Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
19. máj 2011

ahojte...

@sofia2008 a ktovie,mozno vyuzijes,nikdy nehovor nikdy....
dnes som tu len na skok,potrebujem dovarit obed,povysavat.....pozehlit a poobede ideme do mesta,treba nam sandalky kupit,nejake tricka,kratasy...

ma77
19. máj 2011

@sofia2008 Ale prečo by si nevyužila ved si mladučka 😉 a surodenca treba aj časom zatužiš po 2dieťati tak ako ja 😉

katica1
19. máj 2011

@ma77 dakujem,,,dufam,ze to bude okej,,,verim tomu......zatial sa citim oka,,len ma napina pri cisteni zubov.....Herman sa tiez divil,,,co sa mi nechce nikdy uchytit....ked ja som dajaky velky problem nemala,,no nešlo to..... 😕 tie hormony asi urobili svoje....aj tie lieky.... 😕

katica1
19. máj 2011

@dicinka1 tak manzel mal horsi spermiogram,,a ja som mala polyp na maternici(co mi zistil Herman),,,ten som bola dat operacne odstranit,vraj jeden vajecnik troska lenivejsi ci ako to dr.povedal.......inak nic take ,,,ani protilatky ani endometrioza.....tak sa divil....

sobka
19. máj 2011

ahojte babule, dlho som tu nebola 😉 ale poctivo vás čítam, nemala som sil sem prispievat, nevyslo nam ani 5IVF, ale prebolelo to a dnes som mala KET, vklad 2 blastocyst, tak dufam, že tieto zabojuju 😉 vsetky vas pozdravujem, matelko a sofi, detickám prajem vela zdravícka, máte nádherné deticky a aké su šikovné a nezbedné, juj, hned by som menila s vami 😉

sofia2008
20. máj 2011

@sobka ahoj, myslela som na teba, ze co a ako..no super spravy 😵 😵 😵 velmi budem mysliet a drzat palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sofia2008
20. máj 2011

@matelko1 ahoj, dnes je tak dusno vonku, ja som schytala alergiu na rukach a dekolte, ani som sa neopalovala, pri kocikovani ma tak chytilo, ze som sa cela osypala, vcera som bola u koznej, zakaz pobytu na slnku a mlieko s faktorom 50 😒 a este ma rano tak seklo v krizoch, ze som sa nemohla postavit, mala chuda plakala na podlozke pri hrackach a ja som ju dbihnut nemohla ☹ vzala som tabltku, tak zabrala, ale citim to, len neviem, ako budeme fungovat, ked sme doma same do pol siestej 😠 😀

mima263
20. máj 2011

@sobka určite zabojujú 😉
Ja hlásim, že som vyčerpala všetky hradené pokusy a dopadla som rovnako ako v decembri. Dokonca sa to celé skončilo v rovnaký deň cyklu. Netuším kedy znovu nájdem chuť a odvahu púšťať sa do mrazených, ktoré sú ešte viac potratové. Zlaté nulové hcg

lucinanm
23. máj 2011

@pipina84 ahojte,
tak nakoniec som tam ani nedosla, vcera som si na teste nasla 2 ciakry,
tesim sa ako male dieta, a zaroven dufam ze vsetko bude ok

dicinka1
23. máj 2011

@mima263 to ma mrzí...neviem čo napísat...ale aj KEt-ka su uspešne

dicinka1
23. máj 2011

@lucinanm fuuuha...gratulujem..prirodzene?

dicinka1
23. máj 2011

ahojte baby..neviete ake musi byt spermio na IUI?myslim čisto v gyncare...volala som tam,ale asi maju dovču,lebo ma prerušilo..a to mi robilo ked som volala ešte ked sme šli na IVF

leya
23. máj 2011

@lucinanm blahozelam! 🙂

sfin
23. máj 2011

@dicinka1 Ahoj, dovolenku nemajú, dnes som tam bola, možno Ťa len omylom zrušili!

dicinka1
23. máj 2011

@sfin nie nie..mna automaticky zrušilo..pevna linka..

sfin
23. máj 2011

@dicinka1 No, neviem o dvanástej tam ešte boli.

sobka
23. máj 2011

@dicinka1 ved volaj priamo dr na mobil, aj tak aj pevnu linku dviha castejsie dr , ked nemože sestra

jajanka1
24. máj 2011

Ahojte snazilky. Prosim poradte mi, som zufala. Pred 7 rokmi som brala Clostilbegit a narodil sa mi syncek. nemozem zas otehotniet a ani nezabrali lieky na ovulku. Nemam vobec ovulaciu ani mi nenarastu folikuly . Neviete ako to lieci Dr.Herman? Budem musiet ist na IVF????

lucinanm
24. máj 2011

@leya dakujem 🙂

lucinanm
24. máj 2011

@dicinka1 ahoj, no nakoniec ano, na zaciatku menz mi dal clostyl a tak som si kupila acidofolan a zacala brat len tak, tak asi aj to asi pomohlo, a to som skoro neverila 🙂

dicinka1
24. máj 2011

@sobka dnes som sa mu dovolala,vravel,že mam prist tam..že po tel. sa to neda..nie je na to priestor..chcela som vediet,ci by som nemohla iba na iui..sestrička vravela,že to asi nebude možne,kedže mame IVF-ko..teda mali sme....no uvidime..aspon raz by som to chcela skusit.vd nema až tak katastrofalny spg 🙄 🙄 🙄

matelko1
25. máj 2011

ahojte.
tak sa hlasim,nebola som tu vyse tyzdna.
@lucinanm blahozelam...
@sofia2008 tak ako,alergia ustupila....

matelko1
25. máj 2011

@sobka dakujem a neboj sa a hlavne sa nevzdavaj,tvoj cas este neprisiel,ale budes mat aj ty taketo nezbedne deturence...drzim palce...

sobka
25. máj 2011

@dicinka1 myslím si, že sa to bude dat, skus tam zajst a dohodnut sa, ale istejsie je to IVF, no dr ta nemože nahovarat na IVF, urobíte si nanovo vysetrenia a ak ten spg je lepsí, tak urcite máte pravo aj na IUI, držím palce, daj vediet, ako ste dopadli.
@matelko1 ahoj, dakujem za palceky, krásna foto, už ste takí velkí, krásni, bol nádherný letný týžden, vobec si neuvedomujem, ako to rýchlo ubehlo, nedávno bolo leto a je tu opat, duafam, ale , že tentokrát to bude inak, s bábatkami v brusku 😉 nikdy to nevzdáme, pozdravujem vas všetkých babenky 🙂

matelko1
25. máj 2011

@sobka dobre,ze sa nevzdavas.....kedy sa chystas teraz na ivf....mozno som sa pytala,ale nepamatam sa....a nechce sa mi citat do zadu.....

sofia2008
25. máj 2011

@matelko1 no cauko..som rada, ze ta vidim, alergia zo slnka je uz v pohode, len ta, co sa zjavila po ohss a brati antibiotik mi uz vraj nikdy nezmizne, proste ked ma niekto silno chyti alebo stisne alebo sa cesem, zjavia sa mi take cervene fleky, ktore aj troska opuchnu a do 15min zmiznu, napr. ked sa odlicim, tak mam taku cervenu tvar, ze konec, ale uz som si zvykla na to a neriesim 🙂 malej idu zubky von, uz ich vidno na dasne 🙂 a vy ako, chlapci santia co?

sofia2008
25. máj 2011

@sobka paci sa mi, ze sa nevzdavate 😵 😵 😵 raz to proste pride a hotovo!!!

matelko1
25. máj 2011

@sofia2008 veru chlapci santia.chodime von aj doobeda,aj poobede.....na zahrade mozu lietat.teraz som mala navstevu,kamosku z partizanskeho,bola tu 2 dni....alergiu na slnko mavam aj ja....pred 8 rokmi mi vyskocila prvykrat a od vtedy sa toho neviem zbavit.na slnkusa musim chranit a pomaly opalovat,ale ked mna hned chyti a nastastie mam taku pokozku,ze do hneda.....ale na hrudniku sa vzdy vyhadzem.
vy ako na SK....co robievate...

dicinka1
25. máj 2011

@sobka do Ke pojdeme ked bude trošku viac času...možno v juni pojdeme na ten spermio tam ku Hermanovi..lebo presda oni to tam maju lepšie vybavenie na to...

dicinka1
25. máj 2011

@sobka ked sme boli teraz na spg u genetika mal 16,5 mil spermii a 66% pohyblivost..nie je to až take zle si myslim..ked to je teda pravda..