Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dianan
14. máj 2009

ahoj matelko.... ☹

dianan
14. máj 2009

išla si už radšej dnes do práce???medzi ľudí???

matelko1
14. máj 2009

ahojte.ste zlate.
ano uz som v praci.doma by som zblbla.baby take zrazeniny idu zo mna,normalne som kukla co to je,ale to sa asi cistim.prvy krat som take nieco videla.

matelko1
14. máj 2009

to musi teraz hermimu volat,ze co dalej,alebo ako?

kukulik30
14. máj 2009

matelko ☹ 😔 😢

dianan
14. máj 2009

matelko....ano...jasne,zavolaj mu...

bobooo
14. máj 2009

ahojte matelko je mi to ľúto , ale ako vravíš treba nabrať síl a pokračovať ☹ viem o čom hovorím , prežila som to tiež...a jasné že zavolaj Hermimu, ak sa pekne vyčistíš sama a nie je potreba zákrok tak s veľkou pravdepodobnosťou ti povie, že nasledujúci cyklus to môžte skúsiť opäť...aspoň mne tak povedal...len toľko , že môj nasledujúci cyklus prišiel až o pol roka 😖 no čo už...inak poteším ťa ženy ktorém sa prvé tehotensto ukončilo veľmi skoro tak majú vysokú až 90% pravdepodobnosť, že druhé bude úspešné... 😀 😀 😀 tak dúfam že aspoň troška sa ti dvihla nálada..takže volaj a daj vedieť čo a ako ti povedal 😅

matelko1
14. máj 2009

ahoj kukulik.ty si ako na tom?uz si zacala so stimulkou?

dianan a co mam povedat hermimu.
bola som v drogerke vlozky si kupit.

matelko1
14. máj 2009

ahoj boboo.potesila si ma,tak dufam,ze to bude aj v mojom pripade.

zo mna sa leje,nestiham ani na wc chodit a ani vlozky menit.hruza.

dianan
14. máj 2009

matelko....no všetko mu povedz,že si prišla z nemocky...a že čo dalej...

matelko1
14. máj 2009

no,tak dufam,ze najdem slov,lebo teraz som trosku precitlivena.
dianan a ty ako?

dianan
14. máj 2009

ja po starom....tak ako bolo....zatiaľ nič nove...čakam na menzes...a potom si mam dať urobiť odbery 3DC

matelko1
14. máj 2009

a kedy cakas ms?
ja som zvedava ako ja budem mat dlho.mam vodopady.

dianan
14. máj 2009

matelko...cca o týžden....

matelko1
14. máj 2009

nechce sa mi nic.stale mam slzy v ociach....dufam,ze sa cim skor z toho dostanem.musim sa niecim zamestnat a nebudem na to mysliet.dnes ked som rano prisla ku segre a privitala ma mala laura,az som sa rozplakala.

dianan
14. máj 2009

matelko...musíš to prekonať...musíš sa snažiť....neboj sa....prebolí...a na dobre sa všetko obráti... 🙂

matelko1
14. máj 2009

dianan si zlata a ja verim,ze to cim skor prekonam...este som nevolala hermimu..stale to odkladam,ze potom a uz je poobede a stale nic.

eva7780
autor
14. máj 2009

matelko 😔 😔 😔 😔 😔

matelko1
14. máj 2009

ahoj evy.
ako si mas?co mas nove?

volala som hermimu,tak mam mu zajtra zavolat o 10-tej.bol niekde mimo.

eva7780
autor
14. máj 2009

ahoj matelko u mna po starom,tak dúfam,že te hermi bude mocť objednať čo najskor

matelko1
14. máj 2009

no uvidime,ale asi si dam nejaku pauzu.uvidim co mi povie.
bezim este do mäsiarne,kupit rybky pangasiues-tie su bez kosti a su fajne,nejake klobasky na gril,mozno cez vikend bude pekne,tak nieco ugrilujeme.

eva7780
autor
14. máj 2009

dúfam,že bude cez víkend pekne,aj ked teraz podvečer je dosť chladno

puglee
14. máj 2009

matelko...moja 😢 je mi to ľúto....som na teba myslela celý čas....aj keď som ani na koňa nestíhala
...bojujeme ďalej, pozitívom je, že máš veľkú nádej lebo si to dotiahla dosť ďaleko 😉

puglee
14. máj 2009

...a nemala by si si teraz radšej trošku doma oddýchnuť?

bobooo
14. máj 2009

ahojte matelko som zvedavá čo ti povie hemi...inak tie "vodopády" som mala aj ja bolo to niečo neskutočné, ale z druhej strany radšej vodopády ako nejaký zákrok v nemocke 😉 ak si opäť v práci tak si daj pozor a hlavne buď v pohode...strata je veľká ale teš sa na niečo čo ešte len príde a možno skôr ako sa nazdáš... 😀

lusinkaj
14. máj 2009

ahojte,prisla som z prace napapala som sa a co to citam... 😕
matelko je mi to luto,viem co prezivas,prezila som to iste len ja som bola vo vyssom stadiu trosku...neboj vsetko bude dobre... 🙂

dobru nocku prajem 😉

gerena
14. máj 2009

ahojte kocky 🙂 ako vzdy neskoro...........

matelko je mi to luto, ale volaj hermiho, pojde to jednoduxhsie na druhy krat si natrieskana
hormonami...snad sa to podari..............nathalinocka tiez takj otehotnela........ani nevie kedy 😉

ja na vikend idem zase prec.................musim zase oslavovat 😉 prajem vam krasny vikend, oddychnite si a zabavte sa 🙂 cmuk cmuk

eva7780
autor
15. máj 2009

dobre ránko,ja zachvílku letím na kontrolu ☹
gerenka dobre sa zabav 😀

lusinkaj
15. máj 2009

dobre ranko prajem vam...(mna rano zobudila svokra volala ci ju niekam neodnesieme s manzelon na aute 😠 )
take rano som si nepredstavovala... 😒

prajem vam pekny den...u nas vyzera zamracene

matelko1
15. máj 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂
volala som hermimu a mam mu zavolat o pol hodiny.pytala som sa,ze ked chcem ist dalej,ci musim mat nejaku pauzu,alebo ako to je,tak mi povedal,ze pripravi dokumentaciu.tak ja neviem,ci mam ist hned do toho,alebo ako.

ozaj a neviete mi povedat,kolko sa plati za KET?