Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
16. mar 2009

jani a ty co ? ako sa maju bambulky ?

dicinka1
16. mar 2009

idem si kupit nieco sladke 😉 shned som tu..obchodik mam na skok 😝

beadz
16. mar 2009

dici, dufam ze sa mi podari vybavit cisarsky. maly je uz vyse mesiaca otoceny dole hlavkou, ale ono sa to moze zmenit aj den pred porodom vraj.

janapo
16. mar 2009

dici ja beriem magnezko 3xdenne uz 2 mesiace, tiez ma tam dole vsetko priserne boli, obcas mam pocit ze mi popraskaju vsetky kosti...a o kostrci ani nevravim, od bolesti ani neviem ako sediet a lezat...
co sa tyka zahy tak zacala ma palit asi tak 2 tyzdne dozadu a po kazdom jedle, je to priserne a nic mi na to nezabera, po porode sa to vraj strati, tak musime este vydrzat 🙂
bea bambulky pocuvaju, vela spinkaju a kopkaju uz iba v urcitych intervaloch skoro rano alebo neskoro v noci...a este pocas dna ak sa im nepaci nejaky zvuk 😝 v piatok som bola na poradni, lekar ma vysetroval zospodu a dost ma to bolelo a ked som dosla domov tak som spinila, nastastie to v sobotu preslo tak som nemusela do nemocky 🙂

beadz
16. mar 2009

jani, mna zaha zatial nepali, ale viem ze nejaku mineralku na to kocky piju a vraj to pomaha. ale neviem nazov. vies ktora alebo ti to zistim ?

janapo
16. mar 2009

bea neviem aku mineralku mas na mysli, predpokladam ze nejaka zasadita, hm mozno by nebolo zle vyskusat, vies mi to zistit? 🙂

beadz
16. mar 2009

uz som napisala nech mi daju vediet. ale velmi si to chvalia, tak vyskusaj.

beadz
16. mar 2009

jani, fatra

janapo
16. mar 2009

si zlata, dakujem 😵
a co mas dnes v plane? 😉

beadz
16. mar 2009

dnes asi nic. nohy mam brutal spuchnute, tak ich necham este dnes vylozene.
s vybavou ako stojis ? mas uz vsetko ?

janapo
16. mar 2009

a pijes zihlavovy cajik bea? ten ta trosku odvodni,a vyloz si vysoko nohy 😉
no mam len zakladnu vybavu, oblecenie pre miminka do porodnice, a povinnu vybavu pre seba. Postielky mam zdedene takze nemuseli sme kupovat, uz len objednam do nich kokosove matrace a este chcem dokupit zavinovacky. Kocik mam vybraty ale manzel ho skoci kupit az ked bude po vsetkom 🙂 Nic ine zatial nemam a ani neviem kde zacat...ty uz mas asi vsetko prichystane ze? 😉

dicinka1
16. mar 2009

beadz..preco chces cisarak? 😕

dicinka1
16. mar 2009

baby,este som ani v obchode nebola 😀

janapo
16. mar 2009

dici doteraz si sa obliekala ? 😀 lebo mne to asi tak dlho trva kym sa obleciem, najhorsie su ponozky a topanky, to da riadne zabrat 😀
dici nikam nechod mam tu toffifee, sa podelim 😉

beadz
16. mar 2009

jani, nepijem zihlavovy caj. vyskusam. ja uz mam vsetko, dokonca uz aj tasku do porodky mam zbalenu...
dici, preto lebo mam uz vela rokov a dost vela za sebou a nerada by som keby ze na konci tehu sa nieco zle stane a drobcovi sa nejako ublizi. toto by som uz asi neprezila...

janapo
16. mar 2009

bea ja som mala tasku zbalenu prve tri mesiace ked som spinila a potom mi to nedalo tak som ju vybalila 😝 ale chystam sa buduci tyzden vsetko poprat a uz si pomaly zabalit veci. Len este musime dorazit tu kuchynu, koncom tyzdna by ju mali prist namontovat a potom ma caka velke upratovanie celeho bytu 😖

beadz
16. mar 2009

evy, matelko, dia... kde ste zmizli ?
csilla, este stale pecies ?

beadz
16. mar 2009

jani, tak opatrne s upratovanim.

janapo
16. mar 2009

bea ved jasne, budem mat pomocnikov 😉
dnes naozaj vsetky niekam zmizli 😒

beadz
16. mar 2009

no, a ked sa odpojim, tak zase budu vykecavat...

dicinka1
16. mar 2009

baby,uz som tu...som si nakupila sladkosti..mnaaaaaaaaam...

janapo..tofife ti necham,dobre?ja to moc nemusim 😝 😀 😀 😀 ale ked nie je nic sladke,tak aj to by som si dala 😉

janapo
16. mar 2009

a co dobre si kupila dici? 🙂

dicinka1
16. mar 2009

ja mam veci zbalene uz asi 2 tyzdne🙂 nikto nevie,co sa moze stat...tak preto.. 😉

beadz..aha..to som nevedela...nevyzeras az tak staro 😉

janapo...hej,to trva ked sa obleciem..hlavne ako pises ponozky,a nohavice..ked si taham cez nohy..spodom 😀 sa neviem trafit do nohavic

beadz
16. mar 2009

dici, mam 38, ale dakujem

dicinka1
16. mar 2009

beadz 38?nesranduj...tak to si stihla umele na poslednu chvilu,ze?

janapo...delisu,milu,horalny,zlate oplatky.... 😉

beadz
16. mar 2009

dici ano, na poslednu.
inak take zlate oplatky citronove by som si hned dala 😉

dicinka1
16. mar 2009

pockaj..a ty si tehulka po 1 ivf?preco ste tak dlho cakali...?sice ti nic neuslo..tehulka aj tak si..ale predsa..tie roky cakania...

janapo
16. mar 2009

dici vidim ze si keksikova, ja tiez 😉 akurat ze ziadne doma nemam 😅 kazdy mi nosi len same cokolady a dezerty 😠

dicinka1
16. mar 2009

janapo...ojojoj..ty sa mas..keby mne tak niekto nosil..asi mate casto navstevy,co?

beadz
16. mar 2009

dici, na prvy krat sa podarilo.
ja som sa dost neskoro vydavala (v 30-tke) a odvtedy sme sa pokusali - 2x mimomaternicove, 3x potrat, a potom sme 2 roky vobec nemohli otehotniet, chodili sme uz aj do poradne... a ked som prisla na to ze druhy vajcovod mam nepriechodny (ten prvy mi zobrali ked mi prasklo mimomaternicove), tak sme isli k hermimu.
cize ja som bola kazdy rok tehotna, len deti nemam ziadne.