Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

puglee
2. mar 2009

...maji blahozelam,ked som bola u hermana tak mi povedal,ze z februara ma 9 tehu,tak som si myslela,ze aj ty si medzi nimi...bomba

matelko1
2. mar 2009

puglee a ako dlho si este cakala u neho.....no hermimu sa dari,len tak dalej. 🙂

csilla76
2. mar 2009

maji z celeho srdiecka blahozelám,pekne sa opatrujte s bobacikom 🙂
pugle ty kedy ides najblisie k hermimu? 🙂

puglee
2. mar 2009

matelko 2 hodiny som cakala😝...ale sa mi asi 3krat ospravedlnoval...ale chvalabohu,ze tentokrat stimulka prebieha o.k. v stredu idem opat

puglee
2. mar 2009

ahoj csilus🙂

majka2309
2. mar 2009

ahoj puglee.....tesim sa velmi....som sa ta nemohla dockat🙂....a vies ze ked som mu volala myslela som ze ci prave nesedis u neho?

majka2309
2. mar 2009

csilla....dakujem moja....🙂

eva7780
autor
2. mar 2009

Majka no vidíš že ti to vyšlo,gratulujem 🙂

majka2309
2. mar 2009

evy...ahoooooj......dakujeeeem..... 🙂 tesim sa jak mele bejby🙂)

eva7780
autor
2. mar 2009

ti verim,ved tie // boli kráasne 😉 teraz len oddychovat a šetriť sa 🙂

majka2309
2. mar 2009

ked zacala som kaslat jak diva....teraz prave...☹...uz len cibulu som si nakrajala s medom aby pustila stavu a to budem pit

gerena
2. mar 2009

ahojte........zaciatok tyzdna za nami 😀 😀 majka blahozelam to je super 😵 😵 😵 😵 😵
puglee a zase si neprisla......... 😢
lusi ja som piatok v robote, ta dufam ze nedate stretko na rano na 6,00 😉 ja by som vas tiez rada stihla 🙂

majka2309
2. mar 2009

gerena...dakujem moja.....mam vas vsetky veeeeeelmi rada🙂

lusinkaj
2. mar 2009

ahojteeeee baby...juj dnes bol,ale den... 😉 aspon ze pekny slnecny...
bola som na navsteve,potom mi volal brat ze musi surne prist kumne okolo 2 si urobit nejaku pracu do skoly,lebo on teraz maturuje,a ze zajtra musi odovzdat,ze rano mu to oznamil profesor.tak sme sa museli zbalit z navstevy a prist domov.ale nevadi,ved jediny brat...co pre nho neurobim... 😀 🙂 🙂 🙂

ale dobra sprava,objednala som si dnes koberec do obyvacky...konecneeeee 🙂

lusinkaj
2. mar 2009

majka gratulujem.... 🙂

lusinkaj
2. mar 2009

ger este neviem,ci vobec bude nejake stretko,lebo nikto sa zatial neprihlasil... ☹
len ja a bea a ty...viac nikto...a ty si v praci...do kolkej robis?

puglee
2. mar 2009

gerenka moja zlatá prepáč, ale sme u hermiho čakali 2 hodiny a potom sme sa ponáhľali domkov aby manžel stihol do nočnej....ale v stredu idem opäť tak na 100% zájdem a ako ťa spoznám 😉

puglee
2. mar 2009

ahoj lusi, veď ja by som na stretko veľmi rada, ale dnes mi Hermi povedal, že v piatok bude odber

gerena
2. mar 2009

peglee mala a gulata v okuliaroch 😀 😀 1 zena medzi 3 chlapmi 😅

lusinkaj
2. mar 2009

puglee ahoj,to uz bude odber?fihaaaa ako rychlo ten cas leti.... 😉

sonikah
2. mar 2009

ahoj dievčence, tak teraz som tak preletela, čo ste popísali. Tak dá sa povedať, že máme celkom dobrý začiatok týždňa. 🙂 Verím, že to vydrží. Ja sa už teším kedy bude 25. apríl a potom si vezmem deň voľna. Juj to bude paráda, no a možno aj dva dni. 😀 Veď načo trocháriť, no nie???? 😉 Ľudkovia, želám Vám krásny večer, ja idem ďalej pracovať.

puglee
2. mar 2009

ger o.k. 😀 😀 😀 tak v stredu sa teš

dianan
2. mar 2009

čaute baby...
ja len na skok,lebo manžel pracuje na počitači,tak som len využila voľný čas...
majka...blahoželám k tehu...supeeer....

puglee...čau....tak super,že stimulka ide tak ako má....piatok odber..Bože ...ako to letí.....a možno sa v KE aj stretneme....ja idem piatok....a tiež navštívim zase gerenku...
🙂
lusi....ak bude nejaké stretko,tak sa pripájam....ak to nebude až večer....dohodneme sa....

puglee
2. mar 2009

veru lusi, veď už od stredy stimulkujem....len ti si bola zaneprázdnená krsniatkom 😀 😀 😀

puglee
2. mar 2009

ahoj dianan 😉

dianan
2. mar 2009

čau puglee....tak ako dopadla kontrola???hovoril doktor,aj koľko je folikov...??

puglee
2. mar 2009

nie nehovoril, ale výraz tváre mal pokojný 🙂 ...mám ďalej pokračovať 75ml a v stredu kontrola a v piatok odber...no dúfam....lebo všetko sa môže stať..veď vieš.....a ty tiež už by si mala začať stimulku?.......bola by som rada, keby že sme sa už konečne stretli

dianan
2. mar 2009

puglee...ved ja tiež.....ja piatok pichám dipherelin,čakam na menzes,a hned stimulka....

gerena
2. mar 2009

dia piatok.......super 🙂 🙂

dianan
2. mar 2009

ano ger....navštívim ťa....
pomaly začnem zase so stimulkou...