Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

terasa
2. jan 2010

cauko lusinkaj ano troska kecame 🙂

madonnka
2. jan 2010

pekny vecer kocky co máte nové,? 🙂

matelko1
2. jan 2010

ahojte.
madonnka ty sa pochval.

madonnka
2. jan 2010

ahoj matelko,nemám nic nové takze sa nepochválim 😀

matelko1
2. jan 2010

akoze nic nemas nove? kde si sviatkovala,pochval sa...
mne v 36 tt chcu vyvolat porod.

lusinkaj
2. jan 2010

no vidim,kecate v plno prude...madonnka ahoj..a ty ako?

matelko1
2. jan 2010

lusi a ty co robkas?

madonnka
2. jan 2010

citala som matelko,juj uz sa ti to krati,drzim palce aby sito zvladla a aby ste sa mali vsetcia ok 🙂 potom posli sms urcite,budem cakat ok 🙂 sviatkovali sme prevazne doma a u rodicov a surodencoch taze pohodicka 🙂 a vy ste ako sviatkovali,silvestrovali?
cau lusi 😉 uz ficim na nb 😉 este si mu7sim zvykat 😀

matelko1
2. jan 2010

my sme doma sviatkovali.jasne,ze poslem sms,aj mms 🙂

madonnka
2. jan 2010

ok si zlatá uz sa tesim 🙂
som videla aj sonikah v telke s trojkami ukazovali,aj evke som volala,stihla aj ona kuknut 🙂 🙂

lusinkaj
2. jan 2010

matelko ja som vyprevadila muzika isiel na nocnu 😉 taze sama budem...
nielen mms,ale aj konecne hod nejake foto svoje a potom hlavne deticky
madonnka super,zvykaj ale v pohode mi sme mali nb a pracovalo sa super na nom...

madonnka
2. jan 2010

svetluska tu este nebola?dufam ze ju niekedy zastihnem 🙂
inac citkám si tu temicky do ktorzch som predtym pisala tak aby som bola trosku v obraze o niektorych babách neviem nic,tak aspon takto si precitam ako postupuju 🙂 akurat som vypila horucu cokoládu,muzik mi spravil 😉

lusinkaj
2. jan 2010

madonnka,uz len nb mate ci ste si nechali aj pc este?

matelko1
2. jan 2010

jasne hodim aj foto 🙂

matelko1
2. jan 2010

no kde ste zmizli.

matelko1
2. jan 2010

no kde ste zmizli.
😉

lusinkaj
2. jan 2010

matelko tu som...len som sa zapozerala do filmu...

matelko1
2. jan 2010

a co pozeras.ja som pozerala romantiku na Doma.cakam na manzelika 🙂 ..kazdu chvilu by mal prist.

lusinkaj
2. jan 2010

isiel na markize poseidon,taka velka lod na mori a prisla velka vlna a lod pod vodou... 😒 ja si idem lahnut,nejak mi blbne net

ofs
2. jan 2010

Baby, neviete či bude hermi tam v pondelok 4.1.?
petronelka, malý je nádherný

sobka
2. jan 2010

Ahoj ofs,dr.tam urcite 4. bude,mna chcel objednat,ale ze bude 6.sviatok,tak az radsej po nom mi mozu este nejake krvne vys.robit. Drzim palce,verim,ze krvicka ukaze dialníce ako svet...aj tebe teraska to vyjde a hned pis,tento rok bude plodny pre kazdu z nas,len my si este pockame,ale vsetky sa dockame urcite.. pa 🙂

madonnka
3. jan 2010

Ahojte 🙂
sorry ze som vcera zmizla bez rozlucky,ale mi neslo pridavat prispevky ☹
tak peknu nedelu zelám,u nas padá sniezik 🙂
petronelka maly je zlatucky 😵

lusinkaj
3. jan 2010

dobre ranko,krasnu nedelu..u nas nesnezi ale fuka vietor hnusny...
si myslim,ze dr.tam bude urcite ale ma asi plnku,lebo ak mna obj.na 5.1 ta plna strana zapisana ta ma dal na 8 jdno volne miesto 😝
co dnes budete robit?

sofia2008
3. jan 2010

ahojte..peknu nedelu prajem 🙂
lusi, ja sa mu zajtra chystam volat ohladom tej mojej alergie, lebo ju mam vraj z brania estrogenov, tak som zvedava, ako mu to budem po telefone vysvetlovat, ked ma taky nabity den 😖 asi mu zavolam az okolo 13,30
my dnes budeme lenosit 😵 ved vonku je tak hnusne

marianna261
3. jan 2010

Dobry den.som tu nova chcela by som sa spitat,moj mazel ma kartagenerov syndrom nepohyblive spermie mozme mat umele oplodnenie.dakujem.

lusinkaj
3. jan 2010

sofi jasne,radsej mu zavolaj poobede snad bude uz volnejsie... 🙂 snad pochopi ak mu vysvetlis 😀
mariana,tak to fakt neviem ak ma muz nepohyblive ci vobec sa da umele... 😕 a vy chodite k dr.hermanovi?on vam co nato povedal?neodporucil nahodou darcovske spermie?

marianna261
3. jan 2010

my sme boli v iscare v martine.tam nam povedali ze su vsetky mrtve a ked ta mama zavolala tak uz boli zive.teraz mame termin do gynfivu.ja som citala ze na to je icsi ale neviem ci je to pravda.a vy aky problem mate ak sa mozem opitat?

madonnka
3. jan 2010

mariana podla mna mozte mat umelé,mám taku kamosku co tiez mali problém nepohyblive spermie,ale predsa sa po ivf+icsi nasli 2 spermijky a si predstav ze sa uchytili a teraz sa vytesuju z trojiciek,taze hlavu hore nikdy nie je nic stratené da sa pomoct 🙂

madonnka
3. jan 2010

marianna odkial si ak mozem vediet,? 🙂 aj mi sme mali 2x icsi to sa robi ked maju muzi problém zo spermijkami,a sa najde yopar spermijok ktore zabojuju a mozno sa uchytia hned 🙂 uz si mala ivf,,?

marianna261
3. jan 2010

takujem za nadej co si mi dala.lebo v iscare nam odporucili cudzieho darcu ale my sme este velmi mladi sa stym zmierit.vy tu mate ake problemy?