Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
24. jan 2011

@babulko uz 1,5 roka mate.veru,leti to.ved ani mne sa nechce verit,ze v stredu mame uz rocik.
boli sme dat tortu obj. a v sobotu robime oslavy.

babulko
24. jan 2011

@matelko1 jej tak aj vam to ubehlo a uz mas velkych chlacov 🙂 tak uz vopred blahozelame nech pocuvaju rodicov a nech su zdravucky 🙂 a peknu oslavu .....

matelko1
24. jan 2011

@babulko jeej dakujem.som zvedava ako doapdne oslava 🙂 ...len neviem co chalpcom k narodkam,kedze teraz boli vianoce a tolko hraciek dostali....
potom dam aj fotky z oslav a z torty....

sofia2008
24. jan 2011

@matelko1 cauko..no neviem, ci sa vobec zdokonalim, lebo sme vacsinou len dvaja, ja s Nemcami ani velmi nepricadzam do kontaktu, max so susedmi 😀 inak chodim na prechadzky atd len s mm..mame sa fajn, papame podla nalady, niekedy malo, niekedy tak normal, na dalsi tyzden ideme v stredu na ockovanie, budeme sa aj vazit, tak uvidime..mame tu hnusne pocasie, taka hmla a mrholenie prisli..fuj 😠
a vy ako?

matelko1
24. jan 2011

@sofia2008 aj u nas je otrasne pocasie,zima,riadne sa ochladilo.my sa mame fajn,idu nam dalsie zubky,ale v pohode,lepsie to akosi znasaju.a nemcina urcite prides do toho.ja som uz aj zabudla co som vedela a boli sme tam s mm ja vyse 2 rokov,mm o rok dlhsie,robili sme v restike.

matelko1
25. jan 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
tak co,vcera tu nik nebol po obede...no pekne... 😉

matelko1
25. jan 2011

@ma77 kedy ides teraz najblizsie k hermanovi na 3 vysetr.

sofia2008
25. jan 2011

ahojte 🙂
pekny dnik..nedalo mi nacitat stranku, az teraz 🙂

sofia2008
25. jan 2011

dnes sa zasa trapime s jedenim..mala od piatej rana do jednej vypila len 40ml, viac do nej nemozeme dostat, nic jej nie je, hra sa a smeje, ale akonahle jej dame flasu, tak spusti taky plac, ze koniec ☹

lusinkaj
25. jan 2011

ahojte

@sofia2008 toto som nepocula zeby take da sa povedat babo tak zle jedlo..nespomenula si to dr.?

sofia2008
25. jan 2011

@lusinkaj ahoj..my sme uz boli s tym u dr.pred dvoma tyzdnami, nic jej nie je, proste sama nevedela, co nam ma povedat, nechce jest, kazdy den sa trapime, aby sa nakrmili, vacsinu aj tak zje, ked spi, tak ju aspon v noci a neskoro vecer v spanku krmime, je to strasne daco, nervy uz mam pocuchane jak nikdy, proste nebude jest a nebude..aj cumliky sme ine kupili, nic nepomaha, presne tak to bolo aj s kojenim, jedneho dna sa proste prestala kojit, vrieskala na prsniku a bolo, mala som mlieko a co z toho..teraz davame nutrilon a trva to uz skoro mesiac..ja uz neviem, co mame robit ☹

lusinkaj
25. jan 2011

@sofia2008 moja zlata...tak to mi je luto 😒 musi to byt strasne a pribera mala???

sofia2008
25. jan 2011

@lusinkaj je to hrozne..cely den ju nahaname s flasou, sem tam vypije aj celu, ale malokedy, vzdy na dva az trikrat..teraz troska vypila, uvidime do vecera..ona pribera, aj to na nej vidno..aspon ze to..uvidime na dalsi tyzden, kolko za 3 tyzdne pribrala..ona je inac strasne zlate babo, maloco place od narodenia.klop klop..pekne sa hra, sama zaspinka, jedne to papanie je des..

lusinkaj
25. jan 2011

@sofia2008 tak ak pribera to je dobreeeeee 🙂

sofia2008
25. jan 2011

@lusinkaj to vravela, aj dr., dam vediet, ako sme dopadli na dalsi tyzden..a inac troska sme potrenovali a dnes uz aj na rukach drzime pekne hlavicku 🙂 aspon nieco..pred hodinkou nam spala 120ml..tak budeme nejako este tlacit vecer aj v noci, aby sme ten dnesok aspon troska dobehli 🙂

lusinkaj
25. jan 2011

@sofia2008 no tak supeeeeer..asi ma take svoje dni teraz 😉

matelko1
26. jan 2011

ahojte.prajem krasny den 🙂
dnes mame presne ROCIK 🙂 ...oslavujeme v sobotu.

@sofia2008 ja mam jednu znamu,ma dvojky a mala taky isty problem.chlapci jej nechceli jest,ale ona ich musela krmit striekackou im mlieko davala a ked zacala prikrmovat,tak s jednym sa zdrzala aj hodinu,ale musel jest,chlapci jej ale nepriberali,chodila s nimi po lekaroch a nasli im,zaver znel syndrom nechutenstva.jest jej nechcu ani teraz a uz maju vyse 2 rokoch.taktosa vraj bude trapit dlho.absolutna nechut do jedla.ja som to od nej prvykrat pocula,ze take nieco existuje.nechapala som.

lienka2
26. jan 2011

@matelko1 blahozelame a prajeme vsetko dobre drobcom 😵

matelko1
26. jan 2011

@lienka2 dakujeme,ved o 2 tt mate aj vy 🙂

lienka2
26. jan 2011

@matelko1 veru, strasne rychlo to zbehlo 🙂

ma77
26. jan 2011

@matelko1 ahoj teraz v piatok ešte len na 2vyštrenie a mm ide na spg a na tretie ? tak to sa dozviem v piatok nejak sa to vlečie už chcem vediet vysledky na ktore som stráááášne zvedava prečo vlastne neviem otehotniet okrem tej endo metriozy ☹

babulko
26. jan 2011

@matelko1 blahozelame chlapcom nech su zdravucky a nech pocuvaju rodicov🙂posielame bozteky...D+D

sofia2008
26. jan 2011

@matelko1 ahoooj 😵 prajem chlapcov hlavne vela vela zdravia, nech su stastni po cely zivot a stale nech vam robia len a len radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak to si ma nepotesila 😒 kupili sme vcera taky cumel s flasou, co ma taky isty tvar ako dudlik..takze sme krmili polovicu starou flasou, ked uz nechcela pit, preliali sme do novej a dali jej..tak si pekne dudlikala, len kus sa tak divne tvarila, ze ako to, ze jej tecie mlieko..lebo si myslela, ze ma dudlik 😀 uvidime, ako to pojde dalej..ja som sa pytala doma, tak mi povedali, ze ja som tak nechcela jest od jedneho roka skoro nic..
inac prajem vam krasnu oslavu 😵

matelko1
27. jan 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 ,@babulko dakujeme za blahozelanie 🙂
@ma77 veru zda sa ti to,ze sa to vlecie,ale neboj dozvies sa uz coskoro.potom nam daj vediet.3vysetr.sa robi medzi 20-21 DC a potom si vas az o 2-3 tt pozve na pohovor.

sofia2008
29. jan 2011

ahojte..zelam pekny viken 🙂
@matelko1 prajem krasnu nezabudnutelnu oslavu prveho rocika 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matelko1
31. jan 2011

ahojte.prajem epkny den
@sofia2008 slava dopadla dobre,hodim nejake fotky,torta krasna a dobra,,

sofia2008
31. jan 2011

@matelko1 ahoj..aj tebe pekny den..tak t je super, ze vam to dobre dopadlo..taku tortu by som si hned dala 😀 tesim sa na fotecky..nas zajtra caka prve ockovanie ☹ tak som zvedava, ako to mala bude znasat, ak bude mat teplotu par dni, asi by som s nou nemala ist von? ako to bolo u tvojich chlapcov?

matelko1
31. jan 2011

@sofia2008 teplotu z inj chlapci nemali.v den ockovania sme potom nemohli ist von,chlapci mat byt v teple a kupat tiez nekup malu,len ju poumyvaj...
fotky som stiahla,tak pevne verim,ze sa mi ich sem podari dat...

sofia2008
31. jan 2011

@matelko1 dik..no tak cakam na foto 😵

matelko1
31. jan 2011