Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
6. okt 2009

a preco mate na neho nervy? 😕 co vam povedal?

beadz
6. okt 2009

lusi, to vazne ? jooooj, skoda. ale zlepsilo sa to ?

lusinkaj
6. okt 2009

bea ano,zlepsilo sa,ale dr.mi zvysila davku liekov tak dufam,ze teraz to uz bude spravne... 🙂
povedala,ze radsej to dat do poriadku a bude uspesne,ako vyhodit peniaze 😵

beadz
6. okt 2009

broskina, a ktory den po vklade si ? ja viem ze su to nervy, ale skus si povedat, ze v podstate je vsetko dane a ty uz to teraz nezmenis

beadz
6. okt 2009

lusi, jasne, ma pravdu. a kedy ides znovu na kontrolu ?

lusinkaj
6. okt 2009

bea 18.11 a dufam,ze v novembri bude stimulka 🙂

broskina
6. okt 2009

bea ja som len po odbere oocytov,transfer neviem kedy bude,zajtra mam volat

lusinkaj
6. okt 2009

a preco si na nho nastvana? 😕

beadz
6. okt 2009

lusi, tak pfuf pfuj
broskina, ahhaaaaa, trochu som mimo. tak teraz musis byt uplne kludna, nech sa u teba babetkam zapaci 😉

lusinkaj
6. okt 2009

bea dakujem... 🙂 popluj si poriadne namna... 😀

lusinkaj
6. okt 2009

tak baby prajem vam dobru nocku 😔 davam dnes pauzu od pc... 🙂

betka30
6. okt 2009

ahojte, broskina ďakujem za odpoveď 🙂

beadz
6. okt 2009

dobru. idem aj ja

broskina
6. okt 2009

ahoj betka..nemas nemas zaco..stací taka odpoved?

broskina
6. okt 2009

lusi..nebudem písať o mojich nervickach na hermana..aby som ostatným nevzala ilúzie 🙂

betka30
6. okt 2009

broskina stačí aj tak sa musím tomu podrobiť

zuzu1111
6. okt 2009

Ahojte kočky.
Prečítala som si vaše rady a tak mám aj iný názor....lebo doteraz mi všetci radili, aby som do nijakého centra nechodila, aby som najprv skúsila nejakú liečbu u mojej gynekologičky. Vraj v CAR sa za všetko platí, dám veľa peňazí a možno mi to ani nie je treba, možno by som otehotnela aj bez toho....a že tam sú dosť netrpezliví a snažia sa čím skôr "dotlačiť" k IVF.
Ako to je? Za čo všetko sa platí a za čo nie? Keby som tam šla na takú prvú konzultáciu aké vyšetrenia sa robia? Ako ste sa vy liečili, kým ste došli k tomu, že riešením je už len IVF?

katica1
7. okt 2009

bre rano...vcera blbol konik...nesiel...citam,ze ani vam...a potom som uz musela do prace....mrcha este nic...testy nemam nakupene...ale dva dni ma brucho nebolelo...vcera vecer zas zacalo boliet,,,ja uz ztoho salena...ale este netestujem..este pockam... 🙄 🙄 🙄 zajtra mam 35den...vzdy mi mrcha dosla na tento den ...tak pockam este... 😝 😝 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

katica1
7. okt 2009

zuzu tak ja by som na tvojom mieste do centra sla...lebo tam vam urobia zakl.vysetrenia za 50eur...oboch vysetria...a viete ako natom ste...kdezto tvoj gynek.nemusi mat na to vybavenie..a nevies ci ste ok....aspon moja skusenost....citam,ze iba 2mesiace sa snazite...to je fakt malo...je to na vas ako sa rozhodnete... 😉 😉

katica1
7. okt 2009

ja idem k zubarke..a potom pracovat..papa 🤐 🤐

lusinkaj
7. okt 2009

dobre ranko 🙂
zuzi.je fakt kratka doba na to aby si navstivila centrum,ale tam ti dr.urobi take dokladnejsie vysetrenia aj tvojmu muzovi a zaplatis za to 50e co je v pohode a budes vediet co a kde je problem...ak nebude ziaden on nema dovod ta tlacit do ivf to nieje pravda 😉
moja kamoska bola za nim,urobil vysetrenia,jej aj muzovi spg...isli si po vysledky a on jej povedal,ze muz ma zle spermie a ona nejaku ranku na maternici a ona jemu,vazne pan dr.? 😕
aj ja vam nieco poviem ja som tehotnáááá.... 🙂 toto je zazrak!a uz maju syna 🙂

lusinkaj
7. okt 2009

baby ved sme na tretej strane...kde ste? 😕

broskina
7. okt 2009

ahojky..nemate nejake informacie o tom ci sa robi hatching ak bolo vykonane icsi?na nete som o tom nasla až jednu vetu-že sa to nerobí lebo už pri icsi je naruseny obal..

lusinkaj
7. okt 2009

hura niekto tu zavital... 😀
broskina tak toto ja neviem,to najlepsie vie len herman 🙂 ved je ho sa spytaj...
perco chces hatching a nie lepidlo? 😕

broskina
7. okt 2009

ja len tak premyslam..nefunguje nam velmi net..tak možno za chvilu vypadnem 😀

broskina
7. okt 2009

opytam..dnes som volala dr.zo 4..su traja drobcovia.. 🙂 zajtra mam volat a uvidím kedy bude trasfer 🙂

lusinkaj
7. okt 2009

tak super...jeeej pojdes na vklad... 🙂

broskina
7. okt 2009

aj my vysli slzicky ked mi povedal že su traja

lusinkaj
7. okt 2009

verim ti... 🙂 das si 2 ci vsetky 3? 😕

broskina
7. okt 2009

jaj ved to je dilema.. 🙂 tri urcite nie..