Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
14. apr 2009

tak nikde nikoho...dobru nocku,pekne snicky 😔 🙂

eva7780
autor
14. apr 2009

lusi ja kukam film,pekny večer a dobrú noc

eva7780
autor
15. apr 2009

pekné ránko 🙂

lienka2
15. apr 2009

tu nikoho niet od rana? 😕 😖
neviete mi povedat kedy je najlepsie volat hermimu?

matelko1
15. apr 2009

ahojte.pekny den prajem 🙂
lienka najlepsie je po 10-tej volat.
no dnes mam volat kolko sa vajok oplodnilo.to mi povie aj kedy bude vklad,alebo co.

vlnka
15. apr 2009

Ahojte baby,matelko drzim palce nech mas vela oplodnenych vajok a tesim sa so vsetkymi,ktore sa pomalicky posuvaju k vytuzenemu cielu.Na vklad matelko pojdes podla toho,ci chces PK alebo nie.

cka
15. apr 2009

ahojte kocky.....co porabate?? ja som zasa chora, joooj. Taka chripka a nadcha, ze az. Hroza.

matelko1
15. apr 2009

ahojte vlnka,cka.
cka skore uzdravenie.
vlnka my budeme mat aj icsi.to mam v telefone povedat hermimu,ze chcem pk+lepidielko?

vlnka
15. apr 2009

Aj my sme mali ICSI,jasne,ze mu to spomen ak si mu to este nepovedala.Ak si das PK tak na vklad pojdes asi v piatok.Mozno v sobotu.Neviem,ci este stale Hermi v sobotu pracuje,ale predtym ked mal vela pacientok,tak robil vklady aj cez vikend.
Ahoj cka,teraz na seba musis davat vacsi pozor,choroby su nebezpecne.Ja viem,ze sa tomu niekedy neda vyhnut,ale co uz.Nadcha az tak nevadi,chripka to uz je horsie..uzivas aj nejake lieky?

matelko1
15. apr 2009

nie,nespominala som mu to,ale dnes mu poviem ked budem s nim volat.ty si mala tiez pk+lepidielko?

vlnka
15. apr 2009

Ano,je to predsa len istejsie...nechcela som nic riskovat,aj tak sme mali obrovske stastie,zo 4 vlozenych vajok sa uchytilo len jedno.

matelko1
15. apr 2009

ale vyslo ti to 🙂 .nezalezi kolko,ale aka je kvalita 🙂 ..a nebude dnes neskoro mu to povedat,ze chcem pk+lepidielko?on nam vcera vela o tom icsi rozpraval a potom mu telefon zazvonil a tym padom skoncil a ja som na to zabudla sa ho opytat.v takom soku som bola 😀

dicinka1
15. apr 2009

matelko daj vediet kolko sa oplodnilo..ufam,ze vsetkyyyyyyyyyyy 😵

vlnka
15. apr 2009

Neboj matelko aj tebe to vyjde,len treba verit.My sme to s kvalitou mali velmi zle,preto s vkladali az 4.Aj doktor nam povedal,ze sa stal maly zazrak.
Nemalo by byt neskoro,ved aj bez PK sa vkladaju vajka az po 2 dnoch,takze mas cas mu to povedat.A to lepidielko staci,ze spomenies pred vkladom.Drzim palce.Musim utekat,dnes mam poradnu.

matelko1
15. apr 2009

dicinka jasne,ze dam vediet. 🙂
vlnka tak pekny den.

cka
15. apr 2009

matelko, dakujem...
vlnka, uzivam homeopatika, strepsils cmulam, a hedelix a sinupret, iba take sirupceky, bo ine sa bojim. Ale akosi to nepomaha, slabeee.

tina1
15. apr 2009

baby, stretli ste sa niekedy s tým, že test bol na 12 deň negatívny a žena bola aj tak tehotná? Ja som si robila test na 12 deň a je negatívny. Nemala som PK. Ale od 9 dňa mám mrchovské pocity a bolia ma prsia už dosť dlho. Nemám už odvahu testovať, zajtra mám krvný test.

dicinka1
15. apr 2009

TINA....ano par bab tu na MK tak malo neg. testy a krv bola pozitivna..ale nechcem ti davat falosne nadeje 😔

matelko1
15. apr 2009

no,kde ste sa podeli.tak nic,idem sa napapat 🙂

eva7780
autor
15. apr 2009

ahojte 🙂
konečne som doma s práce 😝 idem trošku pospratovať v kuchyni a dám si kávu,dnes som ešte nemala

lienka2
15. apr 2009

matelko, kedy mas volat? 🙂
ja idem k hermimu buduci utorok, tak sa hadam pohneme dalej a budem aktivna "hermanka" 😀

dicinka1
15. apr 2009

matelko myslim na teba 😵

dicinka1
15. apr 2009

matelkoooooooooooooooooooo..je 14:00 tak volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵

matelko1
15. apr 2009

no volam a nedviha telefon,musim skusit o chvilocku....ale sa bojim co mi povie.to kedy mi povie,ale ja mu musim povedat teraz,ze kolko chcem embrijok vlozit.

dicinka1
15. apr 2009

matelko..teraz mu nic nemusis povedat kolko chces vlozit...pretoze nevies koko vajok sa doziju 5 dna 😉

matelko1
15. apr 2009

no baby 7 sa ich oplodnilo.ani som to necakala.. 🙂 ..zajtra okolo obeda mam zavolat,ze sa dohodneme na hodinu kedy dojdem na vklad.dala som si aj pk+lepidielko,spomenula som mu to,takze asi to pripada na piatok,ale zajtra uvidim.

lienka2
15. apr 2009

matelko, super 🙂 😉 🙂

matelko1
15. apr 2009

lienka vies aka som rada. 🙂 🙂

eva7780
autor
15. apr 2009

matelko super,bude mať aj na súrodencov 🙂 dáš si vložiť dve ?

matelko1
15. apr 2009

evy asi ano 2 si dam vlozit.ale som zvedava,co povie doki.