Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
10. mar 2009

tak ked to budes hadzat, to si nemusela ani umyvat 😀

sonikah
10. mar 2009

Tak dievčence, želám Vám krásne dobré ráno a ešte krajší deň. Včera som Vás nestihla prečítať, keďže prišla za mnou do práce Kami (krsniatko), oblečená za spidermana, v takom kostýme. Ani nešla včera do škôlky, lebo ráno kým mala piť fľašu tak sa navliekla do toho kostýmu no nie a nie ho vyzliecť. Takže včera sme mali spidermana namiesto Kami. 😀 Ale bola to sranda, jak tu pobehovala. 😀 😀 😀 😀 😀
Dievčence, teraz idem makať, ale večer si Vás prečítam. cmuk 😉

eva7780
autor
10. mar 2009

Bea 😀 😀 už mám pohádzané,na dnes stačí,pokračujem poobede,teraz si trošku posedim pri káve 🙂
ahoj soni 🙂

beadz
10. mar 2009

ahoj soni. tak si mala veselo 😉
evy, daj si aj za mna kavu.

eva7780
autor
10. mar 2009

každý den ju pijem za teba aj za šimonka 🙂

beadz
10. mar 2009

si zlatunka. ale staci za mna, lebo simon potom velmi vystraja 😀

eva7780
autor
10. mar 2009

ved on aj bez toho nie?vcera povzbudzoval?

beadz
10. mar 2009

vcera bol celkom slusny. cez den. v noci zas prislo na neho, a teraz sa mi zda ze spi, tak asi si idem aj ja este trocha lahnut.

eva7780
autor
10. mar 2009

no veru,kým ešte možeš využi to 🙂

leto79
10. mar 2009

Ahojte baby,
trosku sa vam tu votriem. Potrebuejme pomoc CAR, ale neviem sa rozhodnut, ci zvolit Gyncare albo SPLN. Mozete mi tu v kratkosti popisat vase skusensoti? Nejake pre a proti? Budem vam vdacna.

csilla76
10. mar 2009

Ahojte,pekny dnik zelám 🙂

leto vitaj medzi nami 🙂 moja skusenost je taka v gzncare,ze by som nemenila za ine centrum,doki je velky odbornik s vysokou uspesnostou,aj ked toho vela nenahovori ale svoju pracu vykonava skvele-aspon moj nazopr je taky.zhodila som knemu 3 roky,poznam ho dost dobre,ze sa mozem takto vyjadrit. 🙂 ak chces nieco este blizsie vediet kludne mi napis ip,ale aj tu v diskusii ti baby poradia. 🙂

eva7780
autor
10. mar 2009

ahoj csillia 🙂
ahoj leto,ja by som tiež nemenila 😉

leto79
10. mar 2009

joj baby, fakt mam velku dilemu.... Vzdy som si myslela, ze to budem SPLN, ale teraz vaham....
A nie je tu niektora taka, ktora bola aj tam aj tam?

matelko1
10. mar 2009

ahojte baby.prajem pekny slnecny den 🙂

eva7780
autor
10. mar 2009

no to veru ani neviem,ja od začiatku chodim do gyncare

dianan
10. mar 2009

ahojte.....ako sa dnes máte??

matelko1
10. mar 2009

ahoj dianan,evka...
no dnes svieti slniecko,tak hned ma clovek lepsiu naladu 🙂 ..a ty mas co nove?
vidim,ze mame tu nove snazilky. 🙂

csilla76
10. mar 2009

leto mozes sa opytat aj v teme Spln-a rozhodnutie je na tebe. 🙂 ja som v inom Car nebola len v Gyncare 🙂

co nove babenky?tu fuka vietor ale je slnecno 🙂

matelko1
10. mar 2009

ahoj csilla 🙂 ..u nas je super teplucko,bezvetrie....ako sa mas?co je u teba nove?

csilla76
10. mar 2009

dakujem za opytanie matelko,nic nove vsetko po starom 😉 mame sa ok,akurat sa muzik porezal vcera v praci na prste a ma to dost hnusne ☹

a ty ako,mas vela prace? 😉

matelko1
10. mar 2009

leto jasne rozhodnut sa musis sama do ktoreho centra pojdes....ja ked som sa rozhodovala,tak jedna znama dr.mi povedala,ze gyncare ma lepsiu uspesnost a herman je velky odbornik,ale rozhodnut sa musis ty.

eva7780
autor
10. mar 2009

ahoj dia,matelko 🙂

matelko1
10. mar 2009

csilla rano nikdy nemame vela.kazdy je v praci,takze mam volnejsie. 🙂 ..v piatok som obj.k hermimu.to budem akurat 21 DC,takze zacnem asi s dipherel.uvidim,dufam,ze uz sa nezjavi nejaky problem.

matelko1
10. mar 2009

ahoj evy.dnes je tu rusnejsie ako vcera 🙂 ..co mas dnes na plane?

csilla76
10. mar 2009

leto mozes si pozriet aj ich webové stranky,prestudujes a rozhodnes sa kam pojdes.inac aku mas poistovnu?lebo heran ma zmluvu zo vsetkymi poistovnami,ale dr.hredzak nie-aspon pred rokom nemal lebo kamoska tam chcela ist ale nemohla bo nemal stou poistovnou zmluvu,tak nechcela cakat rok tak isla do gyncare.moze byt ze odvtedy sa uz zmenilo a tiez maju aj v Splne zo vsetkymi poistovnami zmluvy-ale treba sa opytat brknes tam sestricke a oni podaju info 😉

csilla76
10. mar 2009

matelko aha tak pohodicka,drzim palce na piatok aby vsetko bolo ok a zacala si stimulku 🙂

puglee
10. mar 2009

ahojte
takže som po odbere........jedno prázdne vajko 😢 😢 😢 😢 ........a to si herman myslel, že ich budem mať na rozdávanie........nedozreli 😢 😢 😢

csilla76
10. mar 2009

puglee mojko to mi je luto ☹ len jedno jedine aj to prazdne?

matelko1
10. mar 2009

puglee tak to mi je velmi luto ☹

csilla dakujem.trosku sa aj bojim.

csilla76
10. mar 2009

takze som brnkla kamoske co chcela ist do Splnu pred rokom a mala poistovnu Apollo tak ju doki hredzak nezobral lebo stouto poistovnou nema/ju uzatvorenu zmluvu.

a dalsi postup aky puglee?co povedal?mal ti dat asi vyssiu davku,ale sa asi bál aby si nereagovala zase tak ako minule