀 😀

matelko1
6. sep 2011

@ixi takze ziadost schvalena.ale aj tak akosi si dlho cakala.

sofia2008
6. sep 2011

@matelko1 da sa behat, ale az poobede, bud je nou mm alebo teta na 30min 🙂 a ked sa neda, tak doobedu, ked spi, tak 40min stac.bicykel 🙂
no u nas uz svieti slniecko 😎 tak pojdeme na prechadzku do lesa..ale este mala spi, dnes sme obe vstali o 8,30 😕 som neverila, ked som pozrela na mobil..ale celu noc lialo aj rano, tak bola tma 😀 takze sa nam dnes rezim troska posunul..inac dnes nam dorazil darcek na malej narodky, od mojej sestry, krstnej dostane taky interaktivny stolik a od nas tiez nieco podobne, ale da sa to aj tlacit, napomaha to pri chodeni, ale uz som zabudla, ako sa to vola, ja si stale od tehu nepamatam veci, nazvy, vsetko rychlo zabudam 😀 ani vyjadrovat sa neviem 😀

ixi
6. sep 2011

@matelko1 ziadost hej ale lieky nie takze ajtak este musim cakat dlho to trva predtym som to mala do mesiaca 😖

matelko1
7. sep 2011

dobre ranko prajem 🙂
@ixi tak to veru dlho cakas..nechapem,ze ziadost schvalena bez liekov?a este musis cakat na schvalenie liekov?divne.....
@sofia2008 ani sa necudujem,ze zabudas,lebo denno-denne s emkou si a rozpravas sa s nou...ja tiez niekedy mam problem si na nieco spomenut...... 😀
dnes ideme do mesta....tam som aspon so segrou a s mamkou,takze sa im trosku povenuju,lebo behat za nimi na zahrade niekedy uz nevladzem a chlapci sa ani nezastavia,su stale v pohybe.....