Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
5. máj 2010

matelko tak to dne je vsteko cina,polsko...musis ist do takych tych znyckovych detskych obch.aby si kupila nase slovenske 😉
ale ved to mas jedno...ak su dobre tak budu pekni v nich 🙂

matelko1
5. máj 2010

ale ani v znackovych nemas potom slovenske....
chlapci uz bubaju.

matelko1
5. máj 2010

na dnes vypinam notbook.idem sa povenovat manzelovi 😀 😀 😀

dobru noc 😔

lusinkaj
5. máj 2010

matelko tak krasny vecer prajem...uzite si 😉

mejja
6. máj 2010

dobre ranko... aj ked urcite este vsetky spite... ja som celu noc nespala, akosi ma prepada coraz viac pochmurnejsich myslienok, mam priznaky na kramy a su coraz silnejsie mam zo vsetkeho dost zmiesane pocity....pekny den ☹

matelko1
6. máj 2010

ahojte.prajem pekny aj ked uprsany den 🙂

mejja a ktory den si po ET....

marcela27
6. máj 2010

ahojte....., nemaze niekto cislo na genetiku do Humneho???? to si mame urobyt vysledky obaja alebolen manzel?????

matelko1
6. máj 2010

marcela a to vam nepovedali ci si mate urobit obaja genetiku.

matelko1
6. máj 2010

marcela na internete si zisti cislo na genetiku.

katarina822
6. máj 2010

ahojte marcela aj my sme boli v He na genetike mna tam poslal moj gynekolog pred laparkou a dal my cislo ale nemam ho uz mate tam ist obaja doktor si pozrie vase doteraz vysetrenia sestricka s vami spise rodokmen ake ochorenia mate v rodine alergie atak a doktor to tak zrhnie a potom vam obom zoberu krv a mne este myslim na 21den cyklu som tam musela prist na odber krvi na hodnotu progeseronu.o 2tyz.som prisla po vysledky.ink ta sestricka tak nevie brat krv.

matelko1
6. máj 2010

katarina ako sa mate.pozeram,ze katka ma uz 8 mes.ako rastie.ide to rychlo,ze.

mejja
6. máj 2010

matelko.... bola som minuly tyzden vo stvrtok, takze dnes je o akurat tyzden... kramy som mala dostat v utorok, zatial nic ale tie bolesti su coraz silnesie a ja uz svoje priznaky poznam....akosi ma opusta uz aj nadej, asi to bude tym pocasim

matelko1
6. máj 2010

mejja musis verit a nevzdavat sa.kedy mas ist na krv.a ides k hermanovi?

mejja
6. máj 2010

na krv idem na tyzden v stredu ale nie k hermanovi ku svojmu gynekologovi a hermanovi mam potom zavolat vysledok...

matelko1
6. máj 2010

a budes aj testovat,alebo si pockas na tu krv.ja viem,krv je najistejsia.

katarina822
6. máj 2010

ahojte matelko no uz mame skoro 9mes.ten cas bezi . 🙂 a vy sa ako mate

lusinkaj
6. máj 2010

ahojte,dnes u nas uprsane pocasie od rana.... 😉

matelko1
6. máj 2010

katarina my sa mame fajn.ja to tiez vidim,ze ako to leti.ved my uz mame 3mes.

veru to pocasie je otrasne.to som chcela ist do mesta,kuknut sa na ten kocik,ktory som ja chcela,ale dovoz sa omeskal a az teraz dosiel casualplay dvojickovsky.len to pocasie ma odradza a dnes je uz aj ten kocik predany a vecer si pre neho pridu.a tak by som ho chcela vidiet.

lusinkaj
6. máj 2010

matelko aky kocik chces a naco?

eva7780
autor
6. máj 2010

ahojte 🙂 Marcela napíšem ti čislo na genetiku Humenné do IP 😉 tiež sme tam boli
katarina s nami písal všetko doktor,až na krv,to brala sestrička a boli sme tam len raz,to nás poslal Hermi a nemala som predtym ani potom laparku a mne prišli výsledky ku gyndošovi,ale to sme sa tak dohodli

matelko1
7. máj 2010

dobre ranko prajem 🙂
lusi ja uz nechcem kociar,ja mam,len ja som si obj.iny kedze sa dovoz omeskal,tak som musela volit nahradu.ja som chcela casualplay tu novinku a bola som sa nan pozriet a poviem ti,ze vanicky su na nom velmi male.to ani niesu vanicky,ale sportova cast je dobra.len ti poviem,ze cely komplet stoji 1700€+ fusaky ti treba na zimu,tasku ku kociku a nanozniky na sportak,takze vxjde 2000€.palka riadna,ze?
s jane som spokojna velmi.uvidim ako budem spokojna zo sportovou castou.

mejja
7. máj 2010

pekny uprsany den vam zelam ... dnes som toho znova vela nenaspala, ale vstala som akosi velmi kludna...

matelko1
7. máj 2010

mejja a neskusala si testovat?

mejja
7. máj 2010

skusala som vcera ale bolo to negativne...

mejja
7. máj 2010

neviem po akej dobe by som mala skusit test, teda neviem ci to nebolo skoro, alebo sa mam uz pripravit na zlu spravu

matelko1
7. máj 2010

na ziadnu zlu spravu sa nepripravuj.urcite to vyslo 🙂

lusinkaj
7. máj 2010

ahojte,aha matelko ja som myslela ze chces novy kocik....matelko kedy si zacala citit prve pohyby,hned to boli slabucke kopanceky alebo len take vies ako sa pise ze ako keby motylikovanie....a ako si vedela ze kopu obidvaja,ci su obaja v poriadku?dnes mi taku otazku dala kamoska...tak ma trosku zneistila...ako to je?
mejja,na ktory den si testovala?

matelko1
7. máj 2010

lusinka to bolo take motylkovanie a neboj sa budes citit skoro po celom brusku,tak budes vediet,ze to obaja kopkaju 🙂 ...je to take zvlastne a pekne.budes sa tesit a hladkat ich 🙂 potom sa to bude zosilnovat.zacala som citit asi v 19-20 tt.takze coskoro zacnes,

matelko1
7. máj 2010

budes citit ako keby ti skrkalo v brusku.sleduj sa a hlavne vecer ked si lahnes do postele a si v klude,tak vtedy 🙂 ...a rozpravaj sa s nimi 🙂 ,

lusinkaj
7. máj 2010

jaaaj,tak ja uz take nieco citim take ako keby tlaky v brusku,take no ako popisujes....jeeeeej taze ono by to sa malo zosilnievat a mohli by kazdu chvilu prist kopanceky 🙂 😵 🙂