Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

jelka73
26. feb 2009

Danielitka,ja idem v utorok do gyncare-ak chces nieco konkretne,mozem ti pozriet.tak baby,ja len takto neskoro vas chodim citat,ked uz spinkate.ale snazim sa kazdy den.mam sice teraz prazdniny,ale aj tak neviem,kde mi hlava stoji.prenajimame chatu,tak chodim upratovat,teraz su prazdniny,uz sa mi v tyzdni vystriedali 3partie.chatu mame hned pri lyz.vleku,tak je zaujem velky.

jelka73
26. feb 2009

Keby som vz do utorka sem nedosla,tak o 10.00utorok drzte palce,mam+ten ket.dufam,ze sa embryjka v pohode rozmrazia.zle som sa vyjadrila,nie ze nedosla,ja citam kazdy den,ale neskoro.aj by som pisala,len nemam s kym.majka,urob ten test-budes pokojnejsia.i ked mne pri 1IVF ukazoval neg,a to som uz mala potvrdene aj od dokiho tehu a test az 16den od transferu bol pozit.

eva7780
autor
27. feb 2009

dobré ránko,zase nám navalalo snehu 🤐

beadz
27. feb 2009

dobre ranko. evy, mna uz tiez ten sneh nebavi. vcera som sa tesila ze svieti slniecko, ze vyperiem a budem uz vesat na balkon, tak teraz zase nic ☹ . uz nech je jaaaaaar

sonikah
27. feb 2009

Dobré ránko dievčence, mám už za sebou dlhočiznúúúúúúúú poradu, a letím ďalej makať. Ja len tak, že Vám želám krásny dník. U nás vykukuje slniečko, tak možno bude celý deň taký. Keď je slniečko, tak deň je hneď krajší. 😀 😀 😀 😀

beadz
27. feb 2009

soni, aj tebe krasny den. uz je piatocek, tak tolko uz vydrzis.

beadz
27. feb 2009

babenky, idem sa zaktivizovat nech mi nestoji domacnost. pekny dnik vam zelam

lusinkaj
27. feb 2009

dobre krasne ranko 🙂
ja len na skok o pol.11 idem do prace,dufam ze tam nebudem dlho,lebo poobede mi pride kamoska farbit vlasy
prajem pekny dnik,snad aj slniecko nam vykukne... 😉

csilla76
27. feb 2009

Ahoojte pekny predvikendovy dnik zelám 😵

danielitka,ja mam ceny z decembra-kedy som bola na ivf tak tie ti viem poskytnut,ale neviem ci nesli hore hoci by nemali bo sa zvysovali od novembra 2008

matelko1
27. feb 2009

ahojte baby.prajem pekny den 🙂

majka2309
27. feb 2009

ahojte holky...tak a mam to za sebou..dnes sme s manzgelinom testli a ....nic.....je tam vyrazna tmava / a po case sa tam objavilo dalsia ale iba slabulinka...

majka2309
27. feb 2009

takmer tu druhu vobec nevidno,kdezto ta prva krici riadne☹

beadz
27. feb 2009

tak pracka perie, umyvacka vylozena, mozem pokracovat...
majka, nezufaj, tie testy nie su 100 %, pojdes na krv a uvidis.

jelka73
27. feb 2009

krasny dnik prajem vsetkym.majka,tes sa,si tehotna.ja som uz bola tehu 4krat,zial,mam len jedno dieta,ale ked je tam ciarka si tehu urcite.slaba je stale,v prvych dnoch tehu,taka neviditelna.keby si tehu nebola,nie je tam ziadna,ani slaba,ani nijaka.proste biele miesto ako sneh.

majka2309
27. feb 2009

beadz...ved hej...volala som doktorovi kedy mam dojst tak v pondelok do 9:00 a tiez som mu vravela o teste.tak povedal,ze to skoro este som si robila test☹

majka2309
27. feb 2009

jelka.......aj ked ta drua,ta slaba dosla neskor??....ale je velmi slabulinka

eva7780
autor
27. feb 2009

baby ale vam idu tie papulky 😀

jelka73
27. feb 2009

Majka,si+tehotna,urcite.ja som bola tehotna 2krat prirodzene,1krat po ivf, 1krat po kete,urobila som si tych testov asi sto.si tehotna.si tehotna kratko,test to dlhsie vyhodnocuje,zato neskor.dnes si tehotna urcite,len ci to bude drzat,mne sa toto stalo po kete,robila som si doma testy,boli pozitivne,aj krv potvrdila tehu,a tri dni po krvicke som zacala krvacat,a embryjko to vzdalo.

majka2309
27. feb 2009

jelka...tak uvidime ja pockam do vysetrenia krvi a to rozhodne....moja tak to mi je luto a teraz si v akom stadiu?

jelka73
27. feb 2009

ono to si musime vsetky uvedomit,ze 2ciarky na teste,to je len vyhraty jeden boj,nie cela vojna.je to umele oplodnenie,umelo telo pripravene na tehu,same lieky,chemia.preto zeny po ivf vacsinou krvacaju,lezia po nemockach,caste potraty...ale teraz si urcite tehotna.to bez debaty.urob si este test v nedelu,ciarka by mala silniet,ak je vsetko o.k a hcg stupa.

majka2309
27. feb 2009

jelka...ja tomu vobec neverim...ja som uz raz tak na teste mala a nebolo to nic☹

jelka73
27. feb 2009

Majka,v utorok mam ket,mam mraz.embrya.tak teraz ja budem 2tyzdne v strese.uz som presla vsetk.3ivf,aj som otehotnela,aj potratila.

beadz
27. feb 2009

majka, to co je za pristup ??? prva vec je ze musis stale verit. pohladkaj si brusko a povedz malemu bobakovi, nech sa mu tam paci a nech sa len pekne zahniezduje.

dicinka1
27. feb 2009

majka...ja som si robila veeeeeeeela testov...a ked som tehulka nebola ukazala sa mi len jedna /
ziadne // a ani len naznak..testy su spolahlive....nikdy som nemala // iba ak som bola tehulka..a to bolo v septembri..

si tehulka kratko..preto ta druha ciarka je slaba.. 😉

majka2309
27. feb 2009

jelka...budem ti drzat prsty a mysliet na teba v utorok.....aj my mame este 9 zmrazenych....

eva7780
autor
27. feb 2009

no kocky webka uz ide,sice nie ta moja stara,ale vymenili mi ju za inu,tak som rada,lebo som uz s toho zacinala sediviet 😀 len trochu doladit,lebo mam take oci na nej rozmazane ako keby som prave dosla krcmy
idem varit,mam na plane plnenu kapustu

beadz
27. feb 2009

evy, plnenu kapustu lubim, ale to je taka babracka, mne sa s tym nikdy nechce piplat.
ja robim nokerle a perkelt.

majka2309
27. feb 2009

dicinka.....jej baby vy ste take zlate....dakujem za vsetko...kiezby vo vasich pismenkach bola pravda..

eva7780
autor
27. feb 2009

bea vsak to,no ale uz sa dako prekonam,tiez by som radsej daco rychle,len muzik ma chut,tak co s nim,ale najprv idem vypit kavu,ved nemusime obedovat o 12.00 a aj tak len pri pc sedim,tak treba aj pauzu 😀

beadz
27. feb 2009

to mas pravdu moja, pri pc sa tak unavime ze treba veeeeela oddychovat 😀
ja chcem urobit aj nejaku tvarohovu natierku, len neviem aku prichut jej mam dat...