Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
15. feb 2010

lusi neviem co to ma znamenat.mozno sa fakt maternica zvacsuje.....stale ta pobolieva brusko?

matelko1
15. feb 2010

no kde ste,haloooo
ja som bola na hodinku s drobcami von.trosku snezik poletuva,ale zima nieje.

katarina822
15. feb 2010

ahojte baby ja som dopadla mam upchaty mliekovod strasna bolest odsavam mliecko kazde 2hod.mam si prikladat studeny tvaroh.a modlit sa aby s toho nebol zapal. ☹
lusi maternica sa zvacsuje aj mna bolelo ja som zo strahu bola hned u svojho gyn.urobil sono bolo ok.a dal mi magne b 6mna bolelo najviac prvych 12tyz,

matelko1
15. feb 2010

katarina tak to ti verim,ze je to bolest.ale lieky neberies ziadne,ze....
ja mam malo mliecka,ale aj to malo si odsavam aby som nejaky zapal nedostala.

lusinkaj
15. feb 2010

matelko najmä rano ma bolelo potom uz okolo obeda prestalo... 😉 ja si tiez myslim,ze je to tym zväcsovanim maternice 🙂

lienka48
15. feb 2010

zajtra ráno som objednaná k MUDr.Hermanovi po prvý raz.Neviete mi prosím povedať čo ma tam čaká?

lusinkaj
15. feb 2010

nic zvlastne ta tam necaka,len ultrazvuk a odber krvi...to je vsetko

solida
15. feb 2010

tak dievčatá, pridávam sa k vám, dnes mi pichli decapeptil a čakám na MS

lusinkaj
15. feb 2010

solida vitaj 🙂 prve ivf?

solida
15. feb 2010

nie, druhé. prvé ale nebolo tu u Hermana

solida
15. feb 2010

a ďakujem za privítanie 🙂

lusinkaj
15. feb 2010

a preco si sa rozhodla ist k hermanovi,z neuspechu v inom centre?kam si chodila?

solida
15. feb 2010

prvýkrát som bola na Rastislavke, v KE, no a pre Hermana sme sa rozhodli kvôli tomu, že má asi najlepšie výsledky v KE.

solida
15. feb 2010

vo fakultnej to tiež nebolo zlé, lekárka mala super prístup, len tam vybehli ,,mimoriadne okolnosti" a nepáčilo sa mi, že sa neriešili

lusinkaj
15. feb 2010

aha jasne,tak si myslim,ze si sa dobre rozhodla pre hermana,fakt je skvely odbornik....aj ked malo vyrecni ale ak s aho spytas stale rad odpovie... 🙂 ja som s nim velmi spokojna 🙂

solida
15. feb 2010

lusinka - blahoželám. držím prsty, nech to dobre dopadne. čítala som, že už tento týždeň ideš na utz 🙂 .

lusinkaj
15. feb 2010

dakujem pekne...ano stvrtok uz idem na utz...tak uz nech je tu.. 😉

solida
15. feb 2010

múžem jednu otázku? to keď teraz dostanem MS, ako často sa potom chodí počas stimulky do centra? mala by som stimulovať menopurom. Prvýkrát som si pichala Gonal sama a 3. a 7. deň som išla za lekárkou.

lusinkaj
15. feb 2010

pocas stimulky pojdes tak asi 2-3 krat to urcuje dr.on vidi ako sa vyvijaju vajka ci treba castejsie alebo nie....a aky mate problem?

margab
15. feb 2010

Ahojte dievčata. Všetkym tehulkam blahoželam,snažilkam držím palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja som jedna z tých štastných,ktorej dr.Herman dopomohol k prekrasnemu synčekovi. A kedže čas plynie dalej,chlapček nam rastie a ja nie a nie ostat spontanne v druhom stave,chcem sa opýtat,či nahodou niektora z vas nevie,kolko stoji odmrazenie a prenos ,,mrazačikov,, a co všetko to obnaša?Dakujem,ahojte,Margab

lusinkaj
15. feb 2010

margab ak si platila za zmrazenie emb.tak za odmrazenie sa nic neplati len ta prenos sa plati a to je cca 2500-3000 sk neviem ako on to urcuje...a plus sa plati za lieky ktore budes brat..priprava na KET trva priblizne cca 17 dni... 😉

sobka
15. feb 2010

ahojte hermanky 🙂 solida, ako vieš, že by si mala stimulovať menopurom? na rastislavke si týmito liekmi stimulovala? Lusinkaj, ty si aké mala lieky na stimuláciu? mne dnes dr. predpisal Bravelle, mate niekto s tým skusenosti? niektorým, kroré nechcu setriť, dava puregon, ale aj ja som bola za, že hockolko budu stať, len nech su tie naj...ale verím, že dr. vie čo robí...no ale ked mi dal na výber, ja som to nechala na neho... 😉

matelko1
15. feb 2010

solida vitaj 🙂 ...ano herman je velky odbornik a ma dobre vysledky uspesnosti.dobre si sa rozhodla ist k nemu.
aj nam pomohol a vidis mame krasnych drobcov.zajtra mame 3 tyzdne.

margab za odmrazenie sa nic neplati a za zmrazenie si uz platila.

lusi takze uz dobre sa citis,ano....
drobci su okupkani,napapkani a uz su v postielke,ale este mrmcia...

margab
15. feb 2010

dakujem za vaše rýchle odpovede. Matelko-blahoželááááááám. 😉 😉 ;Lusinkaj,takisto 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Je to super,ked sa takto darí. Dievčata, a to znova budem pichat injekcie a všetko ostatne? Som si myslela,že snad je to druhý krát trochu šetrnejšie 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

staza
15. feb 2010

Košičanky poradíte?
kde ste si dali robiť predoperané vyšetrenia?ja som zmenila obvodného lekára a dnes mi povedala sestrička,že s tým nemájú nič spoločné a že si musím sama hľadať kde mi to urobia.Niekde som počula že robia aj na toryskej?díky.

lusinkaj
15. feb 2010

margab samozrejme ze nebudes pichat inj.nemas preco..to len lieky budes brat a nic viac 😉 neboj sa... 😉
matelko no je uz lepsie ako sa povie...ale sem tam este poboli 😉
sobka ja som stimulovala s puregonom...a to Bravelle nepoznam neviem co to je vobec... 😝

sobka
15. feb 2010

ved to, lusi, že aj ja som myslela, že mi dá puregon, ževraj je najdrahsí a ten moj patrí do 2cenovej skupiny...☹
😠

lusinkaj
15. feb 2010

tak ja som mala aj pri 1ivf gonal najdrahsi, teraz som tiez mala najdrahsie puregon...
si sa mala nato ho spytat ze chces najdrahsiu kateg. 😉

sobka
15. feb 2010

ved sa ma pýtal aké lieky chcem a ja som sa ho opýtala, co mi odporúca...už ani neodpovedal...rovno písal žiadosť na tento liek...ževraj sa nemám báť, že vie čo robí...ja mu verím...no, zmiatlo ma to...ved v podstate by neboli na výber lieky, keby len jeden bol dobrý nie?ja som mu povedala, ked som si prečitala v žiadosti ten liek, že ho nepoznám a aký je...že mne nieje problém si zaplatiť akýkolvek drahý liek, len nech je ucinný, no a on povedal, že ten je asi 3 mesiace na trhu, ale že má pacientky, ktroé po nom otehotneli...no, ja si myslím, že asi je to jedno, ja reagujem na stimuláciu cca rovnako, len ci náhodou by nemohli byť kvalitnejsie vajíčka...neviem ako to brať...hm, ale asi v liekoch to nebude...ci?

lusinkaj
15. feb 2010

no tak ver mu,on vie co robi... 😉 tak si ty bola v soku s inj.ako ja ked povedal ze vkladame jedno emb.a basta nepytal s ama na nazor... 🙂