Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
10. mar 2009

ahoj 🙂 si to zachranila............prave som sa chcela vykaslat na toto, lebo ked ja pridem vsetci zmiznu 😠
unava z prace? ako sa mas?

eva7780
autor
10. mar 2009

ahoj dia 🙂
ahoj gerenka,ja som tu,len sme sa vadili ,tak som odbehla 😀

dianan
10. mar 2009

ano ger...čisto unava....normálne som zalomila asi na 2 hodiny....inač celkom OK...da sa....a ty????
aj ty si hotova z toho ako dopadla puglee??

dianan
10. mar 2009

čo evi????vadili ste sa????? a o čom???

eva7780
autor
10. mar 2009

to vieš,stačilo rypnuť do mna a už som zurila,vieš ja mam akusi inu krv či čo ,hned sa odujem 😠

gerena
10. mar 2009

ano, teraz mala velmi nizke davky...nezavidim dokimu aby trafil presne do stredu ...................ajne mna pride unava okolo siestej, a o desiatej sa preberiem a hor sa zit 🙂 🙂
evy ty si uz normalne nabrala madarsky temperament 😉

eva7780
autor
10. mar 2009

nie moja,ono je to vo mne už od narodenia ,aspon ja mam taky pocit 😉

puglee
10. mar 2009

ahoje 😉 .......telepatia

eva7780
autor
10. mar 2009

ahoj puglee ,ako?už ti je trošku lepšie?

dianan
10. mar 2009

ano ger...ja to tak...ale smutne,koľko sa natrápime,nachodila sa skoro každý den do KE na kontroly,kopec penazi to stojí....a nič...to človeka zloží....
...ale jasne,dopki za to nemôže......nikto....

evi...hlavne kľud... 🙂

gerena
10. mar 2009

ahoj puglee ako sa mas moja?
evy si predstav poslali mi z donny mail, ci si nechcem dat zvacsit prsia 😖 .....zeby?

eva7780
autor
10. mar 2009

😀 😀 😀 😀 mne napisu zachvilu,len neviem co,pisu kazdy den

puglee
10. mar 2009

evi.....musí....ideme ďalej
ger myslíš, že to bolo zapríčinené príliš malými dávkami gonalu, alebo sa môže stať, že tie injekcie choragon nemusia byť 100% ako som už skôr o nich písala.
veru tak dia, nikto za to nemôže...tak to malo byť

puglee
10. mar 2009

gerenka už je lepšie.....hlavne vďaka vám 😉

dianan
10. mar 2009

ano puglee...asi tak....

dianan
10. mar 2009

puglee ja si myslim,že to bolo dosť nizkymi dávkami....ale je to len nôj názor...

gerena
10. mar 2009

ja si myslim ze choragon len pridal.......on v podstate ma spustit ovulaciu, pripravit vajicka aby boli schopne prijat spermijky..........ale len jedno? a mala si ich viac, pocas stimulky?

beadz
10. mar 2009

no, takze som mala nakoniec iba prazenicu. muz prisiel domov s tym ze nam vykradli pivnicu. uz druhy krat za posledneho pol roka. uz mi to ide riadne na nervy. som povedala ze tam vylamem tie drevene tycky a tam zeleznu branu a pustim do nej 220, a pockam si ... 🙄

puglee
10. mar 2009

dia...snáď sa do tretice strafí 😒 ........a ty ako sa máš?.....ináč pravidelne čítam aj tému "darkyne vajíčok" či sa ti náhodou niečo nerysuje
evi ... špajzka už uprataná..ináč môžeš aj ku nám prísť....v našej jak po výbuchu.

gerena
10. mar 2009

bea toto je na nervy......prave ma napadlo ze by som sa sla pozriet do nasej 😀 😀

eva7780
autor
10. mar 2009

Bea to by ma asi porazilo,takže lečo nebolo 😒
puglee ved aj v našej bolo 😀

beadz
10. mar 2009

ci pana, jaka som nasrata. idem vyletiet z koze

puglee
10. mar 2009

gerenka pri každom ultrazvuku vravel, že zase ich tam je dosť, ale dá sa to ustrážiť........po odbere povedal:
"U vás som to nečakal, myslel som, že ich budete mať na rozdávanie"

dianan
10. mar 2009

bea...ked sa darí,tak sa darí...puglee....ja po starom,nič nove.... ☹

puglee
10. mar 2009

bei prosím ťa teraz sa nerozčuľuj.....mysli na šimonka moja 🙂

gerena
10. mar 2009

asi popraskali............panecku, dnes je den zlych sprav........dufam ze to uz skoncilo 🙂

beadz
10. mar 2009

mas pravdu puglee.

eva7780
autor
10. mar 2009

Bea vám často vykrádaju pivnicu?mali ste tam toho vela?

beadz
10. mar 2009

evy, minule nam ukradli zimne gumy, to bola vysoka suma, teraz sme tam uz nic take nemali okrem zavaranin, teraz mi nejde o sumu ale o to ze by som tryznila takych ludi, co siahnu inemu na majetok, ta drzost ma serie. keby prisli aby som im dala par uhoriek alebo cohokolvek, tak mu dam ale nie takto vkuse vylamovat pivnicu.

dianan
10. mar 2009

ano bea...suhlasím...