Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
12. apr 2010

tak ak ma smrazaciky tak to si platila za mrazenie za to sa plati....lepidlo by ti nenauctoval ak si ho nemala
ak nemas duphaston musis za svojim gyn.hermi sa uz tymto nezaobera....ona ti musi predpisat
u hermiho len mu oznamis krv ci bude pozitivna ak ano tak ta obj.na utz a tymto to konci cca za 3-4 tt.

mejja
12. apr 2010

..ahojte... herriett, blahozelam ti, velmi som na teba myslela, aby ti to vyslo, ja idem teraz 14 po injekcie, tak hadam to pojde rychlo, aj manzel mi odisiel a vrati sa az rovno na to ivf, tak hadam ho dovtedy nebude treba, este sa chcem spytat bola som na predoperacne vysetrenia na internom a tam sa ma pytali ci mam ist aj na are, ale to som im nevedela povedat, tak boli ste baby aj na are ? asi sa ho budem musiet spytat, lebo mi kazal ist len na interne

sobka
12. apr 2010

nie na aro ist nemusíš, stací interné...krv a ekg...ja to mám doteraz doma, ani si to odomna nežiadali... 😖 mám poslednú tablicku liekov od duphastonu heni

matelko1
12. apr 2010

mejja nie,ja som nebola na are,len na internom.to ti nebude treba.manzel teraz nebude potrebny ked si budes pichat injekcie,len ty budes chodit na kontroly ako sa vyvijaju jajka......

herriet blahozelam 🙂

mejja
12. apr 2010

..sobka dakujem... a drzim ti palce

mejja
12. apr 2010

matelko1..dufam, ze tie injekcie zvladnem, nie je mi dobre uz len ked ich vidim, ale je to pre dobru vec... v ktorej kosickej lekarni ste si to boli vyzdvihnut, mna minule herman poslal do nejakej, ale nemohla som ju najst a nie som kosicanka

terasa
12. apr 2010

sobka ja som bola na 14 den po vklade na krv.tiez mi ju nemal kto zobrat lebo v centre mala moja doktorka dovolenku aj so sestrickou,vobec som o tom nevedela lebo mi nezavolali.tak mi potom sestricky s labaku co tam je zavolali do nemocnice na ambulanciu a isla som tam.poobede tak o 14.00hod bol uz vysledok

herriett
12. apr 2010

mejja, diky. Sobka, ja tiez to interne drzim doma.

herriett
12. apr 2010

meja ja som bola pri zeleznicnej nem.-vola sa gram. tam maju vsetko potrebne

sobka
12. apr 2010

dievcatá , výborná lekaren je na kovacskej ulici, spolupracuju s gyncarom, takťe tam maju vsetko, nie ako inde, kde treba cakať a objednávať si lieky. ja som si pregnyl nevybtrala hned ako som dostala recept, neviem preco som cakala do poslednej chvile a potom som behala po celom meste, no vsade len na objednávku...potom ma napadla ta kovacska, a aj ked mali zavreté už asi 15min, otvorili mi a dokonca mi ich dali bez preukazu poistenca,,,,strasne zlatý personál a ochotný a co najviac tam este pribalia, boli injekcie a striekacky ku hormonom na stimulovanie...to sa mi preedtým nikde nestalo a to som sa už tých liekov naobjednávala...aj tampony s dezinfekcným pripravkom vo flasticke mi pribalili, no super, kukala som s otvorenými ustami ako puk

kukulik30
12. apr 2010

ahojte zienky 🙂

sobka
12. apr 2010

ahoj kukulik, ako sa máte? už ta casto nestíham ani na nete...

kukulik30
12. apr 2010

ahoj sobka...no klasika, nic nove, cakame na pohovor, 3, maja sme objednani 🙂 tak som zvedava
a ty co? netestovala si este?
teraz som si uvedomila, ze herriet tam bola v cakarni tiez, ked sme sa stretli, vy ste spolu boli na transfer 😀 a s tou blondinkou, ze?

sobka
12. apr 2010

ano kukulik, boli sme tam spolu vsetky 4, neviem ci si pa,matás aj taku pani s manželom z anglicka, zatial sa neozvala, ako dopadla ona, ja som od soboty netestovala, zmierila som sa s neuspechom , no a ak by motyka predsa len vystrelila, o to budem stastnejsia... 😉 preco až na máj vas objednal?

kukulik30
12. apr 2010

no lebo teraz je odcestovany a pride az v stredu, pisala mi kamoska, spominal vtedy 6. 4. nejaku Budapest, ci co a potom uz mal plno..ale nam nevadi, ved vies, ze az v lete sa chystame stimulovat 😉 pytal sa , ci nam to suri,kolko mam rokov, tak som mu povedala, ze nie, vysvetlila som mu nase plany a v pohode...vravel, aby som mu zavolala este na druhy den, a ze ked nedviohne, ze plati ten 3 maj a ked zdvihne, ze nas presunie skor, ze to zavisi od tej jeho cesty..ale nedvihal, tak plati ten maj 😉

tak nechajme sa krvickou prekvapit 😵

herriett
12. apr 2010

ahojte koceny 🙂 sobka tak nakoniec ti tu krv nikde nevzali?

madonnka
13. apr 2010

Ahojte pekny dnik zelám aj napriek dazdivému pocasiu 🙂

Mejja ak mozem poradit tak súhlasim zo sobkou najlepsie je vybrat si lieky na Kováccskej ulici v lekárni,spolupracujú s Hermim takze doki tam posiela pacientky. 😵 Nie je potrebné objednávat lieky,injekcie vsetko majú dostupné a ako sobka pisala pribalia aj cosi navyse (napr.dezinfekcny pripravok) Ihly a striekacky mne nedali nakolko som mala zakazdym gonal takze som nepotrebovala ktomu. 😉

Ale velmi mily personál,aj séf super 😀 😉 a je tam aj jedna super lekárnicka ,ktorá sa tu v téme raz za cas ukáze takze ak nieco potrebujete obrátte sa nu -vrelo odporucujem 😵

matelko1
13. apr 2010

ahojte.pekny den prajem,aj napriek tomu,ze zacalo prasat u nas 😉

mejja
13. apr 2010

pekny den vsetkym prajem... vdaka za odpove´d, hadam to najdem, zajtra si idem k hermanovi, tak hadam to vse dopadne dobre a zvadnem aj tie pichacky... 😉

mejja
13. apr 2010

...sobka ako sa vola ta lekáreň na kovácskej ulici?

dicinka1
13. apr 2010

AHOJTE..TAK JA SOM ZASE s malou ležala v nemocke..prave na velku noc...zase tie moč. cesty..nepoznate niekho kto by nam mohol pomoct,čo sa tyka tej "Lchorobyô?alebo zapalu?

matelko1
13. apr 2010

dicinka tak to mi je luto,ze ma mala emka take problemy.v tom ti ja neporadim.

madonnka
13. apr 2010

Ahojik 🙂

Mejja tá lekáren na Kovácskej sa volá ZDRAVIE 🙂

dO IP ti hodim aj tel.cislo,keby si nevedela nájst tak brnknes na to cislo a ona ti vysvetli ako najdes najlahsie,inác je to od Hermiho asi 5 min.peso 🙂 takze pohodicka 🙂

mejja
13. apr 2010

madonnka... vdaka za to cislo, tiez som ti poslala ip

sobka
14. apr 2010

dobré ranko dievcatá, dnes rano som bola odovzdať krv v centre a sestricka sa ma spýtala, ci beriem nadalej vsetky lieky...ale mne je podozrivé, že ten utrogestan sa mal vybrať len jedna krabicka a teraz sa brat už nemá....vy ste dokedy brali utroš, kým vam nepotvrdili z krvi výsledok, alebo ste ho dobrali skor? Herrieett spomínala, že ho už neberie od minulého týždna, nemohlo to hcg klesnuť preto?ja som mala utrogestan este z minulých IVF zvysne, takže ja mám co brať, ale aj tak, dosť ma to zaujíma a dr. som sa hanbila na to opýtať 😒

lienka2
14. apr 2010

sobka, ja som tiez utrogestan brala iba jednu krabicku.. duphaston az do 20tt..

lusinkaj
14. apr 2010

sobka utrogestan sa berie len jedna krabicka viac nie....ak sa potvrdi tehotenstvo tak to doberies ak nie prestanes brat 😉

sobka
14. apr 2010

ano, ja to chápem, že po krvi sa neberie, tu ide o to, že utrogestan dojde skor, než ides na krv...heni nebrala utroš už od minulého týždna...je tam 30tbl, po 2denne, to más 15dní a ked sa berie od , resp. pred OPU, tak po PK ti to nevyjde..ja som mala brat už 25 2tbl. vecer a dnes je 14...ja mám zvysne, tak beriem, ale je to už druhá krabicka...to som tým chcela povedať, ci by sa nemali brať do potvrdenia tehu, ved to podporuje tehotenstvo

zabkaevka
14. apr 2010

ahooj kočku
Lusinkaj : ako sa cítiš?? čo nové??
Ja som ešte nevolala Hermimu aby som mu oznámila že som tehu. Neviem či mu to treba dať vedieť. Keď u neho sme 3krát neuspeli, a potom sa nám to podarilo prirodzene, čo myslíte treba mu to dať vedieť?

herriett
14. apr 2010

ahojte kocky. Tak som volala dnes hermimu cela nestastna, ze to asi nevyslo, ze hcg je len 60. A on, ze co stresujem, ze to je pozitivny vysledok-mam dalej brat lieky a o tri tyzden sa mam objednat na usg. Tak som teraz z toho jelen 🙂 Sobka-ako moja?