Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

slniecko001
19. mar 2013

@katka30129 myslím, že vklad budeš mať až po Veľkej noci, poriadne ťa vyšibú, aby si bola celý rok zdravá a potom v dobrej náladičke ideš na to 😉 😀 Ja sa mám super, pracujem, no stále by som iba spala, furt som hladná a kebyže ma nebolia prsia, tak ani neviem, že som tehu 😉 V piatok idem na sono na potvrdenie srdiečka, tak verím, že všetko bude v poriadku.

katka30129
19. mar 2013

@sudabe no este neviem lebo som na buduci pondelok objednanna na ultrazvuk a potom sa uvidi...to bude 11 dc tak som zvedava ci to bude este do velkej noci lebo do vtedy mam marodku a potom uz do prace a by som chcela 1 alebo 2 dni ostat po vklade v klude doma....tak uvidimee...neboj bude ok len nech sa drzia,verim ze vsetko ti dopadne dobre 😎

sudabe
19. mar 2013

@katka30129 no ved uvidis kedy to uz je jedno, ja som mala vyber 5.3 a vklad 7.3 a v nedelu som isla do prace ale ja tam nic nerobim len sedim......

kukulik30
21. mar 2013

baby , neostal vam po stimulke v pere zvysok Gonalu, ktory uz nepotrebujete? stimulujem a bude mi chybat cca 150 IU, pripadne 100IU..dakujem, je to surne . IP

21majka
21. mar 2013

@slniecko001 zajtra drzime prsteky,nech srdiecko bije ako zvon 🙂 🙂 🙂

katka30129
22. mar 2013

@kukulik30 ahoj ja mam jedno cele pero ak by si chcela{to je nejakych 70 eur}...a mam aj asi no nechcem klamat mozno 5 zvyskov ale neviem kolko tam toho moze byt...

kukulik30
22. mar 2013

@katka30129 dakujem ozvala sa mi jedna baba vcera vcera a mi posle 150IU , to mi bude stacit..ale dakujem 🙂

sudabe
22. mar 2013

kočky aj vy ste boli iba ráz na krv po ivf a potom až o 3 tyzdne ste isli na utz?

emee
22. mar 2013

@sudabe no, u hermana je to tak. ale ja som isla na krv ku svojmu dr a potom ma zavolal este raz na krv pre istotu, ci to stupa tak ako ma. a potom uz len k hermanovi na uzv.

slniecko001
22. mar 2013

@21majka ďakujem majka, USG máme za sebou, srdiečko bije ako zvon 🙂 tešíme sa a zároveň bojíme. Herman mi povedal, že doporučuje kvôli veku amniocentézu. Pýtala som sa ho, či aj v prípade, že budú tripple testy OK, tak vraj to môžem odmietnuť, ale on to doporučiť musí. Bojím sa toho, uvažujem nad tým, či sa to nedá nahradiť napr. 3D ultrazvukom? ☹

katka30129
22. mar 2013

@slniecko001 jeej tak to som veelmi rada a drziim prsty..urcite to dopadne dobre :o} velmi sa s tebou tesiiiiim 😉 😀 😀

slniecko001
22. mar 2013

@katka30129 ďakujem moja a držím prsty aj ja tebe 😉 nech to máš čím skôv za sebou s úspešným koncom 😉

21majka
22. mar 2013

@slniecko001 no ja som sa takisto obavala vselijakych testov,ale moj gyndos mi po vysledkoch tripple testoch povedal,ze vysledky su uplne v poriadku a kedze u nas ani v priatelovej rodine niesu ziadne genet.poruchy,tak mi ziadne ine vysetrenia netreba 😀 😀 😀 .Vsak tripple testy sa robia az v 17tt a podla toho posielaju na amnio,ci?Takze mas este kopu casu,uvidis ako ti bude babatko rast podla ultrazvukov,no amniocentezu mozes kludne odmietnut.Mne teraz robili morfologicky ultrazvuk a moj mrnusik je krasny velkostami tabulkovy typ 🙂 .A cakame na 80% chlapceka,takze moj sen splneny 😀 A pravdupovediac,teraz je to uz len v rukach tvojho gynekologa tak on ti povie co odporuca a uvidi co je pre teba nejlepsie.Mne Herman (takisto ako inym zienkam) odporucal vysadit lieky a moj gynekolog mi ich nechal.Uvidis,vsetko bude oki,len nech rastiete a priberate.

sudabe
22. mar 2013

@emee no ved aj ja som bola na krv u svojho gyn. asi tam zavolám či ešte mixem ráz prist.

marekmajka
22. mar 2013

kočky v pondelok už mam odber tak už som trochu na nervy 🙂 , že či bude všetko o.k Včera som bola na kontrolu a hovoril, že sliznica je slabe B ☹ a, že niečo 15 tak neviem či počet vajok alebo ich veľkosť. Neviete keď si davam embryoscop tak dava sa aj PK ? A ešte kedy mam zobrať zo sebou peniažky už teraz alebo až v deň vkladu? A kto robi odber?
@katka30129 ahooj ty tiež ideš v pondelok k Hermanovi však ? no možno sa tam stretneme 😉

sudabe
22. mar 2013

@marekmajka Ahoj to co on hovori to di nic s toho beton ja som tiež nicomu nerozumela, pi odbere si mødes doplatit icsi, pk, lepidlo, pltatit bydes az pri vklade. to je na rene co si priplatis mi sne si dali iba icsi a vyslo to a odber ak vklad robi herman.

slniecko001
22. mar 2013

@21majka gratulujem Maji. Herman mi povedal, že to kvôli veku. Pýtala som sa ho, či je potrebné ju robiť aj keď budú testy v poriadku. Vraj doporučuje, rozhodnutie je na mne. Čo sa týka liekov, kázal mi vysadiť len Estrimax, Duphaston a Utrogestan mi nechal ďalej. To budem brať do konca 12. týždňa.

katka30129
22. mar 2013

@marekmajka ahojky ano ja idem v pondelok na 11 tak som zvedava co mi povie....a som veelmi zvedava kolko mrazacikov nam ostalo...no mozno sa stretneme :o} budem ti silno drzat prsty,nech ti vsetko dopadne najlepsie ako moze 😎 neboj dobre bude,uvidiiis...

emee
23. mar 2013

@marekmajka podla mna ked uz si priplatis za embryoscop tak si daj aj PK, predsa za viac dni sa lepsie sleduje ako sa vyvijaju. a PK je dobre aj tebe, je dobre si oddychnut po odbere, par dni ta to moze boliet. ono sa ti kludne moze podarit aj bez tych platenych zakrokov, ale napr. ja som to brala tak, ze ked uz tolko hormonov a tolko vsetkeho, tak nech tomu dam vacsiu sancu a tie peniazky uz doplatim len aby som mala pokoj na dusi. ak by to nahodou nevyslo, aby som mala ciste svedomie ze ja som urobila vsetko. Drzim palce 😉

emee
23. mar 2013

@slniecko001 gratulujem! bude to dobre 🙂 . nestresuj este kvoli amniocenteze, mas cas sa rozhodnut a ak sa aj rozhodnes to absolvovat, zvladnes to!

marekmajka
23. mar 2013

@sudabe diki 🙂 icsi sa dava ak ma partner horšie spermie však ? Môj ich ma veľmi dobre tak, že to nam asi netreba, že?
@katka30129 aj ja ti budem držať prsty nech už konečne dobojuješ do uspešneho konca 😉
@emee veď prave aj ja si radšej priplatim aby som si potom nič nevyčitala ak by sa nahodou nepodarilo, ale ja verim že sa podari na prvy šup 😀 😀 😀
mam si po odbere zobrať aj nejake tabletky od bolesti? Lebo Herman povedal, že netreba leba ma nebude nič bolieť ale skade on môže vedieť keď jemu odber nerobili 😀

katka30129
23. mar 2013

@marekmajka dakujeeem tentoraz to uz musi vyjst 😎 no pre istotu si zober tabletku,ved tym nic nestratiiis...ja som nemala a potom manzel musel ist kupit lebo som mala bolesti,no mohlo to byt aj tym ze som potom mala ohss...ale pre istotu 😉 drziiiiim prstyyyy

slniecko001
23. mar 2013

baby, ak niektorá potrebujete Estrimax, ozvite sa, ostalo mi 63 tbl., rada ich posuniem ďalej.

sudabe
23. mar 2013

@marekmajka presne tak ja som ti pisala møje skusenosti my måme problem zo spermiami tak ti to netreba ale herman ti poradi.......

marekmajka
23. mar 2013

@katka30129
@sudabe vďaka baby 😉

sudabe
23. mar 2013

@marekmajka nemas zac, daj vediet ako nå tom bydes, vela stastia

marekmajka
23. mar 2013

@sudabe jasne, že dam a ešte raz ďakujem 🙂

emee
23. mar 2013

@marekmajka tabletky pre istotu si zober, mna to dost bolelo, hned som si dala jednu na obed a potom dalsiu na veceru 😅 . ale bola so mnou jedna kocka na izbe, ona nic necitila, tak asi je to individualne.

marekmajka
23. mar 2013

@emee no ja ako sa poznam mňa to určite bude bolieť 😀 tak, že tabletky to istia 😅 A ešte ma napadlo v papieroch piše, že si mam zobrať pyžamo, nie je lepšia nočna košeľa ?

katka30129
23. mar 2013

@marekmajka ano urcit si zober nocnu kosielku...to iba povitianes 😀 a je to...s pyzamkom by to bolo tazsie...ja odporucam koselu :o}