Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

pettra80
11. júl 2011

@vivera ahoj, vdaka za odpoved. ja by som sa mu mala ozvat asi tak o tyzden, ci ma ziadost. vedela som iba o jeho dovolenke, ktoru ma mat od 25.7 asi dva tyzdne. tak dam vediet potom aj ja ak sa mu dovolam.

matelko1
11. júl 2011

ahojte 🙂
@sofia2008 ako sa mte na sk..co porabiate doma...mala ako sa drzi....
von je riadny hic,ani sa neda ist von.boli sme rano o 8:30 sme sli aspon este vtedy sa da dychat,lebo tie pekoty ......

leya
11. júl 2011

@vivera dakujem za info 🙂

sofia2008
11. júl 2011

@matelko1 ahoj, tak este stale sme na SVK a este stale nevieme, co bude dalej 😠 aspon je teplo, sice az prilis, ale lepsie ako zima a dazd, vsetko zatial ok, klop klop, v nedelu mame 9 mesiacov, mala uz chodi za rucicky, ale to su len take prve krociky, inac este ani nelozi, ani sa sama zatial nepostavila, aj ked sa uz snazi, chodime na plavanie s babatkami, ale myslela som, ze je to nieco lepsie, je to iba raz do tyzdna na 45min, zaplatili sme si 10 hod cyklus, ale viac uz nejdeme, je to dost drahe a nie je to nic svetoborne 😒

matelko1
11. júl 2011

@sofia2008 az moc je dusno...zajtra sa idem dat trosku podstrihnut...v piatok ideme na svadbu do lipt.mikulasa...kamarat sa zeni a pritom obodvaja su odtial od nas,ale musia byt iny,ze tak daleko maju svadbu 😀

matelko1
11. júl 2011

@sofia2008 takze plavanie nic moc...prave preto sme my na ten kurz ani nesli...to iste aj ja ich naucim...

sofia2008
11. júl 2011

@matelko1 no tak sa zabavte 🙂 tak co ich to napadlo? a beriete aj chlapcov? ja som dnes bola v KE dat si vytetovat obocie ciarkovou metodou a som konecne spokojna, lebo mi po tehu vypadalo obocie a vyzerala som dost blbo a uz ma fakt nebavilo farbit si obocie kazde 4 dni 😠 a teraz uz budem mat pokoj..to plavanie je fakt nic moc, uz sme boli 7x a ani nechodi sama, ani po 4roch atd, myslela som, ze jej to pomoze..je to malo 1x do tyzdna 45min, z toho cisteho casu sa cvici iba 15min, ostatnych 30min je to len vozenie po vode, aby to malo efekt, tak by to muselo byt 3x do tyzdna, tak este pojdeme 3x a koniec 😒

ladybirds
12. júl 2011

ahojte dievcata,,, mozem sa pridat?? mame za sebou pohovor u dr.hermana, ziadna slava, ale da sa so mnou este robit 😅 mm ma ist na androurologiu a potom spisem ziadost.. nemate niektora t.c. na dr hrivnaka?? nasla som nejake na nete, ale nikto mi tam nedviiha.. nemate nejake info,,, pls 😢

ma77
12. júl 2011

@ladybirds Ahoj teraz ti dr Hrivnak nezdvihne ma dovolenku do 25.7 ☹

matelko1
13. júl 2011

ahojte.
@sofia2008 ano aj chlapcov berieme,ale nezdrzime sa dlho,len aby sa nepovedalo,ze sme nesli a budu tam nasi vsetci znamy z nemecka co sme spolu robili a aj sa tam zoznamili,takze medzinarodna svadba... 🙂 chcem ich vsetkych vidiet,ved doma sme uz pomaly 7 rokov a odvtedy sme sa nevideli...ktovie ci ta moja nemcina,ci som ju nezabudla 😀

matelko1
14. júl 2011

ahojte.
no vidim,ze vcera tu nik nebol.....

ladybirds
14. júl 2011

@ma77 vdaka za info,, uz sme chceli ist do ke, a to by sme sa zbytocne presli... 😉

sofia2008
14. júl 2011

@matelko1 ahoj..tak to budete mat pekny vylet 🙂 neboj, urcite si nezabudla, budes sprechovat ostosest 😀

ma77
14. júl 2011

@ladybirds Za malo 😉 aspon ste nešli zbytočne do Ke 🙂

dicinka1
14. júl 2011

@sofia2008 zaujimalo by ma,ako ti to robili..

sofia2008
15. júl 2011

@dicinka1 ahoj, myslis tetovanie? robia sa take tenucke ciarky tesne vedla seba, ale nevidno to, je to prirodzenejsie, ako tetovanie, ktore robia klasicky kozmeticky, co je taka silna hruba ciara 😒

sofia2008
15. júl 2011

@matelko1 ahoj, pekny den prajem a super zabavu zajtra na svadbe 😵 😵 😵

dicinka1
15. júl 2011

@sofia2008 sofi,to može byt super..asi to pojdem vyskúšat..mám tenšie obočie,pretože ked je hrubšie nebolo take vytvarovane..tak si ho zvyraznujem a upravujem hnedou ceruzkou..

sofia2008
15. júl 2011

@dicinka1 mozem ti posla foto na mail, ako to vyzera..ja som si musela stale doma farbit, aj to mi vydrzalo len 3 dni a mala som ho prilis tenke a miestami tensie, potom hrubsie, no fakt des 😠

sofia2008
15. júl 2011

@dicinka1 a je to trvale, na cely zivot za 100€, tak po cca 5 rokoch sa chodi len na 10min dofarbit

dicinka1
15. júl 2011

@sofia2008 HEJ POšLI..fairy2009@azet.sk a dakujem :-* fakt som zvedava..zdialky a aj zblizka

sofia2008
15. júl 2011

@dicinka1 ok, poslem, len teraz mam na tom male chrasticky, oni maju zist dole, tak poslem, ked uz to bude vyzerat tak, ako ma 🙂

matelko1
16. júl 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
tak na svadbe bolo celkom fajn,len nestihla som sa ani zo vsetkymi porozpravat,chlapci nam dali zabrat,behali,lietali o 106......mali sme co robit s mm.maxim mi nic nejedol cely den,kopec deti len sa obzeral a vymyslal.

gerena
16. júl 2011

@sofia2008 bud taka dobra aj mne, kamoska sa potom zhana.... 🙂

sofia2008
16. júl 2011

@gerena ok 🙂

matelko1
18. júl 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@gerena ahoj ako sa mas,co mas nove...dovolenka kam a kedy....
@sofia2008 vy co porabiate.....
my sme vcera oslavovali narodky mm,grilovali sme,chlapci behali na holaka....

sofia2008
18. júl 2011

@matelko1 ahoj, aj tebe pekny den..dnes sa Emmka 1x sama z lahu posadila a zacala sa plazit dopredu 🙂 doposial sa plazila len dookola 😀 inac stale cakame, co bude s mm pracou, ale mozno ostaneme uz asi doma, nieco sa mu tu crta, tak este uvidime 🙂

matelko1
20. júl 2011

ahojte.prajem pekny den.
@sofia2008 super mala je sikovna...o chvilku ti zacne chodit.....takze na sk ostavate....aspon budete doma,mas tu vsetkych blizkych....mamka ti pomoze.....

sofia2008
20. júl 2011

@matelko1 ahoj.dakujeme..cele dni chodime po dome za rucky, uz mam krize uplne hotove, ani sediet nechce, len dviha rucky a chce chodit 😲 no na 100% to este nie je, ze ostavame,ja uz som z toho unavena, uz chcem, nech to mame vyriesene 😖 no ja bohuzial uz mamku nemam, ani svokru,ani tetu jednu, bohuzial uz zomreli a ani jedna sa nedozila vnucatka 😔

matelko1
20. júl 2011

@sofia2008 tak to mi je luto....takze krize ta bolia a co mam povedat ja ..ja som to vsetko dvojmo mala a nik mi nepomahal.....vcera som uz taka unavena bola,ze som nevladala ani notbook zapnut,len do spania ma bralo,maxim nesspal,len na ruckach chcel byt....a dnes krasne spal a zase som sa na burku zobudila,okno som zatvarala v izbe...