Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
16. mar 2010

ahojte.prajem pekny den.u nas snezi.
chystame sa do poradne,sme obj.na 11:30hod.tak som zvedava ako rastieme a priberame 😵

matelko1
16. mar 2010

bea ahoj.
dari sa nam fajn.chlapci rastu,uz su taki bystrejsi,s ockami vsetko sleduju,gulaju ich 😵 .zvladam to fajn,aspon si myslim na to,ze som sama.
ty mas co nove.

lusinkaj
16. mar 2010

matelko tak potom napis ako pribrali fesaci 😉
no tak klobuk dole,ked si sama na ne a zvladas v pohode... 😉

matelko1
16. mar 2010

jasne,ze dam vediet ako sme pribrali 😵

lusinkaj
16. mar 2010

ok matelko...potom hod aj nejake foto uz 🙂

beadz
16. mar 2010

tak som tu, ulozila som krpca, uvidime ci zalomi.
my sme v pohode, o dva tyzdne mame rok, tak bude oslava, uvidime ako to dopadne.
chodi uz ako velky, organizuje mi vsetky hrnce v skrinkach, nastastie celkom pocuva, takze zatial ziadna velka nehoda nebola.

lusinkaj
16. mar 2010

bea tak to je super...simi bude sikovny ved ma byt po kom 🙂 doma budete robit oslavu?

beadz
16. mar 2010

ano. nebude velka, len 9 dosp. a 3 deti

lusinkaj
16. mar 2010

no tak to je dost v byte....ale ty to urcite dobre zorganizujes... 😉

beadz
16. mar 2010

no uvidime ako to dopadne...

beadz
16. mar 2010

a ty sa ako citis ?

lusinkaj
16. mar 2010

celkom dobre...dnes som nejaka vselijaka,zacala ma boliet akokeby lava mandla a az ucho ma trosku boli...dala som si uz vatu,dufam ze nie nejaky prievan....ale inak super,uzivame si 😉

beadz
16. mar 2010

veru veru uzikvaj si kym mozes 😉

lusinkaj
16. mar 2010

no tak tak... 🙂 zatial 🙂

beadz
16. mar 2010

a kedy prides na kavu ?

lusinkaj
16. mar 2010

juuuuj moja,ani sama neviem ale slubila som ti tak hadam pridem niekedy....ked ty tak daleko si,este som tam nikdy nebola... 😉

beadz
16. mar 2010

lusi, pocuj,sadnes na bus a vystupis hned pri nasom bloku, tak nevymyslaj 😠

lusinkaj
16. mar 2010

dobre bea,slubujem ze pridem...len nech ma prestane to hrdlo boliet,ma trafi z toho.... ☹
trosku som ppdriemala,idem zjest polievku... 😉

matelko1
17. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
no vcera sme boli v poradni,tak Alex ma 4570g,Maxim 3560g,.....kilo je medzi nimi rozdiel.aj to vidiet.ked sa narodili,tak bol medzi nimi len polkila rozdiel.aspon vidiet ako pekne priberaju.dostali vit.D,dnes som im ho dala rano a neviem ci alex mi to vsetko nevyvratil von.
🙂 🙂 🙂

lusinkaj
17. mar 2010

ahojte,matelko super pekne vahy maju...neboj maxim to dobehne... 😉

matelko1
17. mar 2010

lusi neviem ci to dobehne.pri jednovajecnych dvojkach je normallne takyto rozdiel.aj ja sosegrou,medzi nami je az 13cm rozdiel a ked sme boli male bol len 5cm rozdiel.

lusinkaj
17. mar 2010

matelko ty si so sestrou dvojicka? 🙂 ale to je jedno kolko vazia len nech su zdravi a maju sa dobre 🙂

matelko1
17. mar 2010

ano ja som z dvojciat-jednovajecnych 😵
drobci su okupkani,teraz zaspali a to este nejedli.kupel ich vycerpal 😵

lusinkaj
17. mar 2010

matelko vazne?taze ty ak by si prirodzene oteh.aj tak asi by si sa nevyhla dvojiciek 🙂
teraz ked zaspali,kedy vstanu zase?

eva7780
autor
19. mar 2010

Ahojte,kukam,ze sa konik vynovil,ale zvykneme si no nie?Baby inak co nove?

walle
19. mar 2010

ahojte babenky...tak to naozaj, že je to tu vynovené...veď ide jar, treba upratať, popresúvať nábytok! 😉

lusi, no ako si dopadla s tým vysvetlením, že čakáš dvojvaječné dvojčatká?idem si to nájsť, asi si to tu už spomínala... 😵

ináč, všetky moje kamarátky sú tehotné...obidve moje naj kámošky , moja najbližšia osôbka z minulej práce, súčasná kámoška z práce...a ďalšie dve, tým sa narodili miminka teraz...chápete to???? 😅 😅 😅 strašne sa teším...aj my chceme... ☹ 😵

walle
19. mar 2010

tak to je super...už nás po odoslaní správy nehádže na začiatok!!!! 😅 😅 to bol dobrý ťah...zodpovedným blahoželám k vylepšeným krokom!!! 😵

lusinkaj
19. mar 2010

pekny vecer prajem 🙂 dnesna poradna dopadla super,vysledky negativne,pec.testy uz o dost klesli taze super... 🙂 z hematologie vsteko v norme,na tie pec.testy mi dala nejake vitaminy a este raz tyzdenne B12 si pichnem do 16TT. 🙂 taze som velmi rada...
v pondelok idem sa obj.na prvy 3D utz kde budu kontrolovat babo,kozicku,šiju...atd...tak som zvedava 🙂
dnes na utz mi dr.krasne uz ukazal nostek,rucky,nohy krasne to bolo...uz zase su väcsi maju po 35 mm a som 11tt 🙂

walle,ano sa mi zda ze som to spominala....proste ja to ani neriesim ci su jedno.ci dvojvajec. 🙂

walle
19. mar 2010

ak si tu...tak mi to prosím vysvetli, nechce sa mi nejako to hľadať...čo ti na to povedal Herman, to by ma zaujímalo... 😉

lusinkaj
19. mar 2010

Herman povedal,ze urcite to nie su dvojvajecne ale jednovajecne...ktore sa hned rozdelili a maju vsetko samostatne a predsa su to jednovajcne...no proste tak som to pochopila...ale on tam mi este vysvetlovat rozne moznosti ktore sa stavaju pri 1 vlozenom emb.ale to si presne nepamätam....co vsetko vravel 🙂