Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
19. aug 2011

@gerena jasne dam fotky na FB.
a pochvalim sa kupila som si novy NB.

sofia2008
19. aug 2011

@matelko1 no tak super 🙂

matelko1
19. aug 2011

@sofia2008 a vy sa ako mate,co mala emka....ake pokroky robi....
ja som zvedava kedy sa vratime do normalu.mame problemy zo zaspavanim,na dovolenke sme ich museli uspavat,nove prostredie,cestovne postielky atd....vcera sme chlapcov 1,5 hod uspavali a do dovolenky zaspavali sami,dali sme ich do postielok,privreli dvere a do 5min spali.....a teraz....

matelko1
19. aug 2011

@gerena dik,jasne,ze dam,len ich nahram do nb a budem na tom pracovat 🙂 ..teraz sa mi uz robi ked mam novy nb....stary uz nestihal.....a ty si uz po dovolenke,alebo.....

matelko1
19. aug 2011

@sofia2008 ty si poslala hermanovi fotku emky...ja idem posielat,ved nacase,mame 1,5 roka.. 😀
inac dnes mame 5 vyrocie sobasa... 🙂 ....

lilli202
19. aug 2011

tak gratulujem...aj ty si bola na umelom oplodneni???aj nas to caka ..bojime sa..ako to je alle co ako boli to??velmi sa bojim:(.odpiste prosim kto by my vedel poradit...kolko to stoji...dakujem

matelko1
19. aug 2011

@lilli202 neboj sa boliet to vobec neboli...kedy sa chystate...a zalezi ci budes mat ICSI atd....bola si uz na vysetr.u dr hermana....alebo sa len chystas....

sofia2008
19. aug 2011

@matelko1 gratulujem k vyrociu 😵 my budeme mat v septembri 4r..my sa mame ok, mame uz 6zubkov, 4nozkujeme, chodime za rucky, aj okolo ohradky sama pekne chodi atd..uz len cakame na prve vlastne krociky..my sa chystame na vikend do Tatier, konecne niekam vypadneme 🙂 ja uz planujem oslavu 1.rocika, nasla som tortu, vybavujem restiku, objednala som malej saticky 😀 sibe mi 😀 ale ved to bude onedlho 😀
dufa, ze sa vam chlapci dostanu do normalu..ja tiez tak niekedy uspavam, lebo mala sa postavi v postielke a skace tam atd, a predtym tiez som zavrela dvere a bolo 🙂

lilli202
19. aug 2011

@matelko1 ahoj.teraz ideme prvy krát v septembri ked dostanem menzes vtedy mám ist.ja som v poriadku len manzel ma problemy.on ma malo spermi a slabopohybované.to nám povedali v BB.teraz tam chodime aj teraz ideme pondelok..a vy ako kolko ste cakali na to pokim van to urobili???a ako to robia..bojim sa velmi..Dakujem

ma77
20. aug 2011

@matelko1 ahojky čo je to prosim ťa ICSI kedže my mame odporučanie od Urologa IVF metodou ICSI ☹

deni73
21. aug 2011

@ma77 Ahoj, ICSI je injekčné napichnutie jednej spermie do získaného vajíčka, aplikuje sa, keď má muž málo spermii, keď sú lenivé, aj pri pokročilom veku. Nevýhodou je, že to riadne navýši cenu ivf. 😒

ma77
21. aug 2011

@deni73 Dakujem 😉 za info tak navyši počitala som s tym a nevieš asi o kolko? 😉

deni73
21. aug 2011

@ma77 Samotné ICSI stojí 400 eur, predlžená kultivácia 160, lepidlo 120, asistovaný hatching 180. Všetko budeš mať na protokole, ktorý ti dá doki, keď začneš so stimulkou.

matelko1
22. aug 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@ma77 vidim,ze uz ti to tu baby vysvetlili,ze co to je icsi...
@lilli202 ak ste v poriadku,tak dlho sa necaka,len musis pockat kym ti schvalia ziadsot,to sa caka aj mesiac a potom uz zacinas,ide to velmi rychlo.....

matelko1
23. aug 2011

dobre ranko prajem 🙂
@sofia2008 co mate dnes na plane v takej horucave....

sofia2008
23. aug 2011

@matelko1 aj tebe dobre ranko 🙂 tak ja neviem, teraz som malu ulozila spat a na obed ideme k dr.,lebo sme boli pred tyzdnom a pol, mala asi 4 dni po sebe 37st a sopliky a nasli jej v krku bacil, sestra moja bola chora a nakazila ju, tak mame prist po lieky 😠 doteraz nijake lieky nebrala, tak som nastvana, segra sa s nou hrala atd 😠 sestricka mi vravela, ze to musela chytit od dospeleho, tak sa budeme rovno na obed trepat k lekarke 😠 vtedy nam kazali prist 😠

matelko1
23. aug 2011

@sofia2008 chudatko a neboj dostane sa z toho....aj my sme prvy krat atb brali a to mali chlapci 11mes....

matelko1
23. aug 2011

pridam vam zopar fotiek z dovolenky

lilli202
23. aug 2011

@matelko1 ja som v poriadku.len manzel ma malo spermii a slabopohybové má..

matelko1
23. aug 2011

@lilli202 to mal aj moj mm.mali sme icsi+predlzena kultivacia a lepidlo som si davala.takze v septembri idete za hermanom....budem drzat palce...
teraz bola moja znama u hermana a vyslo jej to,uz je v 9tt a caka dvojky.....

dianka30
23. aug 2011

Ahojte baby, dlhsie som tu nebola tak sa hlasim, Uz mam vsetky vysetrenia za sebou a v pondelok sme poslali papiere do poistovne. Vysledky neboli nic moc. Manzel ma spermie OK len ja mam stale aktivnu endometriozu, co je najvacsi problem, plus mam trochu deformovanu hornu stenu maternice a vraj to mam od narodenia. Ked mi hovoril vsetky vysledky tak som mala pocit ze som asi vyhrala jackpot vsetkych chorob do kelu ☹ Takze teraz cakame na schvalenie cca mesiac ako pisete a potom uvidim ako to bude pokracovat. Co sa tyka cien, mne vravel herman doplatok za lieky od 100-300 €, podla toho ktoru cenovu hladinu si zvolim a pri zakroku je doplatok 600-700 €, kde je taktiez na mne, ktore ukony si budem chciet doplatit. Takze mozem intenzivnejsie setrit 😒 hoci uz mam nieco nasetrene ale az taku sumu nie. Ja len dufam, ze to vyjde na prvykrat 😅 ...tak zatim tolko odo mna. Drzte sa.

sofia2008
24. aug 2011

@dianka30 neboj, vsetko dopadne dobre 🙂

sofia2008
24. aug 2011

@matelko1 ahoj..tak sme vyfasovali antibiotika Penbene na 10dni, ma reumatologickeho streptokoka a cela rodina sa chystame na vyter, kto je nositel 😠 tak co uz 😠 aspon pekne pribrala, za mesiac skoro 300g 🙂 no dnes bude zasa horuco, ale aspon neprsi 😎

matelko1
24. aug 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@dianka30 budem drzat palce....aby ti to vyslo na 1 krat....
@sofia2008 takze vsetci idete na ster...no som zvedava kto je nositelom...kedy sa chystate...
ja tu mam svokru....povysavala som,umyla som podlahy.....obed doniesla,tak dnes mame zemlovku a krupovu polievku,pre chlapcov mam polievku zo vcera zeleninovu....

sofia2008
24. aug 2011

@matelko1 tak to aj ja som zvedava 😠 sestra uz antibiotika dobrala, tak uvidime, ona uz dnes bola, ja idem zajtra atd..mnam zemlovka 😝 😝 tak aspon troska ti pomoze, ze sa pphra s chlapcami 🙂

matelko1
24. aug 2011

@sofia2008 veru aspon ze sa pohra s chlapcami....poobede pojdeme von,ja mozno nieco porobim vo vnutri,uvidim....mozno sa mi nebude ani chciet.....vykvacim sa von na zahradu 😀 ....

sofia2008
24. aug 2011

@matelko1 oddychuj a vyloz nohy 🙂

lilli202
24. aug 2011

@matelko1 aha a kolko ste platili dokopi vsetko???lepidlo a cojaviem co a kolko ste chodili?

matelko1
24. aug 2011

@lilli202 my sme boli,vlastne v roku 2009 som podstupila ivf a platila som injekcie do 300€,samotny zakrok okolo 600,-€...odvtedy to slo hore....chodila som ani neviem ako,ale musela som podstupit hysteroskopiu,najprv sa vyliecit z ureaplazmy a potom to uz malo rychly spad,slo to rychlo.....v januari som bola na hyster. a v aprili som mala vklad....

matelko1
24. aug 2011

@sofia2008 boli sme cele poobedie von,dosla aj segra s dcerou,moja mamka,takze bolo veselo...
teraz uz chlapci spia,idem sa najest,telka nam nejde uz vyse tyzdna,lebo sme museli odpojit satelit,lebo sa robi zabradlie a uz si aj chceme svoj satelit kupit,takze musim dat Digi vypoved kym to vsetko mame dole....