Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
18. dec 2009

sofia mas pravdu ked kazdy ti povie mysli pozitivne,nemysli na to a ono sa to podari.to len ten rozprava,kto tym vsetkym nepresiel a podarilo sa otehotniet spontanne.taky clovek nevie,co taka zena preziva,ja to poznam,presla som tym.a nebodaj ked sa niekto opyta a kedy deti?ved ste uz dlho spolu....ja som nikomu nic nerozpravala,ze mame nejaky problem,ale ked som prisla domov a bola som sama,tak som si aj poplakala a povedala,ze preco prave ja.....
ja vam vsetkym prajem aby vam to vyslo....my sme sa 7 rokov snazili,z toho som pomaly 2 roky chodila k hermimu.

matelko1
18. dec 2009

sofia to aj nam herman povedal,ze nijake vitaminy nepomozu,chyba bola v manzelovi,ale ja som podstupila aj laparoskopiu,hysteroskopiu a nic,tak hned sme vedeli,zo budeme mat icsi.

sofia2008
18. dec 2009

matelko..uuuuplny suuuuuhlas so vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
u nas to vie len najblizsia rodina a naj kamosky, inak nikto..a tie reci...uz si to ani nevsimam..ale zo zaciatku to bolo dost krute, tiez som mala vselijake stavy, hlavne zo zaciatku, ked sa nedarilo a nevedeli sme pricinu, ale teraz je to uz v pohode..nejak sa zacinam zaujimat o ine veci, moje zaluby,planujem si vylety, napriklad na karneval do Benatok vo februari a podobne..proste akokeby ma ziadny KET necakal..dostala som sa do stadia, ze plac, depresie mi nepomozu, vec nevyriesia, co sa mam zabit teraz, ked to nejde?
a hlavne sa teraz tesim na vianocnu lyzovacku a posilnovnu 🙂
v lete som bola v super kondicii a teraz je to horsie..takze sa ide makat 😀

sofia2008
18. dec 2009

ideme s mm na navstevu, zajtra sa tu zastavim 🙂
prajem pekny vecer matelko, oddychuj a vela spi, lebo o par tyzdnov sa uz nevyspis 😵
a lusi, cakame na spravy 😵
pekny vecer 😵

ofs
18. dec 2009

Ďakujem vám dievčatá, v pondelok si na vás určite spomeniem, keď budem mať po.
na pozitívne myslenie mám ten istý názor, áno je pravda, že ja už dieťa mám, moja Sofinka má 7 rokov, a je mojím všetkým. Vážime si to, že, sme ju s mužom mali tak ľahko, hlavne keď už vieme, že to fakt nie je také ľahké, veď už 4 roky chceme ďalšie dieťa. Aj ja som bola na laparoskopii pre podozrenie na endometriu, vylúčili mi ju, ale teraz dr. hovorí, že ju mám. Tak neviem, lebo v lekárskej správe mám niečo úplne iné. Manžel má tiež zlý spermiogram, ale dievčatá, najhoršie na tom je to, že minulý rok som mala zamlknutý potrat, to neželám nikomu.Mne nič nebolo, išla som na poradňu, bola som v 11. týždni, keď mi na ultrazvuku zbadal lekár, že srdiečko nebije. Bol to hrozný pocit, pretože vôbec som to nečakala, veď na to sa človek ani nemôže pripraviť, lenže mňa nikde nebolelo, takže o to väčší šok to bol pre mňa, pre nás. Keby som špinila alebo mala bolesti, tak aj na tú poradňu idem s trpnutím, aby bolo všetko ok, ale ja som bola v pohode, chodila som do práce, len som si odskočila na poradńu a potom do nemocnice.... no strašné. Ešte dobre, že sme malej nič nepovedali, ťažko by sme jej vysvetľovali tie veci.Otehotnela som prirodzene, už vôbec som to nečakala, preto naša radosť bola o to väčšia, aj keď netrvala dlho. Tak preto sme sa rozhodli ísť k Hermimu, nemám načo čakať, mám 35 rokov. Suma sumárum tiež chodíme k nemu už 2 roky, aj keď som po tej laparoskopii otehotnela prirodzene, asi zázrakom.
Ďakujem vám ešte raz za info, držte sa, Sofia vyjde ti to, uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja si fakt myslím, že treba pozitívne myslieť, ale ani ja nepatrím k tým ľuďom, ktorí tak myslia, tiež vidím veci pesimisticky, negatívne....ale áno uznávam moje šťastie je moja dcéra, ale za tie 4 roky sme toho už prežili toľko, že právom si zaslúžime druhé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz nemyslím na snaženie sa o dieťa, ale iné veci v rodine....smrť môjho milovaného otca, potrat, práca môjho muža...
teraz končím, lebo idem si dať pichnúť merional,papa

matelko1
18. dec 2009

sofia ved aj ja som sa snazila na to neysliet,chodili sme s manzelom lyzovat-to je nas sport.tuto sezonu ani nepolyzujem,ale nevadi,chodili sme na tury,proste vsetok volny cas sme sa snazili vyuzit a byt prec z domu...
ofs budem na teba mysliet teda v ten pondelok.drzim palce...

lusi,tak ako?cakame na spravy...

ofs
18. dec 2009

matelko, prosím ťa napíšeš mi ešte, kedy sa platí za to všetko u dokiho, už pri odbere?
tak prosím ťa drž mi palce, nie je to nic moc 4, aspoň tak vravel, že pri trošku šťastia budú 4, tak uvidíme, pa

matelko1
18. dec 2009

plati sa az pri prenose....jasne budem drzat palce.vyjde to,uvidis.

matelko1
18. dec 2009

dobru noc
😉

tina1
19. dec 2009

ahoj matelko, ty kde sa flákaš? Potrebujem radu, ty si mi písala, že si špinila, trošku viac špinila ešte pred odberom. A po odbere to bolo v tvojom prípade ako? Ja zase špiním, ale len keď sa poutieram, nič hrozné. Som ešte len 2 deň po ET a preto mám z toho všetkého hlavu v smútku.

matelko1
19. dec 2009

ahojte.
tina tu som.ja som len pred odberom spinila,potom uz nie...ale nebud smutna,nic nieje stratene...

matelko1
19. dec 2009

no baby tak kde ste,haloooo....

lusi ty ako si dopadla vcera u hermiho.

ofs
19. dec 2009

Ahojte,
dnes som nemala veľa času, boli sme v Maďarsku na obede,/máme blízko/ oslavovať manželove narodky, ale bola aj pracovná sobota, upratovanie a tak..... aj som maľovala s dcérkou, zdobili sme okná, malá je šikovná, má to rada, keď si ku nej sadnem a maľujem s ňou.... včera mi povedala, že skoro celý deň som bola na nette, tak dnes som sa jej venovala trošku viac.
Matelko, teba už o chvíľu čaká veľký deň, už máš mená? Koľko si si nechala vložiť, keď sú to jednovaječní chlapci, tak len jedno? Ježiš, ja také veci vôbec neviem, tak mi napíš... Ja už som zvedavá na ten pondelok, večer si idem dať pichnúť pregnyl, ty si mala tiež len jeden prášok a jednu vodu? Ja do tej cele problematiky začínam vidieť len postupne, veľa o tom čítam, inak nemala som potuchy do čoho idem...ale keď sa už blíži ten záver, tak sa pomaly aj ukľudňujem, bude ako má byť.

matelko1
19. dec 2009

ano o chvilku ma caka velky den,mena mame zatial oliver,alex ale moze sa to zmenit este.
vkladal mi 2 embrya....ano aj ja som mala jeden prasok a vodu.to si ides dat vecer pichnut,ze?...
no,tak trosku ste oslavovali,super.ty si odkial,ze to mate blizko do madarska.

lusinkaj
19. dec 2009

ahojte,ja len tak na rychlo vam oznamujem ze uz mam pichnuty decapeptyl a az 5.1.idem k hermimu neviem preco ale on vie co robi...verim mu 🙂 vtedy asi zacneme so stimulkou
tak dobru nocku 😔

matelko1
19. dec 2009

lusi super,tak januar to isti-bude plodny 🙂
dobru noc, 😔

ofs
19. dec 2009

Ja som z Kráľovského Chlmca, a ty z KE? Na obede sme boli v Sárospataku, je to fakt blízko, od kedy otvorili hranice.
Inak máte vybraté veľmi pekné mená, kľudne ostaňte pri týchto menách, sú fakt pekné.
Ja do KE chodím často, môj muž tam pracuje, chodí každý deň, chudák nacestuje sa, ale čo sa dá robiť....Keď si z KE, niekedy by sme sa mohli stretnúť.
Tak idem k susedke dať si pichnúť pregnyl.
Prajem pekný večer, možno ešte napíšem, ale ty napíš, vždy ma poteší, keď niekto napíše,

matelko1
19. dec 2009

ja som zo spisskej novej vsi.tak to mate fakt blizko.
ja cakam inac manzela.bol sa pozerat na hokej slovensko-svajciarsko,hralo sa v spisskej a stale nieje doma,siel bez auta,tak ktovie kedy dojde.

lusinkaj
19. dec 2009

matelko diki pekne 🙂 verim ze januar bude u mna plodny 🙂
ofs,vitaj 🙂

matelko1
19. dec 2009

to si piš ze bude plodny 🙂
a ty este nespis?ved si sa lucila,ze ides do postele.

sofia2008
19. dec 2009

ahojte..vlastne uz vam mozem popriat aj dobru noc 🙂
lusi, tak my budeme v januari dve bojovnicky 😀
ofs, ty to este stihnes v decembri 🙂

lusinkaj
19. dec 2009

matelko ja som jak maniak na ten ent,ked pridem tak sa kazdy prihlasi a snazim sa odpisovat 😀 a pootm idme spat o pol.noci a rano sa mi nechce vstavat ale ta co uz zvyk 😉
sofi,ta super tesim sa a ty ako pokracujes?

lusinkaj
19. dec 2009

uz idem fakt..dobruuuuu 😔 😀

ofs
19. dec 2009

Tu som, pregnyl ok... ale už dosť bolo tých injekciíí. No dievčatá, matelko, lusinkaj, sofia, ja som tak rada, že som sa k vám pridala, a že ste ma prijali, ja som úplne v pohode, všetky sme bojovníčky, prajem to všetkým, mám dobrý pocit, uvidíte vyjde nám to!!!!!!!!!!!!!!
Matelko, tak ty si zo SNV? Môj brat sa priženil do Spišských Vlachov, ale teraz je v USA, učí tam, príde domov na vianoce,teda dúfame, zajtra má zavolať.

matelko1
19. dec 2009

ofs a ja si picham cele tehu injekcie aby som trombus nedostala.v zaciatkoch tehu mi objavili zrazeninu a odvtedy si picham a budem asi aj po porode,takze ja ked vidim injekcie mam uz husiu kozu.u mna fakt uz je toho dost.kazdy bozi den mi picha suseda,prve 3 mes.do brucha a teraz uz do ramena.
jasne,ze vam to vyjde... 🙂

ofs
19. dec 2009

Lusinkaj dobrú noc, alebo ešte nespinkáš? 🙂

matelko1
19. dec 2009

ofs a ty kedy ides do postele...moj manzel stale nieje doma,no to je hrozne...

walle
19. dec 2009

ahojte dievčatká!!! no nebola som tu asi týždeň a toľko ste toho napísali...chcela som to čítať, no je toho veľa...
predsa som si prečítala poslednú stranu...

ofs - chcem ti povedať, že veeeeeeeeeeeeeeľmi dobre viem, čo prežívaš a čo si prežívala...my sa snažíme 7 rokov...dva roky u Hermana liečba a tak...mám 34 rokov...a....pred 4 rokmi presne som mala missed abortion v 3.mesiaci tehotenstva - to isté!!! cítila som sa perfektne, konečne vytúžené bábo a prirodzenou cestou...nič mi nebolo, išla som iba na kontrolu vysmiata...a zrazu...vraj srdiečko prestalo biť...žiadne krvácanie, bolesti...nič...tak strašne som revala keď som vyšla z ordinácie... 😢 hneď do nemocnice...príčina sa nezistila...až teraz po 4 rokoch mi hematologička povedala, že trombofília bola príčinou!!! takže...či už je to pravda alebo nie...psychicky mi to pomáha teraz...fraxiparin si začnem pichať asi mesiac pred KET a potom už stále až do úspešného konca...verím!

sofi, lusinkaj, matelko...zdravím...pozerám, že lusinkaj ide do boja v januári...super ...a aj sofi? ja už v januári asi nestihnem sa pridať...6.januára Praha - reprodukčná imunologia a potom s výsledkami k hematologičke...a to potrvá. ale už nechcem to podstúpiť, pokiaľ tie vyšetrenia si neurobím... 😔

tak pa...objímam vás... 😵

matelko1
19. dec 2009

ahoj walle.uz som si mylsela,ze k nam ani nezavitas,ale budem ti drzat palce.mas pravdu daj si vsetky veci-zdravie do poriadku a chod na vec,urcite to vyjde....budem ti drzat palce.....pa

ofs
19. dec 2009

Už pomaly idem do postele, Sofinka išla spať neskoro, manžel jej nedávno dočítal rozprávku, tá musí byť každý večer, ale takto je to správne, rozprávky deti musia mať. Veď uvidíš, ako sa tvoj - váš život zmení, odrazu budú hodnoty úplne iné, všetko sa bude točiť okolo deťoch, jej to bude krásne, aj keď ťažké zo začiatku, ale nato ťa už určite pripravili, ale ty budeš mať určite pomoc, že?