Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katka30129
9. mar 2013

@slniecko001 dakujem :o} chcem verit,ale tak nejak mam stale take tusenie velmi silne,ze sa nam to nepodarilo :o{ snazim sa mysliet pozitivne,ale nejako to neide 😢

katka30129
9. mar 2013

@cerkutka ak sa mozem spytat aky cajik to je?ako sa vola?mozno by som ho chcela vyskusat :o} a tebe pomohol?

emee
9. mar 2013

jeeej, ten caj aj ja mam doma, len som celkom zabudla a nepila. no nevadi, pomohlo asi nieco ine 🙂 . mylsite na tento, vsak? http://www.otehotnenie.sk/product/bylinna-zmes-...

marekmajka
9. mar 2013

ahoojte, neviem čo mam robiť. V pondelok mam isť do Hermana mam začať stimulovať z Gonalom, ale dnes ma začalo bolieť hrdlo a priedušky a mam zvyšenu teplotu 37, 6 a ešte nie je ani večer ☹ Bude to mať nejaky vplyv na stimulku? Nebude ju Herman chcieť odložiť?

lafia
9. mar 2013

Dievčatá, dá sa ten čaj kúpiť aj normálne v lekárni alebo len cez internet?

linka
9. mar 2013

@lafia ahoj,ja mam jeden neotvoreny doma na predaj,ak by si mala zaujem,tak sa ozvi 😉

marekmajka
9. mar 2013

nikto mi neporadi? 😒

linka
9. mar 2013

@marekmajka ahoj,skus mu zajtra zavolat,uvidis ako sa budes citit...

lafia
10. mar 2013

@linka ďakujem pekne, ale chcela som len vedieť, čo čaj obsahuje, lebo na tej stránke to nie je napísané a zdal sa mi trochu drahý.. a veď sa Ti možno ešte zíde 😉

emee
10. mar 2013

@marekmajka aj podľa mňa mu skus dnes zavolat.

slniecko001
10. mar 2013

@lafia v lekárni ho nekúpiš, iba cez net

marekmajka
10. mar 2013

@linka
@emee asi mu rano zavolam, dnes už mi je lepšie len ma ešte boli hrdlo, mysli, že bude chcieť stimulku odložiť nakoľko 3 yždne pred OPU sa nesmu mať respiračne ochorenia, čo asi je aj angina ☹

katka30129
10. mar 2013

tak zajtra je den D....zajtra sa dozviem ci sa to podarilo alebo nie...velmi sa bojiiim... 😒 🙂 aj tesim,aspon nebudem v takom napetiii...tak drzte prsty

marekmajka
10. mar 2013

@katka30129 ahooj veľmi ti držim prsty aby si na teste mala krasne //

lafia
10. mar 2013

@slniecko001 diky !

lafia
10. mar 2013

@katka30129 Držím prsty 🙂 🙂 a daj nám vedieť

lafia
10. mar 2013

@marekmajka tie respiračné ochorenia--možno to nebude až také vážne, veď on Ti povie. A nemôže to byť aj kvôli tej narkóze?

linka
10. mar 2013

@lafia nie,mne uz sa nezide,ak sa nikto neozve,vyhodim ho... 😉

marekmajka
10. mar 2013

@lafia no hej kvôli narkoze nesmu byť 3 tyždne pred OPU respiračne ochorenia, mne už je dnes lepšie, pôjdem zajtra za nim a uvidim čo povie, dufam, že to bude o.k, keďže pôvodne zajtra by som mala začať stimulku z gonalom

katka30129
10. mar 2013

@linka ahooj ja by som mala zaujem o ten cajiiik....mohla by si mi ho poslat?a kolko stoji?

emee
10. mar 2013

@katka30129 akoze nic mi do toho, ale este zajtra mozes mat poz. krv, az potom rozmyslaj ci ti treba caj alebo nie 😉 ci ty uz vobec neveris ze sa ti to mohlo podarit? 😕

emee
10. mar 2013

mám otázku. preco herman kaze kazdej jednej vysadit utrogestan po potvrdeni srdiecka? ja osobne sa bojim vysadit, a ked to tak citam inde tak vacsinou baby brali do konca 12. tyzdna...

lafia
10. mar 2013

@linka to je mi ľúto ☹

lafia
10. mar 2013

@marekmajka Keď je to len kvôli narkóze a cítiš sa už lepšie, tak myslím , že to bude OK. Je to len krátka narkóza.

lafia
10. mar 2013

@emee Skús sa o tom poradiť aj so svojím gynekológom alebo sa spýtaj Hermana. Keby bolo po mojom, ja by som radšej lieky nechcela vôbec 😒

slniecko001
11. mar 2013

@emee nevysádzaj lieky skôr ako v 13. týždni, veľa báb na to doplatilo. Otehotnieť pri IVF je iné ako otehotnieť prirodzene. Ja som pri 1. IVF (ISCARE) vysádzala postupne od zač.13. týždňa každé 3. dni o 1 tbl. menej a v 15. týždni som už bola bez tbl. Ak by mi aj teraz Herman povedal vysadiť, určite nevysadím skôr ako v 13. týždni.

timmka
11. mar 2013

@emee v ziadom pripade nevysadzuj, ja som vysadila a potratila som, neviem ci akurat to zapricinilo, tazko povedat, teraz ked som bola v tehu a dokonca som krvacala, bola som u hermana na potvrdenie srdiecka a predstav si, ze som mu spominala, ze krvacam uz dva dni, tak on napriek tomu mi kazal vysadit utros...na pohotovosti mi povedali, ze v ziadnom pripade sa nesmie utros vysadit zo dna na den... a moj gynekolog mi ho daval az do 20 tt 😀 , nic s tym som nepokazila, len som mala viac progesteronu /tehotenskeho hormonu/ v tele, tak mozno preto som mala take velke deticky 2700 a 2850 😀 😀 😀 😀 , drzim palce a prijemne tehulkovanie 😉

cerkutka
11. mar 2013

@katka30129 no..neviem ci mi pomohol prave ten caj...ale nepila som ho pred prvym ivf a vtedy sa nepodarilo a pila som ho pred druhym avtedy sa podarilo takze urcite tam bolo nieco...viem ze ho pili vtedy aj ine baby a tiez sa im podarilo...ale zas nemozem tvrdit ze to kvoly caju...http://www.otehotnenie.sk/product/bylinna-zmes-... - odtial som ho objednavala...🙂

cerkutka
11. mar 2013

@marekmajka to sa musis jeho spytat, tazko povedat ci ma choroba vplyv na stimulku...podla mna nie..