Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
14. jún 2011

ahojte
@sofia2008 v auguste ideme.no aj u nas bolo tak,ze krasne papali,potom prislo obdobie,ze vymyslali a teraz uz papame krasne a vsetko,ale sami este nepapaju,
idem varit,dnes mame sparglu...

leya
14. jún 2011

@dafy ahoj! naposledy, ked som unho bola, sa niekto informoval ohladom IVF, ak by bol samoplatca a povedal, ze musia ratat so sumou tak priblizne do 2000 eur.

snazilkake
15. jún 2011

@astrid55 ahoj astrid ..pises, ze ti dianostikovali predcastne zlyhanie vajecnikov?? ako si pochodpila u Dr. Hermana a ako pokracuje tvoje snazenie ??..si uz tehulka ?? skusili ste to s tvojimi vajickami alebo darcovskymi ??....mna tato tema tiez velmi zaujima, lebo aj ja som bola u Hermana..avsak bola som ABSOLUTNE nespokojna...podla mna ide o biznis a tahanie penazi z pacientov..tie maaam nekvalitne vajcika a pri IVF som mu navrhla, ci sa nepokusit o darovane..on to vsak zamietol...preto ma zaujima, ako si pochodila ty...potesim sa, ak napises svoje skusenosti...ako si dospela ku svojej diagnoze predcasneho zlyhania vajecnikov?? je to nezvratny proces ?? nie je mozne tvoje vajecniky nejako "ozivit" ???...ja sa snazim svoj zdravotny stav zlepsit aspon "podomacky" bylinkami, vataminmi a pod..ozvi sa prosiiiim....aj ja som z ke.... 🙂))

dafy
15. jún 2011

@leya ahoj ...dakujem za info 🙂 je to dost ale tak čo iné mi ostáva 😖 keby človek vedel ze naisto otehotnie tak neváham a aj keby som pozičku mala zobrat zaplatila by som aj 500O eur 😝 ale tá neistota je o držku....poistovne by to mohli aspon 5krat preplatit nie iba 3krat ved v podstate my za to nemozeme ze sa nam nedarí otehotniet do kelu 😠 hlavne ze nas skvely štat dopuje našich romov vo všetkom ale že by riešili preplacanie IVF tak to maju v prdeli hlavne ze fnukaju ze je nízka porodnost.....ved pomaly kazda tretia zena ma problem s otehotnením 🙄

leya
15. jún 2011

@dafy tak mas este moznost ist do brna, resp. do ciech. tam su ceny nizsie (aspon pred par mesiacmi, ked som nakukla do tem snaziliek z ciech, to tak bolo), aj ked si samoplatca, a mnohe chodia radsej tam, pretoze maju za menej penazi lepsi pristup a niektore centra maju aj vyssiu uspesnost 🙂

ma77
15. jún 2011

ahojte tak žiadosť z poisťovne schvalena 🙂 tak 1krok za sebou ale stale neviem čo dalej či ist do toho hned či až v auguste rozmyšlam a neviem nato prisť 😀 😀 😀 pôjdem za Hermanom a popytam sa kolko plati žiadosť a tak tak som sa nevedela dočkať kedy sa začne niečo diať a teraz ked som blizko sa začinam bať ☹ ani neviem čoho take zmiešane pocity 😉

sofia2008
16. jún 2011

pekny dnik vsetkym, uzime si slnecny den, vikend uz bude o nicom 😠 😠 😠 😠 😠

katica1
16. jún 2011

ahojte...ano pekný den všetkým....neboj nebude škaredo ,,len sem tam búrky...duffam,,,,,,,,,, 🤐

matelko1
17. jún 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂

@ma77 tak to musis vediet,ze ci pojdes do toho hned,alebo az v auguste,ale chodte na dovolenku,oddychnite si a potom sup do toho,budes oddychnuta...... 🙂

sofia2008
17. jún 2011

pekny den 🙂
@matelko1 cauko 🙂 tak dnes mame 8 mesiacov! 🙂

matelko1
17. jún 2011

@sofia2008 jej blahozelam....ja som 2 dni nemala hlas,dnes je to uz lepsie,ale ani hrdlo ma neboli,ani nic studene som nevypila a ani nekricala 😀

ixi
17. jún 2011

ahojte sto rokov som tu nebola ale sem tam vas citnem 😀

dicinka1
19. jún 2011

@ixi ahojky ixi..kade sa flakaš? 😉 😀 😀

katica1
20. jún 2011

ahojte..dajako tu pusto.... 😔

matelko1
21. jún 2011

ahojte.
pozeram,ze je tu v tejto teme akosi pusto.nebola som tu 3dni.....v sobotu sme boli na gulas u svagrovcov na chate....v nedelu prsalo,takze doma a vcera som trosku upratovala......potom poobede dosla kamoska s dcerou a dni utekaju ako voda.....
@ixi ahoj co mas nove....
@dicinka1 a ty mas co nove...

matelko1
21. jún 2011

halooo,kuk.....nik tu nieje.... ☹
@sofia2008 tak ako.mm uz vie kam pojdete do akej krajiny......

katica1
21. jún 2011

haloo .... 🙂

katica1
21. jún 2011

matelko vy kam na dovolenku s drobcami??? 😉

matelko1
21. jún 2011

@katica1 my sa chystame do chorvatska.....ja viem,ze dovolenka to nebude,ale aspon sa nadychame morskeho vzduchu......

katica1
21. jún 2011

haha nebude???budete asi lietat za chlapcami ... 😵

matelko1
21. jún 2011

@katica1 veru budeme lietat.... 😀 😀 ..chystali sme sa von,ale zacalo poprchavat

katica1
21. jún 2011

sak toto stale pada...raz hej raz nie....ci cele leto take nebude..hmmmm

sofia2008
21. jún 2011

@matelko1 ahoj, no pusto je tu 😒 zatial nic nevieme a cakame 😠 , dni nam utekaju ako voda, len to pocasie je na nic..na zahrade mame velky bazen, uz je napustany vodou a nic z toho, zima je a este aj prsi a cez vikend to nebude nic moc tiez 😠 😠 😠 takze tak..dnes sme boli na poradni, vsetko ok, mame uz dat chlebik aj rozok, ale nejako skoro sa mi zda 😕

matelko1
22. jún 2011

ahojte.
tak dnes sme planovali ist do mesta,vsetko som mala nachystane,aj obed pripraveny a alex sa mi zdal akysi horuci.zmerala som mu teplotu a bum 38,9.a ostali sme doma.tak neviem ci su to zuby,alebo....ak bude teplota aj zajtra,tak pojdeme k dr.

matelko1
22. jún 2011

@sofia2008 nie nieje skoro.daj jej do rucky trosku chlebika-kromku a bude si pekne lizkat,kuskat....aj ja som tak davala,ale maxim nechcel ani do ruk chytit a trva nam to do dnes....co ma v rukach vyhadzuje....

lusinkaj
22. jún 2011

ahojte,dlho som tu nebola..tak idem vas pozdravit 🙂
@sofia2008 kludne mozes dat chlebik...moje ho uz jedia od 7m.a miluju ho..aj rozok....toto im dam a mam pokoj,cmulaju,cmulaju...a dobre aj na zubky im to robi... 🙂
raz som uz aj s maslom im dala,jedli..ako dive 😀
@matelko1 ake mlieko piju tvoji chlapci?davas im uz kravske m.?

matelko1
22. jún 2011

@lusinkaj ja im este sunar davam,ale uz som skusala im dat aj kravske,ale alex mi nechcel....a ty uz davas kravske,alebo uz chces davat...

lusinkaj
22. jún 2011

@matelko1 mi este stale nutrilon....budeme ho pit do cca 10m.lebo potom sa uz nepreplaca a musim najst nejake za rozumnu cenu lebo nutrilon je drahy....kravske chcem od roka

matelko1
22. jún 2011

@lusinkaj tak mas hami za rozumnu cenu a potom ten sunar.ked je akcia,tak ho kupujeme za 7,49€

sofia2008
23. jún 2011

@lusinkaj
@matelko1 ahojte, vcera sme dali rozok do rucky, ale nemal velky uspech 😒 mala sa kyslo tvarila a potom zavrela pusu a bol koniec 😀 chcem dat skusit chlebik..treba ho nakrajat na male kocky? musim uz skusit davat popucene jedlo alebo hrubsie mixovane, lebo stale vymixujem do hladka a uz je nacase, aby sa ucila papat aj vacsie kusky 🙂 len aby ju nenapinalo 😒
no prajem pekny den posledny teply, lebo sa ma teda poriadne ochladit a aj prsat, to je na nic take leto 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠