Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

pipina84
25. mar 2011

@matelko1 ahojky, ja som mu musela na papier napisat, ze som si vybrala moznost C , odlozit len tie najvalitnejsie, Ty si nemusela si vybrat ?

atlaska25
25. mar 2011

@dicinka1 Ahoj asi nerobi ja som mu volala tak asi na 5krat som sa dovolala a vravel my zavolať večer o 18tej 😒

atlaska25
25. mar 2011

Ahojte!!!Tak baby už je to iste už mam výsledky s krvi 😒 KET sa nepodaril!!! ☹ posledná šanca nevyšla 😖 Môj boj skončil! 😢 želám vám všetkým aby to aspoň vám vyšlo!!!!!!! 😉

ma77
25. mar 2011

@atlaska25 joj tak to mi je luto ☹ aka nespravodlivosť na tom svete tie ženy čo strašne chcu tak nemaju detičky a tie čo nechcu maju ani nevedia ako 😠

bara4444
25. mar 2011

ahojte dievcata neviete ci sa da v lekarni vratit gonal450 ked som ho nevyuzila,cele pero.kupila som ho v hotovosti a skoda mi ho drzat doma 😒

dicinka1
25. mar 2011

@atlaska25 ahoj..a to mu môžem zavolat aj ja..ak niečo potrebujem..lebo neviem..tak večer..či ho nebudem otravovat.. 😕 😅

mima263
25. mar 2011

@bara4444 podľa mňa urobíš dobrý skutok ak ten gonal predáš nejakej samoplatkyni. Určite nájdeš aj babu, kt. je z miesta tv. bydliska, aby ste to zrealizovali osobne.
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/mam-nemam-lieky-na-ivf/

tina1
25. mar 2011

@bara4444 máš IP 🙂

sofia2008
25. mar 2011

@matelko1 🙂 myslim, ze po tom 15 mes. sa ockuje asi az v 3 rokoch 🙂 dnes sa nam ochladilo...uz je tu vsade vyzdoba na Velku Noc..joj budu nam chybat nase skvele slovenske jedlaaaaaaaa 😀 😝

pipina84
26. mar 2011

@atlaska25 ahojky, tak to ma mrzi ☹ Uz viac nepojdes ? Bola si 3 krat a nic ? Je mi to luto, ja idem v pondelok, ze ma pozrie a uvidime, kedy mi vlozi. Tiez mam strach a malu nadej, uz mensiu, ako pri prvom 😒

kamillka100
26. mar 2011

ahojte baby, tak patrim uz medzi vas, mam za sebou uz prve vysetrenie a caka ma druhe uz aj s manzelom, nemozem sa dockat stvrtka, neviete co nam bude robit??? manzela asi posle na spermiogram, robi sa tam u neho ? dakujem za informacie 😉

svetluska23
27. mar 2011

@kamillka100 ahoj. manžel ráno odovzdá vzorku a tam priamo mu urobia rozbor. myslím, že teba vyšetrí na koze, vezme krv. na tretom stretku vám povie ako ste na tom, prípadne čo vám odporuči.

svetluska23
27. mar 2011

@atlaska25 mrzí ma, že ti to nevyšlo. nechceš skúsiť ešte raz? ja som po piatom ivf otehotnela. medzitým som mala aj ket.
teraz je to ešte čerstvé, oddýchni si, poplač alebo sa vykrič.
nevieš možno ešte zvážiš a skúsiš. drž sa. veľa síl

matelko1
28. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
a je po vikende,to znamena,ze mam cas aj na MK.... 😀
@sofia2008 po tom 15mes sa ockuje u nas potom az v 6 roku.

matelko1
28. mar 2011

@kamillka100 manzel odovzda vzorku,teba vysetri na koze,urobi utz a potom ta este caka 3 vysetrenie-3 navsteva u neho a az na stvrty krat,navsteva je konzultacia a tam vam povedia ako ste na tom a ci bude treba este nejake vysetr.atd...

sofia2008
28. mar 2011

@matelko1 pekny den 🙂 no zacina nam dalsi tyzden...joj nech to ide rychloooo, aby sme uz boli domaaaaaaaaaa 🙂

matelko1
28. mar 2011

@sofia2008 nech to nejde rychlo....ja by som priala keby mal den 48hod 😀
u nas je krasne pocasie,slniecko svieti,tak poobede sa ide von.obed mam uz pripraveny...

kamillka100
28. mar 2011

@matelko1 dakujem velmi pekne, hned budeme vediet vysledky zo spermiogramu??? 🙂 no som velmi zvedava ako pochodim....dufam, ze nebude nutne umele oplodnenie a pomozu mi lieky...este raz dakujem, terza vas budem trochu otravovat, som velmi zvedava co z toho bude 😀

matelko1
28. mar 2011

@kamillka100 vysledky zo spermiog.nebudete vediet hned,ale az na 4 navsteve u hermana,na konzultacii sa to dozviete...a kludne otravuj.

sofia2008
28. mar 2011

@matelko1 😀 ale v niecom mas pravdu, dni by mohli byt pri trosku dlhsie 😀 u nas sa ochladilo, slnko zaslo, akurat sme dopapali ovocie a ideme sa hrat 🙂 pekny dnik

atlaska25
29. mar 2011

@pipina84 Ahoj už viac asi nepôjdem bola som 3xIVF a1xKET ale už nemám peniaze pokračovať ďalej je to dosť nákladné 😠 ☹

atlaska25
29. mar 2011

@svetluska23 Ahoj ja by som rada išla ďalej ale ☹ bohužiaľ teraz to nejde!!!! 😒 Poplakať si určite poplačeme 😢 Stále to bolí!!!! ☹ Tento boj je veľmi ťažký!!!Ten kto to nezažil si ani nevie predstaviť!!!! 😠 Ďakujem za podporu aj tebe želám všetko dobré!!! 😉

sofia2008
30. mar 2011

ahojte..dnes tu nik nebol 😕
@matelko1 ahoj..asi vela santite von, ked si sa tu dnes neukazala 😵 my sa od dnes pretacame na brusko jedna radost 🙂
@atlaska25 drzim ti palce do dalsieho boja..teraz si od vsetkeho oddychni a ked pride spravny cas a nasetrite peniazky, tak sa do toho pustite znova 😵 a urcite to vyjde 😵

pipina84
30. mar 2011

@atlaska25 ahojky, tak to teda je, aj ja mam uz mensiu nadej, ako ked som isla 1 krat, drzim palceky do buducna a dufam, ze sa nam to vsetkym podari a budeme stastny 🙂

kamillka100
31. mar 2011

No baby, mam za sebou druhe vysetrenie, co mi bude robit na 3???neviete, som zvedava a ked som pri nom, tak sa ho nic nepytam, ja truba 😀 , este som sa chcela opytat ci neviete, manzel dal velmi malu vzorku spermii, viac nevyslo ☹ , keby som vedela tak mu pojdem pomoct, dufam ze to bude stacit.

sofia2008
31. mar 2011

@kamillka100 ahoj..bude ti robit to iste 😀 co sa tyka tej vzorky, tak uvidis, co vam povie dr. na 4. stretnuti, to by malo byt tak o dva tyzdne po tretom vysetreni..potom vam dr. vsetko vysvetli, potom sa mozes pytat na vsetko..ja som sa tiez nechcela nic pytat 😀

kamillka100
31. mar 2011

@sofia2008 dakujem velmi pekne, az o dva tyzdne budeme vediet???? skoda, ja som si myslela, ze ked ma tak casto objednava, kazdy tyzden, tak hned o tyzden budem vedie nacom som, no nic....vydrzim 😉 ,

sofia2008
31. mar 2011

@kamillka100 ja si pamatam, ako som tie dva tyzdne trpela, ze co nam najde 😀 a potom v cakarni taky stres, ked sme sedeli unho a on tak pomalicky zacal 😀 najprv o mm, tak o mne, no nebolo to fakt nic vesele, vsetko vyzeralo v tej chvili katastrofalne, hlava ma priserne bolela, co vsetko naraz sme sa dozvedeli ☹ ale postupne sa to utriaslo 🙂 a vsetko dobre dopadlo 🙂

sfin
31. mar 2011

Ahojte hlavne snažilky, som tu prvýkrát, už som vás trochu čítala. Ale začalo to byť pre mňa aktuálne až teraz. Už som volala Hermimu, aby som sa objednala, takže teraz už len čakať na príchod návštevy. Neviem čo presne ma čaká, tak sa trochu obávam!

lafia
1. apr 2011

@sfin neboj sa, Ty budes mat tri vysetrenia pocas cyklu, na druhe pojdes aj s manzelom, urobia mu spermiogram. Na stvrtom stretnuti je pohovor, na ktorom ste obidvaja, povie vam, ako na tom ste. Na prvom stretnuti Ti este daju vyplnit dotaznik. Naozaj to nie je nic hrozne. Drzim palce. 🙂