Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ixi
8. nov 2009

lusi na upravu cyklu aby som ho mala pravidelni ci co neviemmmmmmmmmmm 😀

walle
8. nov 2009

ahoj ixi...hm, tak toto ma zaujíma, že ak rozmrazia 3 a všetky sa uchytia pokračovania života...čo potom??? srdce mi puká, žeby to mali zničiť...zabiť... ☹ ☹

mne lekár povedal, že nemôžu mi dať dve embr. kvôli môjmu zdravotnému stavu...v prípade úspechu oboch by hrozilo, že jedno by museli zabiť a to si neviem predstaviť...v žiadnom prípade...to nech radšej nevyjde... ☹ 😔

viem, mám malú šancu...ale Božská moc...ak to má vyjsť nech to vyjde ak nie tak nie...budem musieť to prijať... 😔

ixi
8. nov 2009

wall sanca je vzdy ja neviem co potom s nimi robia ja som mala vzdy len tolko aby mi mohli vlozit dve vzdy som chcela 3 ale neboj isto to ten hore zariadi tak aby to bolo ok 😉 samozrejme ze to vinde musis tomu verit 😎

lusinkaj
9. nov 2009

ahojte,ixi aha...duphaston na upravu cyklu...ty si moj pripad ja mam nepr.men.strasne a moja byvala gyndoska mi predpisovala duphaston na pol.roka a vobec mi nezabral 😀

walle,tak budeme ti drzat nech bude vsteko ok

walle
9. nov 2009

ahojte babenky... 🙂

ďakujem za podporu...

zvlášť som zvedavá na sofinku... 🙂 dúfam, že bude všetko ok...dnes čakám tu správu 😉 teraz asi niekde oddychuješ a rozmýšľaš, čo sa deje v tvojom brušku...

walle
9. nov 2009

čo nám ostáva...iba veriť...ale raz sme dolu a raz sme hore...viem si predstasviť že po vklade tá pozitívna energia stúpa...musí to byť krásny okamih...teším sa na to i bojím... 🙂 ☹ 😔 ixi obdivujem ťa...toľko KET...ale to, že nevieme, čo sa deje s ostatnými...keď sa rozmrazia...to ma znepokojuje... ☹ pre mňa je to ľudský život...už som dosť bojovala so svedomím, aby som sa na to dala...pravdu povediac 😔 a teraz ešte toto...

lusinkaj
9. nov 2009

ahoj walle,tak co sa deje s tymi co sa nerozmrazia tak ked tak laicki sa zamyslis tak ich asi vyhodia,lebo ak nie su dobre tak naco ich budu uskladnovat...aspon si myslim 😕 😒
ty mas kolko zmrazene teraz?

walle
9. nov 2009

to áno, súhlasím, ale mne ide o tie, ktoré sa rozmrazia i budú dobré...napr. 3...mne môžu vložiť iba 1...a čo s tými dvoma dobrými? ☹v tom je pointa...
ja mám zmrazených 13...ale neviem nič o kvalite...niektoré babenky vedia že majú AA,AB,BB atď...to som rozoberala...

lusinkaj
9. nov 2009

tak to uz dr.vie co a ako kedze ty chces si dat vlozit len jedno...
preco chces jedno?ved pri ket ja len 20% uspesnost ze sa podari.... 😒

walle
9. nov 2009

nedovolia mi viac...už sme to s dokim preberali...problémy... ☹

lusinkaj
9. nov 2009

aha,jasne chapem...a ked si bola na ivf kolko ti vlozili?tiez jedno?

walle
9. nov 2009

asi sa budem musieť uskromniť s malou šancou... ☹ ale budem sa na to ešte pýtať...lekárka v Šaci mi povedala, že môže sa stať, ak sa uchytie dve srdiečka...jedno sa bude musieť odobrať...a to už vôbec si neviem predstaviť...až za takú cenu ísť do toho...to nie 😢

sofia2008
9. nov 2009

no ahojte, tak nic z toho, mam OHSS a vklad nepripada do uvahy..najskor az o mesiac KET..ale na to ako to vyzera dnu, sa citim uplne v pohode, len to brucho je nafuknute..ale beriem to v pohode, ziadna tragedia 🙂

walle
9. nov 2009

nie, kvôli strašnému OHSS pri ktorom som skončila na týždeň v nemocnici ,sa to muselo odložiť...to bolo v septembri...boli to hrosné bolesti.. 😢

walle
9. nov 2009

😨 😨 😨 😨 😨 ahoj SOFI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lusinkaj
9. nov 2009

sofi tak skoda,ale mesiac rychle prejde a pojdes do toho 🙂
walle,tak mi je luto...
jooj mi zeny si musime vytrpiet ☹

walle
9. nov 2009

sofi to vážne...Pane Bože...a ja som ti povedala, že to bude asi nejaké slabé OHSS... 😔

vieš čo, všetko je na niečo dobré...bruško sa upokojí a lepšie pripraví ...bude mať čas...vitaj v klube KET

ale je mi to ľúto...ozaj...čakala som na správu

čo sa týka embr. teraz predpokladám všetky zmrazujú...to čo mne..

walle
9. nov 2009

mne musel prejsť jeden cyklus a až pri druhom...idem na to...

po OHSS som dostala menz načas, ale trval 14 dní!!! 😠

lusinkaj
9. nov 2009

baby vidim ze ten ohss je strasne svinstvo...ja som ho nemala tak som velmi rada....
a povedali mi ze ked som nemala pri 1 ivf tak ani teraz nebude......dufam... 😉

sofia2008
9. nov 2009

walle, tak sme tu dve, co ideme na KET 🙂
Hermimu mam volat, akonahle dostanem menstr a ze potom sa uvidi 🙂
dakujem za povzbudenie..horsie by bolo keby som musela cakat min pol roka...dva mesiace zbehnu ako voda...aspon uz nebude ta chripka mozno tak sarapatit 🙂
lusi, neboj, urcite to nedostanes, ked si to nemala..tam je to riziko hlavne pri zenach co maju PCO ako ja 😠

lusinkaj
9. nov 2009

a co je PCO? 😕

walle
9. nov 2009

mňa v nemocnici pri vysokých teplotách, bolestiach, zápale 140 /čo je vraj norma do 17 pribl./, zlej zrážanlivosti krvi... držali až do posledného 5-teho dňa, že možno pôjdem na vklad...vraj čakajú,čo povie Hermi...lieky na prípravu som brala naďalej... to čakanie v bolestiach bolo strašné...normálne som sa modlila, aby na ten vklad som nešla, aby to rozhodli za mňa....nevedela som si to predstaviť...a nakoniec Hermi povedal jasné nie...

vieš, keby to nechali na mňa...bolo by to strašné...ak poviem áno a to nevyjde, vyčítala by som si...ak poviem nie a teraz to nevyjde...vyčítala by si, že mohla som vtedy ísť...proste dobré psycho skraty... 😎 nie?

walle
9. nov 2009

ja mám tiež PCO...polycystické vaječníky...lusi...my sme viac rizikovejšie...

lusinkaj
9. nov 2009

aha chapem ...tak aj to nemam,neviem o tom..snad 😕

walle
9. nov 2009

že mi zo Šace dajú sanitku k Hermimu...na vklad... 😖

walle
9. nov 2009

lusi...buď rada...čo robíš dobre, že riešiš to teraz keď si mladšia...ja keď som mala 22-23 a vôbec do 26 rokov mi nič nebolo..zdravá ako buk 🙂
teraz môžem o tom iba snívať... 😢

lusinkaj
9. nov 2009

walle to vazne az tak ze sanitka? 😒 a ty si odkial z ke?
jasne som rada, a velmi...len nech sa uz konecne nam podari a nech mame aspon jedno babo 😵

walle
9. nov 2009

som z PO...

ale bola som v Šaci v nemocnici...chodievam tam od r.2004, viac im verím ako tu...keď mi niečo je...hneď sadáme do auta, aby som stihla Šacu...aby ma nehospitalizovali v PO 😉

lusinkaj
9. nov 2009

aha jasne...saca je dobra su tam dobry lekari

ixi
9. nov 2009

lusi s tym dufastonom ja neviem ja nemam az taky nepravidelny cyklus mam ho v rozmedzi 30-35dc tak neviem naco ale sak nech 😀
sofi len sa pekne vykuriruj a bude krasny ket 😉