Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katka30129
18. feb 2013

@bambula27 jaaaj...no zajtra kontrola,dufam ze bude ok ja dnes mam 5.den a uz je to v pohode...dufam,ze aj bude ,musi 😀 a ty ides na ten clostyl?ja som ho brala vyse roka aj s duphast....predpisal mi ho moj gyn. chodila som pravidelne na kontrolu ovulka bola ako z knizky a mimi nikde tak som to vzdala...ja sa len bojim ze budem mat prazdne foliky ☹ drzim ti prsty nech sa ti to podariii...ved sme bojovnicky nie? 🙂 😉 😎

bambula27
18. feb 2013

@cerkutka ach, moja....ako to myslis? Ze som si nevyskusala? To prve ok, daleko sme nedosli, lebo boli prazdne foliky. Ale to druhe prebehlo totalne kompletne. Akurat na konci hcg bolo menej ako 0,1. Cize - NEUSPECH. Zda sa ti, ze to nebolo poriadne ivf? Mne nie ☹ Jasne, ze som sa rozhodla, k Hermanovi uz nie!!! Momentalne od toho vsetkeho oddychujem, pracujem, praca ma bavi, venujem sa manzelovi a toto neriesim. Aj ked, srdcu nerozkazes. Tuzba je vzdy väcsia. Chcela by som skusit ist este za nasim primarom v SL, on sa tomu tiez venuje, uvidim co povie...a rada by som skusila este Clostilbegyt niekolko cyklov, nez sa vrhnem znova do IVF. A ak znova bude ivf tak urcite v Martine. Ale z teba sa tesim, ze to takto bezi. Ja verim, ze ostatni maju pravdu a na tebe to je vidiet. Ved koniec 4.mes. je uz teda pekna doba...

bambula27
18. feb 2013

@katka30129 Dakujem ti krasne, moja.....Ja tebe momentalne zelam, nech to vyjde tentokrat. Pretoze vidim, ze aj u vas je ten boj "nekonecny". Ale verim, ze ma krasny ciel 😉

vivera
19. feb 2013

Ahojte, neviete mi povedať, či Herman plánuje dovolenku?

katka30129
19. feb 2013

@vivera no, to neviem ale tento tyzden urcit nie...a asi ani v pondelok {mozno},mam planovany zakrok...tak neviem ci ti to pomoze... 😀

emee
19. feb 2013

@katka30129 bola si na kontrolu? vsetko ok, vsak? 🙂

slniecko001
19. feb 2013

Baby dnes posledný KET za nami, " // " uvidíme o 10 dní 😀 😀 😀 Držte palce prosííííííííím!!!

amali
19. feb 2013

@slniecko001 držím všetky prsty ktoré mám.... 😉

linuska1
19. feb 2013

ahojte...

chcem sa opytat.. ste spokojne s gyncare?... alebo mate aj skusenosti so splnom popripade s rastislavkou?...

amali
19. feb 2013

@linuska1 ja nie...

linuska1
19. feb 2013

@amali som pocula ze hrozny pristup...ale ze taky isty je aj v splne.... :/ ty myslis pristup?..alebo celkovo?...

amali
19. feb 2013

@linuska1 myslím prístup, ale aj celkovo...tu na východe je všetko o peniazoch...nehovorím niektorým babám to vyšlo,ale ja tam viac už v živote nevkročím....

linuska1
19. feb 2013

@amali a skusala si len gyncare alebo aj ine v ke?...

amali
19. feb 2013

😉 @linuska1 bola som aj v splne ale by som povedala že to isté...tak som sa rozhodla že pojdem do brna....už len čakám na mrchu a začínam stimulku..

linuska1
19. feb 2013

@amali tak silno drzim palceky nech sa zadari.... 😉

bambula27
19. feb 2013

@amali
@linuska1 suhlasim....ani ja nie som spokojna, teda uz neriesim, skoncila som tam. Je to o peniazoch. Viem, ze aj na zapade, aj v CR je to o peniazoch, ale inde maju aspon pristup a vsetko ostatne na urovni. Ja momentalne od toho vsetkeho oddychujem, ale ak sa rozhodneme znova, pojdem do Martina.

linuska1
19. feb 2013

@bambula27 my sme sa objednali na rastislavku... ideme tam vo stvrtok.. len som myslela ze radsej pojdem do sukromneho centra... ale v tomto pripade asi neplati ze sukromnik - lepsi pristup... tak to necham asi tak.. a predsa len pojdeme do starej nemocnice...

amali
19. feb 2013

@bambula27 tak ti budem držať prsty nech sa to podarí uvidíme ako to dopadne teraz...nechajme sa prekvapiť

bambula27
19. feb 2013

Ach, ach, ach, zienky moje....AJ JA UZ CHCEM BYT MAMOU! 😔 A tak VELMI. Uz normalne neviem, casto rozmyslam, ako mam pokracovat. Rozmyslam o Clostile, o laparke, o CAR v Martine.....No stale neviem, ktorym smerom mam urobit znova dalsi krok. Niekto by ma mal asi nakopnut. Vzdy si hovorim, aka som silna, pracujem, venujem sa manzelovi a neriesim to.....ALE...riesim. Vo vnutri to riesim kazducky den. Tuzba je neprekonatelna. Bojim sa, kedy zas niekto z blizkeho okolia oznami tehu. Som zvedava, na aky dlhy boj, si PanBozko mysli, ze mam sil....

bambula27
19. feb 2013

@linuska1 dnes to uz asi neplati. Verim tomu, ze kedysi davno to bolo na inej lepsej urovni. Ale niekomu asi peniaze asi prerastaju cez hlavu. Ja po mojich skusenostiach tiez planujem ist za primarom u nas na gynde...venuje sa neplodnym parom, tak hadam sa pohneme dalej.

bambula27
19. feb 2013

@amali dakujem. A ja vam taktiez drzim silno palceky, nech stimulka je bez problemov a hned prvy pokus uspesny. Nech uz aj ten vas anjel konecne spadne z neba priamo k vam.

amali
19. feb 2013

@bambula27 ahoj moja ja mám dalšie 2 kolegyne tehotné a už mi to lezie na nervy ked sa ma stále každý pýta a ty čo kedy to bude...... ☹

linuska1
19. feb 2013

@bambula27 verim ti... je to strasne silny pocit.. clovek urobi a vyskusa cokolvek..ostava len dufat.. ze to vyjde... 😉

bambula27
19. feb 2013

@amali tak to ver, ze mne tiez. Obcas mam pocit, ze sa ludia okolo ukludnili a viac sa nepytaju, ale...stale tou trapnou otazkou niekto prekvapi. Ja mam najnovsie tiez jednu koleg. tehu....ale jej som to priala. Hned ako to dala von,sa pytala ze co ja. Priali sme si to navzajom. ALe neviem.....kolko mam este trpezlivosti.

linka
19. feb 2013

@amali ahoj,ty tajnostkarka 😉 silno drzim prsty,aby ste boli tentoraz uspešní 😉

linka
19. feb 2013

@bambula27 ahoj moja,ja ked som prekusla moju tehu svagrinu,tak uz ma asi nic neprekvapi,ziadna tehula,nejak som sa s tym popasovala,ze ja stale nic,ved raz pride a ked nepride,tak pride inou cestou aspon u mna 😉

amali
19. feb 2013

@linka dakujem drahá, len dúfam že sa to podarí lebo penazí je málo a...... a ty sa ako máš moja vidím že ´vyrábaš rôzne vecičky a tak....

bambula27
19. feb 2013

@linka Ano. Citala som tvoj posledny status...nieco planujete v blizkej buducnosti? 🙂 Tak ano, verit treba a aj sa nevzdavat. Ale neviem si svojou tuzbou poradit.... 😔 🙂

linka
19. feb 2013

@amali urcite sa podari,verim tomu 🙂 mam sa celkom fajn,chodim do prace,po 12 rokoch som dostala super robotu,ukludnuje ma...nooo sem tam ked je chut,tak vyrabam 😉

linka
19. feb 2013

@bambula27 ano planujeme uz coskoro 😵