Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katica1
1. okt 2009

okk..ja ze ake mena....nepoznam,,,chod papat..papa 😎

broskina
1. okt 2009

ved hej..doslo mi že sme tu od dokiho hermana 😀 to asi od hladu písem blbosti...idem daco zjest.. 🙂 to fakt nepoznas tie mena alebo srandicky 🙂 ..dr toporcerova robi v starej nemocnici..ale neviem ako to u nej funguje a ni ake úspechy má..

katica1
1. okt 2009

jaj ja niesom zos KE...nevadi,,,,,chod papat.. 😀 😀

broskina
1. okt 2009

aha ja som myslela ze si z kosíc.. 🙂

broskina
1. okt 2009

kati a ta Pk trva iba 4 dni?ja som niekde citala že až 6 dni..

katica1
1. okt 2009

moze asi aj 6dni....ja som mala 5....on ti povie.... 😵

katica1
1. okt 2009

je to individualne...sak kazda sme ina..... 🙂

katica1
1. okt 2009

idem tiez daco pojest....

lusinkaj
1. okt 2009

ahojte,bola som dnes na navsteve u krsniatka teraz sme prisli domov...idem kuk odsudene a spinkat 🙂

broskina
1. okt 2009

ahoj lusi..tak dnes si toho vela nenapísala..zajtra nam to vynahradís.. 😀 aj ja už idem spinkať..pa

lusinkaj
2. okt 2009

dobre ranko 🙂
broskina v poriadku 😀 tesim sa,len dufam,ze budem mat skym... 🙂

lusinkaj
2. okt 2009

a ze kto zanedbava? 😉 ved si tu nemam skym pisat....

broskina
2. okt 2009

cau lusi..no dnes pre zmenu ja nebudem mat na vas cas...budeme mať návstevu..takže musím dat trosku do poriadku byt a nachystať pohostenie.. 🙂

lusinkaj
2. okt 2009

tak to je velka skoda...ja peciem kolacik z lis.cesta...s lekvarom a tvarohom,mnamky 🙂

broskina
2. okt 2009

hmm mnamky...dala by som si..ja som tiež mala v plane nieco upiecť pre navstevu..ale som taka chrobačna stale ma bolia svaly..a nič sa mi nechce..tak manželik ide piect pizzu a ja idem robiť chlebícky.. 🙂

lusinkaj
2. okt 2009

ja niesom cukrarka 😀 ale muz stale huci sak upec nieco sladke a do okola..tak som sa pustila a zase az o rok 😀

broskina
2. okt 2009

ved ani ja nie som bohvieaka kucharka..ale snažím sa..a niekedy je to hotová katasrofa 😀minulý tyžden som piekla pre navstevu kolacik a prvykrat som robila pizzu a vsšetko bolo na.. ☹pizza mi zhorela a kolac bol divny 😀takže mam pauzu tiež na nejaky ten mesiac.. 😀

broskina
2. okt 2009

chlebicky sa nedajú pokaziť.. 😉

lusinkaj
2. okt 2009

tak ja az tak nie,varit rada varim ak sa mi chce a musim ale pecenie to vobec,raz za cas... 😀
chlebicky nic nepokazis,ak tam nedas nic pokazene 😀

broskina
2. okt 2009

😀 no..všetko cerstve nakupene.. 😀

broskina
2. okt 2009

a kde mame katicu??

lusinkaj
2. okt 2009

jasne 😀 ale aj tak treba davat pozor,v tych obchodoch...

lusinkaj
2. okt 2009

flaka sa 😀

katica1
2. okt 2009

mate pravdu ...flakala som sa.... 😝 bola som u mamky na obed,,mnam...tak sme kus pokecali....zajtra mame mangelovho dedka oslavu....tak ideme slavit....ma 90ale je ciperny...tak mu robime party... 😀 😀

lusinkaj
2. okt 2009

ta super kati..zabava graduje 😀

katica1
2. okt 2009

inak brucho ma boli,,,mam nerva...len chodim na wcko....bojim sa ze sa spusti mrcha...baby.....nevyzera to somnou ruzovo..... 😔 😔 😔 este stale dufam,no citim sa jak na mrchu....ak nedojde...to zazrak by bol----- 😝 😝 😝

lusinkaj
2. okt 2009

kati neboj,ako ma byt tak bude...a kedy ides na krv?

katica1
2. okt 2009

sak mam ist 8.10ale ak dovtedy dostanem,,,na krv nejdem..... ☹ ☹ ☹ dnes som 7dni po transfere...minule sa mrcha hlasila az tak okolo terminu krvi...teraz dajak skoro.... 😢 😢 no a ver a bud pozitivna...ked poznas tu bolest a svoje telo...

katica1
2. okt 2009

taka som bez nalady...ked to vnutro tak boli....kebyze ta mrcha nedosla.... 😠 no neviem neviem....... 🙄

lusinkaj
2. okt 2009

jasne poznam tie nervy...ale vies KET treba brat s takou mensou uspesnostou,lebo tam fakt je mala uspesnost
a ty uz mas 2.ket