Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
28. nov 2009

gerenka -už krvácam... 😔

ďakujem

madonnka
29. nov 2009

Ahojik 🙂

Ger no vecer ma velmi nevidno na sk.ale dnes ked budes domka tak mozeme popisat,a mám aj novy telefón a vela minut tak ti mozem aj zavolat 😀 no moja a kedy dojdes k nam?este by si mohla stihnut do vianoc 🙂 ale vazne nesrandujem 🙂

wale je mi to luto,viem aky pocit ale zajtra krv ti to isti.zajtra o 10tej ide moja kamoska na vklad embryjok k hermimu,drzme jej palce silnooooo.ger ty vies o koho sa jedna 😉

no idem varit potom este nakuknem a zapnem aj sk.keby niekto chcel komunikovat 😉

prajem pohodovu krasnu adventnu nedelu vsetkym 🙂

matelko1
29. nov 2009

ahojte.prajem krasnu adventnu nedelu 🙂 .....dnes som u mamky,zavolala nas na obedik,manzelik siel hrat hokej,tak ho cakam.okolo 4-tej dojde pre mna.

madonnka jeej som rada,ze ta tu vidim 🙂
ahoj gerena.
walle je mi to luto ☹

matelko1
29. nov 2009

gerena teba som tu casto nevidiet.ako sa mas?co mas nove?

matelko1
29. nov 2009

haloooo...tak kde ste kto.

mili1
30. nov 2009

Ahojte babulky, neviem či si na mna ešte pamätáte, prišla som k vám po dlhom čase nakuknúť,
matelko gratulujemmmmm ku chlapčekom,,,,jééj ved už budeš zachvílu rodiť....máte už aj mená vybraté?
Nikde tu nevidím csilu a evku...čo je s nimi? Gerena ako sa máš?
Beadz čo nového? šimonko poslúcha?
My sa máme dobre, celé dni sa len nosíme ...zistil že na rukách je najlepšie 😀 😀

matelko1
30. nov 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂
mili jasne,pamatam si na teba.to uz mas synceka,ktory ma 6 mes;boze to leti.ved nedavno si sla rodit.
veru mili ten cas leti.ved uz som v 29 tt.na menach stale pracujeme,lebo tie co sa nam pacia,tak uz v rodine su.
evka tu sem-tam nakukne a aj csilla.

svetluska23
30. nov 2009

ahoj matelko, bola som tu pred nejakým časom. pýtala som sa ta na uzívanie liekov počas tehu. potom som sa nemohla ukázať, hospitalizovali ma s krvácaním. ale nastastie to vyzerá, že všetko bude ok. tiež čakám dvojičky.možno sa ta budem pýtať na viac veci, snád nebudem otravná. ale niekedy mám pocit, že lekári chcú, aby sme všetko vedeli už dopredu

matelko1
30. nov 2009

svetluska tak blahozelam.otravna nebudes,len sa pytaj,ved ja som sa tiez len pytala. v ktorom si tt?

svetluska23
30. nov 2009

teraz som v 9.TT. na krv som bola este len pred dvomi, tromi týždňami. bolo to moje 5.ivf. tak som ani nešla v termíne na krv, ale až neskôr. už som nemala chuť počuť lekára hovoriť, že to nevyšlo. neviem ako som to vydržala, ale stálo to za to

matelko1
30. nov 2009

svetluska tak sa tesim s tebou.boze 5.ivf,ale vidis,ze to vyslo...teraz sa len pekne drzte a davajte na seba pozor.
predpokladam,ze si na PN.

svetluska23
30. nov 2009

no som na pn. nemám ťažkú prácu, ja vlastne len sedím a kukám do počítača. ale lekárka ma vypísala na pn. ked som odchádzala z nemocnice, minulý týždeň, dali mi len sestričky lístok od nich, ako od sestier. ale na vizite mi lekár vravel, že o dva týždne k nemu do nemocnice na utz. len lístok žiadny. teraz neviem, či sa tam mám len tak prísť ukázať, alebo dopredu sa dohodnúť, len neviem s kým. moja dr. mi vravela, že nemocnica ma mala automaticky vypísať na pn.

matelko1
30. nov 2009

asi sa mas prist ukazat.aj ja ked som bola v nemocnici a ma prepustili,tak som sa musela prist ukazat,urobili mi usg,
no a s tym ti neporadim,lebo ja ked som bola v nemocke,tak som si cerpala akoze dovolenku a potom ma moja gynekol.vypisala na pn.ale viem,ze nemocnica ked prijimaju,tak sa pytaju ci potrebuje niekto marodku.

svetluska23
30. nov 2009

to je v pohode, že mi nevypísali maródku, ja mám živnosť, tak to prežijem. len mi nedali žiadny lístok na utz. primár mi povedal že mám prísť k nemu. tak neviem, že ked pôjdem rovno do nemocnice ked má termín na utz, či ma nepošle preč. ja som bola v snv. boli sme totiž u známych

svetluska23
30. nov 2009

vieš nech sa zbytočne neťahám z pp do snv

matelko1
30. nov 2009

ale ked ti primar povedal,ze sa mas prist ukazat,tak urcite ti urobi utz.prec ta urcite neposle,ale ved ked si tu v snv lezala,tak aj v karte mas napisane,ze kontrola.

svetluska23
30. nov 2009

super dakujem, za radu.

svetluska23
30. nov 2009

idem kus popozerat nejaké oblečenie pre tehotné. neviem ako ty, veľa som zatiaľ nepribrala, asi len kilo, ale normálne mám už také bruško, že som si musela kúpiť tehotenské nohavice. našla som nejaké stránky tak idem popozerať

matelko1
30. nov 2009

nemas za co.idem pripravit obed,pride manzelik sa napapat a potom hned bezim na hematologiu pre vysledky a predpisat si injekcie,lebo mi vysli a potom musim skocit do PP.
tak zatial pa a dojdi potom,pokecame. 🙂

matelko1
30. nov 2009

aj na mne to bolo v 9 tt vidiet,ale len brusko.tiez som zacala skoro nosit tehotenske....ja som zatial pribrala 12 kg,ale len na brusku.

madonnka
30. nov 2009

Aoojte 🙂

Úspesny zaciatok tyzdna zelám 🙂

🙂 Dnes o 10 tej bola moja kamoska v Gyncare na vklad,som jej moc drzala palce dufam ze zo 4 embryjok jej ostalo a aspon 2 jej vlozili,uz ledva cakám ze kedy sa mi ozve 🙂 by som jej aj volala,ale nechcem rusit,som jak na ihlach,je to jej 1 ivf a dufam ze aj posledné ,snad jej to vyjde na 1x nie ako mne.

mili cauko pekné ze nakuknes sem-tam po dlhsom case. 🙂 maly rastie ako z vody 🙂 ti idem poslat ip bo ako vidim tebe som toho casu neposlala 😉 ani ja tu nechodim casto,ale citam si vas obcas,s evkou aj matelkom,gerenou a este viacerymi kockami co tu predtym chodili som v kontakte na skype aj teba mám mili na sk.takze budes prekvapena 😀 😉

svetluska gratulujem k tehu aj k dvojkam,super ze si bola taká vytrvalá 5 ivf no proste treba verit a dufat,ono to raz kazdemu musi vyjst 🙂 takze sa pekne opatrujte,davajte pozor tehulky na vasich drobcov 😵

matelko1
30. nov 2009

ahoj madonnka.este som tu,medzitym robkam,chystam sa a tak... 🙂 jasne raz to kazdemu vyjde.tebe to madonnka z celeho srdca prajem.tiez si si toho vytrpela,ale neboj,pride aj na teba 🙂 🙂 ,verim tomu.
potom daj vediet ako ta tvoja kamoska dopadla.

madonnka
30. nov 2009

ahoj matelko,jasne musime verit aj ked je to niekedy tazke 🙂 potom ti cosi napisem na sk.mozno poobede ked budes online 🙂 a dakujem ti si zlata 😵

matelko1
30. nov 2009

ja ti /vam/verim,ze je to tazke....ale treba verit.
tak ja uz padam.idem sa napapat a idem pre tie vysledky.potom dam vediet,ze ake su.
tak zatial pa
🙂 poobede nakuknem.

cukor
30. nov 2009

svetluška....5xivf.....to dá zabrat.....a ty si samoplatca?lebo pokial viem poistovne hradia len 3 cykly.

walle
30. nov 2009

ahojte dievčatká - čakám na krv...o 14 hod. mám volať hermimu 😔 výsledok už viem čo povie...
Madonka - a boli tam nejakí čakatelia chalani na manželky...možno to boli tvoji známi! 😉

matelko - pozdravujem...už sa mám lepšie...ideme ďalej...ale čakám do tej druhej a po verdikte...dvíham kotvy a idem upratovať vo veľkom...za tých 12 dní som úplne zanedbala domácnosť!!! ☹ 😠

tak pa.

madonnka
30. nov 2009

matelko urcite daj vediet ako si pochodila 🙂

my sme za obedikom,muzik isiel naspat do prace 🙂

cukor vitaj,aj ty chodis do gyncare? mas pravdu 5 ivf to dalo zabrat,ale treba verit,svetluska to absolvovala iste ako samoplatca ,dobre viies poistovne preplacaju len 3 cykly.ked tu bude urcite ti napise.

madonnka
30. nov 2009

Ahoj wale tak urcite tam bol aj muzik mojej kamosky 🙂

wale potom daj o 14tej vediet aku spravu ti doki povedal.

mili diky za ip,odpisala som 🙂

madonnka
30. nov 2009

wale to bolo tvoje resp.vase 2 ivf?

viem aky je to pocit co teraz prezivas,to cakanie na verdikt je o nervy...som to prezila 3x....a posledny krat ma to dost vzalo...preto som aj konika obmedzovala.....

sofia2008
30. nov 2009

walle..myslim na teba.. 🙂
pozdravujem ostatne baby..mame vela v praci.. 😠 😠 😠 😠