Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
26. nov 2009

kuspitka - zázvor nie je bylinka...možno to vieš...to je myslím korenina...ja si to robím...zázvorový čaj - z čerstvého zázvoru nastrúhaného, trstinový hnedý cukor, limetka....to je bomba keď ste unavené...alebo sste nocovali, preberie vás to... 🙂

terasa
26. nov 2009

ahojte tak som tu dnes zase na skok 🙂

terasa
26. nov 2009

walle ako sa mas,ako sa citis?

matelko1
26. nov 2009

walle ja poznam ten cajik zazvorovy je vynikajuci,pila som ho.
terasa co robkas.

terasa
26. nov 2009

cauko matelko1 vies co,ze ani nic take zvlastne nerobim,pozeram si rozne stranky a zaroven pocuvam cez prehravac pesnicky.bola som aj vyvesat farebne pradlo

terasa
26. nov 2009

ty co porabas?

walle
26. nov 2009

ahojte matelko, teraska - ja sa mám ako aprílové počasie....až do podvečera som revala...teraz už som pokojná...

druhé ráno špiním, dnes už aj poobede...slabohnedý výtok ako pred menzesom mávam a bolesti ako na menzes....no čo viac si môžem k stresu priať...a potom si poviem...no teraz buď silná!!! 😢 😢

upokojila som sa, keď ma dievčence presvedčili, že aj oni to mali a sú tehulky... 😅rada tomu uverím, hoci telo mi hovorí niečo iné... 😔

terasa
26. nov 2009

walle tak budem na teba mysliet,drzat ty na pondelok palce 🙂 aj ked pojdem vecer spat za to pomodlim aby to vyslo
ja idem v utorok 1.12 k lekarke

beadz
26. nov 2009

ahojte baby.
walle, tak to je pravda ze slabe spinenie nemusi byt zle znamenie. uvidis, co ukaze krv. drzim palce

beadz
26. nov 2009

tak asi uz vsetky spinkate, tak idem aj ja. papa

matelko1
26. nov 2009

walle beadz ma pravdu,slabe spinenie nemusi este nic znamenat.uvidis,co ukaze krv,len nestresuj.

beadz este nespinkam.

matelko1
26. nov 2009

tak asi uz fakt spinkate.
dobru noc.

matelko1
27. nov 2009

ahojte.
vcera som to ukoncila,a dnes zacinam.
co porabiate baby.

matelko1
27. nov 2009

walle ty ako.este spinis.

walle
27. nov 2009

ahojte dievčatá...ďakujem za podporu...ale myslím si, že mám bližšie ku smútku...

dnes ráno už špiním intenzívnejšie...ani sa to nedá povedať, či je to ešte špinenie...hustý výtok - včera slabohnedej farby, dnes je to silnejšie a už skôr tam vidím červenú farbu... 😢 😢

ráno je to najhoršie... 😔

matelko1
27. nov 2009

ale walle.to nemyslis vazne.....tak to mi je luto.

broskina
27. nov 2009

ahojte..matelko..chodila som do gynceru..ale už 10 týzdnov je zo mna osoba zavisla od iných..
walle..asi tazkko ta podporim ale raz to vyjde.. 😉

walle
27. nov 2009

broskinka, matelko - ďakujem 😔

broskinka - mala si jeden neúspešný ET? a nemáš mrazáčikov?

stevca
27. nov 2009

ahojte je tu niekto aj z okresu Rožňava?

matelko1
27. nov 2009

broskina a to uz nechodis do gyncare?..zmenila si centrum,alebo ako?
walle nemam co povedat,ale raz to vyjde.hlavu hore a mozno....ved v pondelok ides na krv,nie?

matelko1
27. nov 2009

stevca myslim si,ze z Roznavy tu nikto nieje ani z okolia.
ty si zacala chodit do gyncare?

walle
27. nov 2009

matelko - objímam ťa...raz to vyjde....v pondelok idem na krvičku...máš pravdu... 😔
stevca - neviem, ja nie som z Rožňavy

matelko1
27. nov 2009

walle musi to vyjst.kolko mas este mrazacikov.

walle
27. nov 2009

ja mám ešte 6 mrazáčikov, ale vraj už nie takej kvality...boli pomalšie a asi tak rýchlo sa nevyvíjali...tie dve krásne blastocysty mi vložil teraz... 😔

matelko1
27. nov 2009

ani ja som ich nemala bohvie-akej kvality a vidis,zabojovali 🙂

stevca
27. nov 2009

tak nevadí. aj ja som chodila do Gyncare, našťastie už nemusím. ak chcete trochu podpory v snažilkovaní založila som tému snažilkovanie s aloe=úspech, budem rada ak sa tam mrknete, mne to pomohlo a vyslobodilo ak posledného IVF a dopovanie sa dalšími hormonmi.

prajem vela úspechov. papa

matelko1
27. nov 2009

stevca zmen si pas,lebo mas tam,ze si v 62 tt tehu 🙂 ...

matelko1
27. nov 2009

tak ja koncim,poobede,alebo k veceru nakuknem.
pa 🙂

sofia2008
27. nov 2009

ahojte..wal, ja este stale dufam, ze ti to vyslo 🙂 ..ja som dnes bola na sono a mam nizke endometrium..ako naschval 😠 ja, co som mala stale 12mm..mam teraz nizke, na dalsi tyzden zasa vo stvrtok na kontrolu..asi som mala mat ten jeden mesiac pauzu a nie ist zasa hned na dalsie lieky..no uvidime..uz by to tu chcelo nieco pozitivne 🙂

fredy27
27. nov 2009

walle,áno,majú mi zistiť,či mám priechodné vajcovody.ja sa len bojím tej narkozy,že sa už nepreberiem 😒 mám blbé myšlienky.dnes ráno som bola u mojej gynekologičky a poslala ma aj ona na laparoskopiu.máš pravdu,je nás veľa párov,čo majú problém,je to hrozné,otras doba 😢 a ty si ako na tom?