Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

mima263
24. aug 2010

ahojte, včera som začala pichať injekcie. Je tu ešte niekto taký?

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima263
24. aug 2010

@celiakia
Ahoj, áno a je mi z toho teploooooo

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima263
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima263
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
felixina
25. aug 2010

ahojte, prepacte ze vam tu vstupujem, prosim vas aky je rozdiel medzi decapeptylom a decapeptylom depot?

mima263
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matelko1
26. aug 2010

ahpjte.prajem pekny den.vcera som bola s chlapcami u neurologa na kontrole,vsetko dobre dopadlo,dalsia kontrola o 3mes.
@deni73 ano za lieky treba pocitat okolo 300€,ale potom platis za samotny vklad,t.j tiez myslim 300€,ale zalezi ci budes mat vajka a a tak.a ci budes mat predlzenu kultivaciu a lepidlo,tak to je dalsich par € navyse.lepidlo 100€,PK-130€.ale ja si uz presne tie ceny nepamatem
@ma77 odporucanie od svojho gynekologa nepotrebujes.budes akurat potrebovat ak si bola na laparoskopii,tak operacnu zlozku,ale to ti povie doki.a co sa tyka centra,tak herman ma velmi dobru uspesnost-odporucam ti ho.

ma77
26. aug 2010

dakujem vam žienky tak asi nakoniec zvíťazi herman na laparke som bola doki ma moju spravu mam endometriozu teraz idem na poslednu injekciu počkam na menzes a potom ihned volam do centra už nemam načo čakat stratila som už dost času a ani nie som už najmladšia 4 roky sa snažime o 2 dieta a doki mi hovori že pol liečbe môžme skušat dalej ale nejaktomu neverim že otehotniem prirodzene už je to dost dlha doba a už nemam ani chut čakat kym sa udeje zazrak doki mi ani nespominal nič o ivf ja som sa sama tak rozhodla

lusinkaj
30. aug 2010

ahojte
nejako to tu upada,co to sa deje? 😒
mi sa mame dobre,zajtra nas caka poradna,tak hadam bude tak ako naposledy a budeme este domka 🙂
@matelko1 vy sa mate ako?drobcekovia? 🙂

katarina822
30. aug 2010

@lusinkaj uz sa Ti to krati drzte sa😉 🙂 🙂

lusinkaj
30. aug 2010

@katarina822 veru uz to bude za par 😉 tesim sa 😉

walle
30. aug 2010

ahojky babuľky...znova na vás mrkám, či lusi už má novinku alebo nie...a tak...
mimka - si u hermaniek? dúfam, že tentokrát vám to vyjde!!! hlavne, aby ste boli šťastní...

ja som bola v Ľubochni u endokrinologa, všetko je ok, čo sa týka štítnej žľazy...iba hormony sú mimo...vraj mám vysoký prolaktín a pomer LH a FSH je zlý...tiež manžel má vysoký prolaktín...ten IVF už nechce...bojí sa o mňa... 😔 😢

tak neviem, čo bodeme robiť...zatiaľ idem ku lekárke a skúsime všetko aspoň ako tak napraviť a pokúsiť sa prirodzene...uvidíme, povedal slepý...

tak sa opatrujte... 😔

matelko1
31. aug 2010

@lusinkaj ahojte.mame sa dobre.chapci su velki,vo stvrtok ideme na rehabilitaciu a v septembri niekey do poradne....uz sa ti to krati,pekne sa drzite,super.

mima263
31. aug 2010

Ahojte 🙂
lusi, tak ty to máš už fakt za pár, držím palce 🙂
@walle
ďakujem. Áno, už som sa presunula, sama som zvedavá ako to dopadne.
Určite to nevzdávaj. Ja sa tiež trošku bojím, či to nedopadne ako minule, ale doktor sa fakt stará, upravil mi lieky.
Čo keby si predsa len zvážila návštevu centra, kde robia soft alebo nativ. To nie je taký zaberák

lusinkaj
31. aug 2010

ahojte 🙂
tak poradna dopadla ok 🙂 uz teraz sa idem obj.na poradne do nem.kde chcem rodit tak som zvedava co tam bude,co vymyslia 🙂 😉
@matelko1 veru krati sa to,tesim sa 🙂
@mima263 dakujem,krati sa...drzim ti prsty 🙂

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima263
3. sep 2010

@celiakia, ďakujem. Už som doma a dopadlo to dobre. Neboj, tie injekcie zvládneš v pohode. Po prvej to už pôjde ako po masle. Držím palce 🙂

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinkaj
3. sep 2010

ahojte
drzim vam prsty aby ste mali kvalitne vajicka 🙂
uz by som to podstupit nechcela -ivf....dost narocne na psychiku 😒 🙂

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinkaj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matelko1
4. sep 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
no vcera som nemohla nastartovat internet.neviem preco,co sa dialo.idem si vas precitat.chlapci bubaju.

deni73
4. sep 2010

@celiakia Ahoj, chela by som sa spýtať, či u manžela Vám robili nejaké ďalšie vyšetrenia, veľmi sa toho obáva. 🙂 Ja už tiež mám súhlas z poisťovne, o dva týždne sa mám hlásiť u Hermana.

mima263
5. sep 2010

@celiakia, všetko sa odohráva v jeden den - aj odber vajíčok aj oplodnenie - takže na odber idete obidvaja. A hneď na druhý deň sa dozvieš koľko vajíčok sa oplodnilo
Inak ahojte všetky, prajem peknú nedeľu