Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

petronelka77
28. okt 2009

A nejdes nahodou k Dr. Dankovcikovi? Ja idem tiez, poobede, mozno sa stretneme 😉 .
Sonikah pozdravujem a velmi drzim palce.

lusinkaj
29. okt 2009

ahojte,no co baby je tu nove?vitam nove snazilky a stimulky... 😀 😉

gerena
29. okt 2009

Ahojte kocky 🙂 skym som sa este nestretla pekne vitam 🙂 v rychlosti mame sa dobre, vela roboty, klasika nic nestiham ☹ prajem pekny vikend, nech chvilu este pocasko vydrzi, utorok mi pridu robit okna ......pa pa dobru nocku alebo pekny den 😉 🙂

lusinkaj
29. okt 2009

ger ahojky 🙂 aj ty si odychni cez vikend 🙂 ja sa mam dobre..

matelko1
30. okt 2009

ahojte baby.prajem pekny den.
vcera sme boli u Dankovcika na utz,tak vsetko ok,chlapci rastu,vahu maju 670g a druhy 631g.
dnes som si bola dat krcok zmerat,ci je vsetko ok,tak ano nemam mat ziadne obavy.

matelko1
30. okt 2009

a este tak cakame jednovajecne dvojicky a nie dvojvajec.

matelko1
30. okt 2009

no halo baby.nezanedbavajte konika............

matelko1
30. okt 2009

tak nic.ja koncim.dnes si pisem sama zo sebou....
tak vam prajem pekny vecer a pekny vikend. 🙂
pa-pa 🙂

lusinkaj
30. okt 2009

ahojte 🙂 matelko super,ze pekne rastiete...tak len tak dalej... 🙂
bea,prajem Šimonkovi vsetko najlepsie k dnesnym meninkam...velaaa zdravicka 🙂

eva7780
autor
2. nov 2009

😕 😕 😕 čo tu už niet stimulantiek alebo čakateliek?až na tretej strane sme boli 🤐

lusinkaj
2. nov 2009

Veru,evi tato tema ide dole vodou... 😒

matelko1
2. nov 2009

ahojte baby.veru,ide tato tema dole vodou....baby halo kde ste...... ☹
s natesenim si sadam k pc,ze si vas precitam a nemam co citat.som smutna ☹ ☹ ☹ ...ved aj nove baby tu boli,tak kde sa vytratili.
nemame ziadne nove snazilky?...nove tehulky?

lusi ty si ako na tom.november je tu.
evy ty mas co nove.

matelko1
2. nov 2009

kuk,nikde nikoho.som smutna ☹ ☹
tak nic.prajem pekny vecer.

zabkaevka
2. nov 2009

ahoj kočky, kde ste kto. Fuuuuuuuuha tak dávno som tu nebola. Už ani neviem koho tu môžem hľadať, ktorej sa podarilo snažilkovanie, a ktorá je práve v akom stave. Hmmmm no my s manželíkom sme v takom stave, že sme po jeho operácií (varikokela - vraj to má pomôcť spermijkám), čo bolo vo februári, teraz koooooooooooonečne bol na kontrolnom SPG, a vraj je tu zlepšenie. Ešte má ísť raz v strede novembra tak to uvidíme definitívne. no a ja idem k Hemimu v stredu, na také prvé, hmmmmmm prvé??? tak to je asi zlé slov, ale prvé 4. IVF. ÁNo uvažujeme o tom, ak by sa nám nedarilo, čo žiaš už tretí mesiac skúšame, opäť, prirodzene. Tak potom by sme šli na 4. Ale manželík chce až v januári, tak ja neviem. Možno že to posunieme až tam. Uvidíme, podľa chuti, a podľa toho čo mu jeho doki na druhom kontrolnom SPG povie. Ja tiež chcem ísť na vyšetrenia, cyto, krv, hormóny, či mám ešte všetko OK. Juuuj tak niet tu nikho, nič to, pozriemsa tu neskôr ešte dnes. Majte sa zatiaľ paaaaaaa

gerena
2. nov 2009

Nazar baby 🙂 teraz som dosla zo sluzby som kaput 😝 a zajtra okna robia mi jupppppiiiiiiiiiiiiii.........len nech nenasnezi 😖
Matelko dostala som ipko, len som nestihla odpisat..tesim tesim sa svami velmi velmi- vsak vsetko dvojmo 😉 drzte sa
eva7780 uz som si myslela ze si sa stratila.......pekne od teba, ani na sk sme uz davno sa nestretli 😀
lusi ta ty co ? ako stitna?
a zabkuevku sme to uz tiez davnooooooo nemali..........pekne ze si nas este pamata 😉 drzim palce, aby to dopadlo inaksie ako naposledy
baby bozkavam vas pridem az zajtra vecer, musim cez den odpratat pc od okna 🙂 dobru nocku a pekne sny 🙂

lusinkaj
3. nov 2009

ahojte baby 🙂 matelko,mam sa fajn,veru november je uz tu a ja 18.11 idem na krv stou stitnou mojou a sa uvidi ci je dobra ak ano tak sup do stimulky,neviem ci stihnem v novembri alebo az v decembri 🙂

ger ahoj,tak uz vysie som napisala ako somnou a stitnou... 🙂 ty sa mas ako?

madonnka
3. nov 2009

Ahojte.
prisla som vás kuk ze co nové máte?
vcera som bola v KE aj ku ger sme skocili na kus reci ale mali sme iné povinnosti tak sa nedalo dlho klábosit.
inac ger dobre som vymrzla kym som cakala ,trvalo to 3 hodiny tak si vies predstavit .
zabkaevka som rada ze si sa ozvala.
matelko drzkajte sa pekne ti plynu tyzdne.sonikah sa má ako?
aj ostatné babenky zdravim.

lusinkaj
3. nov 2009

ahojte,madonnak konecne si sa ozvala ako sa mas, co mas nove? 🙂
ostatne babenky kde ste,ved uz nakuknite tu ved ja si tu sama pisem a matelko tiez 😀

walle
3. nov 2009

ahojky...tak som vás našla...zbytočne som otvorila tému, ktorá tu už existuje... ☹ snáď mi to odpustia mne neznalej...

lusinkaj
3. nov 2009

Tak vitaj wale... 🙂 kedy ides k dr.hermanovi?

madonnka
4. nov 2009

Ahojte pekny dnik zelám je poriadna zima.
Vitaj wale,drzim palce vidim ze tento mesiac bude ET,napis nieco blizsie o sebe ak más chut.
Lusi nic nové,ty sa pochvál kedy ides na IVF?

lusinkaj
4. nov 2009

Ahojte...madonnka tak ja zatial nic nove az po 18.11 budem vediet co ako ci mam dobre stitnu a ci mozem na ivf... 🙂

walle
4. nov 2009

ahojky dievčatá...ja mám za sebou potrat v III.mesiaci, 7 rokov nič... ☹ dva roky dozadu som bola v Martine v Heliose...tam mi povedali, že sme v poriadku...o tri mesiace som išla k Hermanovi...ten nám našiel kopec diagnóz, pravdupovediac, v Martine výsledky boli tak 1/4 z výsledkov u Hermana....
---tak dva roky sme sa dávali dokopy...po IVF-ICSI v septembri som ležala v nemocnici týždeň v strašných bolestiach a vysokých teplotách - OHSS-
ET sa nekonalo no a teraz som začala brať od prvého dňa menzesu ESTRIMAX.pripravujem sa na KET...tak uvidíme...mám strach ☹

to je niečo o mne...

walle
4. nov 2009

a vy? viem nájsť nejaký súhrn snažiliek Hermankových? 🙂 niečo o vás?

walle
4. nov 2009

hm, som tu sama ☹ ☹ ☹ kde ste? nepapajte, nespinkajte, nevarte...poďte sem 🙂

lusinkaj
4. nov 2009

walle ahoj,ja som tu...

walle
4. nov 2009

ahaaaaaaaaaaaaa...ahoj 🙂

lusinkaj
4. nov 2009

no ako? 🙂

walle
4. nov 2009

lusinkaj...takže tiež Herman? ak chceš, budem iba rada, ak mi niečo o sebe napíšeš...ináč ja mám na krku 34, to som sa zabudla "pochváliť" ☹

walle
4. nov 2009

a ak vydržíme....budeme autorkami 9999 odpovedí! teraz je asi 9989! 😉