Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sobka
3. mar 2010

ahojte hermanky, kde ste vsetky? babule, chcem sa vás opýtať, kamaratka by chcela este zájsť na imuno vysetrenie k dr. bobákovi, ale tie žiadanky, co jej poslal na email jej gynekologicka nechce potvrdiť, ževraj jej to poistovna posle k uhrade...nemáte s tým niektorá skusenosti? nemal by ju tam poslať priamo Herman? Bola 1x na IVF u dr. hermana, ale zdá sa, že jej to nevyslo ☹ ...lebo už týžden krváca a este len teraz v piatok má ist na krv HCG, ale bola u svojej lekarky a vysiel jej v pondelok len cca 1,5, to je strasne málicko...takže nieco tam bolo, ale asi odislo 😒 bola ste niektorá u dr. Bobáka?ja bz som asi tiež zasla

ajush
3. mar 2010

Ahoj Nivejka,Lusi vo fóre písala,že má ten hyperstimulačný syndróm.Viac neviem......

matelko1
3. mar 2010

ahojte.
nemam cas ani sem nakuknut.chodila som na tie rehabilitacie,myslim si,ze zabrali a ak ma to bude nadalej boliet,tak mi da k dr.papier na obstreky.

idem si vas precitat.

lusinkaj
3. mar 2010

ahojte,tak som tu...vidim ze ste ma spominali,ale necitam to lebo dnes sa mi nechce 😅 som unavena z tej nemocnice..tak po prve OHSS ja nemam!!!!!!! 🙂 taze to je dobre,jedine co mam su tie pec.testy zvysene taze to sa musi kontrolovat,byt pod lek.dozorom a beriem nato lieky tak hadam bude vsteko dobre a vys.sa budu zlepsovat...ale uz nechcem ist do nemocnice je to tam strasne a hlavne nie do tej co som bola teraz...
bobacikovia su tam obidvaja taze super,tak hadam sa budu drzat... 🙂
lebo pri tych pec.tes.hrozi potrat a ohrozuje moje zdravie... ☹

bonsai
3. mar 2010

Ahoj lusi..som rada, že si už doma..kedy Ťa pustili..alebo si podpísala reverz?

zabkaevka
3. mar 2010

lusinkaaaj prádička, že to nie je OHSS. Mooja bude všetko OK, neboooj, lieky ti zaberú, a doki nech ťa pekne kontroluje. Bobáčikovia budú silní 🙂 To verím, že v nemocnici nie je lepšie ako domka. Neviem si to síce predtaviť ako tam je, nebola som od detstva hospitalizovaná, chvalaBohu. Ale počula som kadečo. Držkaj sa mojaaa 🙂 a len pozitíívne , no to iste vieš 🙂 🙂

matelko1
3. mar 2010

ahoj lusi.tak to som rada,ze to nieje ohss.to ti verim,ze v nemocke je to hrozne.
pekne sa setri a davaj na seba a bobacikov pozor.

lusinkaj
3. mar 2010

ahoj ali,len teraz pred chvilou som prisla,ano podpisala som na vlastnu zodp.lebo to nema zmysel tam byt po prve hrozna nemocnica,nic somnou nerobili taze budem sa liecit doma a brat lieky doma a chodit k svojmu gyn.na kontroly 😉

lusinkaj
3. mar 2010

dakujem vam ste zlate...ale ja uz mam z toho vsetkeho taky cudny pocit... ☹

matelko1
3. mar 2010

lusi aky cudny pocit mas.

ja sa chystam uz do postele,tak dobru noc 😔

matelko1
4. mar 2010

dobre ranko prajem. 🙂

lusinkaj
4. mar 2010

ahojte,taky cudny ale to asi len z tych lekarov z tej nemocnice ☹ ale verim,ze drobci vydrzia somnou 9 mes.a bude dobre....dnes som si uz vybavila stretko s jednym znamym gyn.tak idem za nim tak uvidim co povie na to vsetko...

matelko1
4. mar 2010

lusi jasne,ze vydrzis 9 mes 🙂 ...musis

matelko1
4. mar 2010

haloooo,kde ste kto..........................

matelko1
4. mar 2010

dnes tu nik nieje?
aspon nas posuniem vyssie.

katarina822
4. mar 2010

ahojte baby lusi uz nie 9mes.uz par tyz.mas za sebou. 🙂 drz sa ona to zbehne mne sa zdalo tiez jak dlho 9mes.a uz ma moja bambulka zaraz ukonceny7mes. 😉

matelko1
4. mar 2010

ahoj katarina.veru lusi uz par tyzdnov mas za sebou a zleti to velmi rychlo.
katarina ako sa drzite s malou.uz aj prikrmujes,alebo este nie.

lusinkaj
4. mar 2010

mate pravdu uz nie 9 mes.ale o cosi menej... 😉 verim,ze bude dobre,vsetko sa da liecit... 😉 urcite uz moji drobci ma v tom nenechaju a budu somnou bojovat... 🙂

matelko1
4. mar 2010

lusi jasne,ze ostanu drobci s tebou 🙂
drobci uz spinkaju,idem sa sprchnut.

lusinkaj
4. mar 2010

😉 tak ty si sikovna...super

svetluska23
4. mar 2010

ahoj. ako sa máte? ja som bola teraz chvílku v nemocnici. trosku som mala problémy, tak si ma nechali na pozorovanie. už som doma. nemocnice aj na mňa zle vplývajú

lusinkaj
4. mar 2010

sveti a co ti bolo???ja neznasam nemocnice...

svetluska23
4. mar 2010

ahoj mala som častejšie tvrdnutie bruška, tak si ma kvôli dvojkám nechali na pozorovanie

lusinkaj
4. mar 2010

jaj,ako dlho si bola?a uz dobre?

svetluska23
4. mar 2010

od stredy do stredy. myslím, že hej, všetko je v poriadku. moja dr je dost opatrná.

lusinkaj
4. mar 2010

tak to je zaklad...super,co si nato brala???

matelko1
4. mar 2010

ahoj svetluska.to nejako skoro ti tvrdne brusko.prisli na to,ze preco?a beries magne B6?to je proti tvrdnutiu.

matelko1
4. mar 2010

tak stihla som sa aj sprchnut.....manzel siel hrat hokej.....aj auto sme museli vymenit za vacsie.

lusinkaj
4. mar 2010

ake ste mali auto,ake mate teraz?to aj to bude treba vymenit pana beka....

matelko1
4. mar 2010

mali sme hyundaii getz a teraz mame hyundaii matrix.manzel robi v autosalone hyundaii a mitsubishi,takze my z tychto znaciek vyberame.servis mame potom skoro zadarmo.
veru pri dvoch detoch aj auto treba vacsie.