Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
19. jan 2010

ahojte baby,vidim ze ste ma spominali bola som u kadernicky sa strihat,dat si dorobit melir aby som sa pacila embr. 🙂 uz mi je ovela lepsie,trosku pobolieva akle oproti vcerajsku malina 😀 🙂

matelko1
19. jan 2010

lusi super,ze sa mas uz lepsie...tak ty si sa bola skraslit,no pekne 😵

lusinkaj
19. jan 2010

hej matelko trosku som bola,lebo uz som mala riadny odrast 😝 som tam sedela 2,5 h.uz ma zadok bolel

lusinkaj
19. jan 2010

baby tak som volala hermimu,sa oplodnilo z 12 vajok 10...super 😵 velmi sa tesime,dali sme si aj PK a lepidlo vo stvrtok mu budem volat na obed ze ako to dalej vyzera..dufam,ze to tak dalej vsetko pojde lahko 😵

lilly4
19. jan 2010

ahojte baby,lusi no pekne len tak dalej,drzim palce 🙂 ja idem zajtra na odber,uz som trosku vyklepana.
lusi ako dlho po odbere si tam este ostala? a hned ti povedali kolko vajicok bolo?

lusinkaj
19. jan 2010

lily mozes tam zostat do 12 na izbe ale nemusis mozes kludne odist prec sa najest...to je na tebe ako sa budes citit..
a potom sa vratis ak odides,okolo pol.12-12 pojdes k dr.a ti povie kolko vajka si mala,predpise lieky

babulko
19. jan 2010

ahoj kocky 🙂 lusi pekna urodicka 🙂

lusinkaj
19. jan 2010

babulko dakujem... 🙂 ako sa mate?drobcekovia? 😉

babulko
19. jan 2010

no mame sa celkom fajn 🙂 drobci uz zlostia tak to je parada 🙂

lusinkaj
19. jan 2010

tak to ti verim...je to starost ale aj radost...a ty si si dala vlozit dve a sa ujali,mala si pk a lepidlo?

matelko1
19. jan 2010

lusi tak pekna urodicka 🙂 ...ja si myslim,ze v piatok budes mat prenos.
lilly ja ked som bola na odber,tak som asi polhodinky lezala na izbe,potom som sla k hermimu,potom sa najest do mesta a znova k nemu....budem ti drzat palce.

konecne sa to tu rozbieha,len tak dalej.....verim,ze vam to vyjde 🙂 🙂

babulko ved to je radost s takymi drobcami 😵

lusinkaj
19. jan 2010

matelko no aj ja som prekvapena o takej urode,som ani nesnivala 😉 tesime sa,len nech sa pekne teraz vvijaju nech su krasne v piatok.. 😵

matelko1
19. jan 2010

veru nech sa krasne vyvijaju... 😵 a hermi ako.

lusinkaj
19. jan 2010

hermi je zlaty... 😉 som sa ho pytala no ako pan doktor ako to s nami vyzera a on super...mate 10 😵

matelko1
19. jan 2010

tak to fakt je zlaty... 🙂
islasom k susede na injekciu,no nieje doma.musim ist este raz,len to obliekanie a obuvanie.

lusinkaj
19. jan 2010

verim ti...nech pomaha muzik 🙂 kocik uz mas doma?

matelko1
19. jan 2010

kocik este nemam.este len vcera sa objednaval a tak do 3 dni by mal byt tu,ale manzel pojde pre neho az ked sa drobci narodia.

lusinkaj
19. jan 2010

aha,jasne tak to je najlepsie ak ak budu na svete

matelko1
19. jan 2010

zalohu tam pojdeme odniest a zvysok sa potom vyplati.

babulko
19. jan 2010

no ano je to velka radost ale aj starost ktora k tomu patri....drobci su zlatucky,ved uvidis sama matelko ake to je s dvoma drobcami naraz zo zaciatku je to tazsie ale teraz uz v pohode ......uzivame si ich plnymi duskami 🙂 sme velmi stastny ze ich mame....lusi dali sme si dve a obe sa ujali tak sme sa velmi tesili aj PK a lepidlo sme mali,ma to svoj ucinok....velmi vsetkym drzim palce nech ste vsetky tehulky 🙂 a potom krasny porod a velku radost z deticiek 😉

matelko1
19. jan 2010

babulko uz sa na to tesime 🙂 ...

lusi a ty kolko si davas vkladat.

lusinkaj
19. jan 2010

matelko ja este neviem,poradim sa s hermim co povie ze ake su kvalitne emb.kedze chceme jedno babo a dali sme si aj pk,lepidlo tak s aho spytam co poradi kolko vlozit 😉

matelko1
19. jan 2010

no ved jasne.ja som si tiez nechala od neho poradit,ved na to tam je a je od toho....
ale aj to jedno sa moze rozdelit,to vies....

lienka2
19. jan 2010

lusi, urcite ti povie, aby si si dala iba jedno.. aj mne to vravel, aj kocke co bola na prenos vtedy ked ja na odber..

matelko1
19. jan 2010

ahoj lienka 🙂 ...ty mas co nove....uz sa to krati,ze...

lusinkaj
19. jan 2010

lienka,ty si tiez po ivf?ktorom?si si dala vlozit jedno?

lienka2
19. jan 2010

matelko, ani mi nehovor.. v noci neviem spat.. bolia ma lonove kosti.. ☹ ale este musim vydrzat 🙂

lusi, ja som bola na prvom a podarilo sa.. a dala som si vlozit dve, aj ked ma strasil ze mozno budu trojky, lebo su kvalitne.. ale vravel mi presne to iste, co tej kocke vtedy.. ze som mlada, je to prve ivf a embryjka su kvalitne.. ale predstava ze si dam len jedno a ono sa neuchyti.. riskla som to.. ja viem, ze on nam chce dobre, ze dvojky su riziko a trojky este vacsie.. ale som velmi rada ze som to riskla 🙂

lusinkaj
19. jan 2010

lienka super,aj ja si to takto predstavujem,dam dve a uchyti sa jedno...ale poroz.najprv s hermim co odporuci

lienka2
19. jan 2010

lusi, ja by som si jedno nedala.. poviem ti pravdu, tiez mi bolo vselijako pri predstave, ze to budu nakoniec mozno trojicky, ked ako tvrdil boli kvalitne.. ale som si v tej chvili spomenula na jednu babu zo splnu, ktora mala posledny pokus hradeny poistovnou, dala si vlozit tri, vraj tiez velmi kvalitne.. a neujalo sa jej ani jedno.. ☹ to u mna rozhodlo.. nech uz sa rozhodnes akokolvek, dufam ze to vyjde a budes sa moct tesit 🙂

lusinkaj
19. jan 2010

llienka ved presne o tom to je,ja som si dala pri 1ivf jedno ujalo sa ale potom sa uz prestalo vyvijat...
potom som si vycitala preco som nedala dve,ak to jedno odislo jedno by mozno zostalo...ale to je keby keby 😝