Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

kukulik30
25. okt 2011

@timmka nevadi, v podstate su dve, v srdciecku mam stale aj A.

timmka
25. okt 2011

@kukulik30 normalne si ma rozplakala ☹ , je mi to ozaj luto,a le mas to krasne napisane, si statocna

gerena
25. okt 2011

@ma77 v KE v novej nemocnici na CPO je gynekologicka poohotovost, najskor tam....klasicku pohotovost neodporucam, je tam vela ludi vzdy a nemusis sa dostat na rad vcas, ale zavisi aj od ochoty koho toho....maj 2 eura drobne a ihlu+striekacku 🙂 budu ta mat rad radsej 🙂
idem speakovat 😝

matelko1
25. okt 2011

@ma77 ja som mala lepidlo a uchytilo sa pekne

ixi
25. okt 2011

ahojte banbulky 😀 😀 😀 zajtra ma caka odber huraaaaaaaaaaa 🤐 😵 vcera po tom diphereline som mal taku reakciu som myslela ze mi brucho zhori a ze sa zoskrabem ale potom do rana to preslo 😎 nalievam sa jak tur uz mi to leze hore krkom a inak pred odberom mam rano zjest dufaston ci nie???

bettypo
25. okt 2011

@ixi k tomu duphastonu - asi by si nemala piť. Veď si môžeš dať na obed. Stavím sa, že pri prvom IVF si tých hormónov dostala o dosť viac 😉 . Držím palce

ixi
25. okt 2011

inak baby ja fakt s hermanom normalne kecam vsetko mi vysvetlil super 😵 😵 😵 by som vam dopriala pokecat s hredzakom dr zo splnu tak to je ina minuta ticha 😉

ixi
25. okt 2011

@bettypo hej hej dostala a le to co som mala dostat som nedostala....asi mas pravdu zjem az naobed ja si to uz nepamatam ako som to vtedy riesila....

ixi
25. okt 2011

idem sa pobylit na zajtra 😎

pempusik
25. okt 2011

@ixi drzim palce 🙂

dorotka_
25. okt 2011

ahojte , ja sice nepatrim do vaseho centra, ale potrebovala by som radu, akonahle dostanem MS zacinam stimulovat a chcela by som sa spytat, ze o kolkej hodine ste si pichali gonal, lebo ja idem teraz na stredu a stvrtok na sluzobku a ak by sa mi zajtra spustili tak zacinam vo stvrtok s gonalom ale ak by stacilo ho pichat vecer, nemusela by som ho prenasat, aj tak neviem ci tam kde budeme ubytovani bude chladnicka a nerada by som ho zbytocne prevlakala , a asi kolko moze byt mimo chladnicku uskladneny, dakujem za radu

ixi
25. okt 2011

@dorotka_ ahoj ja som pichala vecer o 18 hlavne je aby si kazdy den pichala v rovnaky cas 😵

dorotka_
25. okt 2011

@ixidakujem, takze by som si nemusela brat so sebou gonal to by bolo super aby sa neprevlakal hore dole, lebo niekde som citala, ze sa picha rano, tak si ma potesila 🙂

ixi
25. okt 2011

@dorotka_ nemas zaco a nech to vynde 😵

dorotka_
25. okt 2011

aj ja Vam tu babizne zelam vela mamiciek 🙂

sofia2008
25. okt 2011

@ixi super... 😵 😵 😵 😵 😵 daj vediet, ako to cele dopadlo 😵 😵 😵

ixi
26. okt 2011

dobre ranecko takze ja odchadzam do ke myslite na mna 😉

matelko1
26. okt 2011

@ixi budem drzat silno palce......myslim na teba.... 🙂

matelko1
26. okt 2011

zabudla som vas pozdravit 😉

dobre ranko prajem a pekny den...

matelko1
26. okt 2011

@dorotka_ ja som si pichala vecer o 18-tej injekcie a raz som potrebovala ist na dedicne konanie a to som si musela pichnut o 2 hodky skor......

sofia2008
26. okt 2011

@ixi nech to dopadne co najlepsie 🙂

ma77
26. okt 2011

@gerena Dakujem za radu no ihly ešte mam nejake ale striekačky už nie tak mi požičaju dufam 😀 😀 😀

ma77
26. okt 2011

@ixi Daj vediet ako si dopadla nech viem čo ma v piatok čaka 😝 😝 😝

vivera
26. okt 2011

@ma77 ahoj, a ešte máš ísť aj na kontrolný ultrazvuk pred odberom?

ma77
26. okt 2011

@vivera ahoj 😉 nie nemam včera mi robil ultrazvuk 😲 😲 😲 😲

ixi
26. okt 2011

ahoj kocky tak hlasim prichod bolo super mam 15 vajok zajtra budem o 14 hod volat. 😎

katy2
26. okt 2011

@ixi strasne drzim palce.... velmi na teba mylsim... nech je to uz to prave, orechove... s tehu a vonavym batozkom... modlim sa za teba..... 🙂

matelko1
26. okt 2011

@ixi super tak drzim palce nech sa ich co najviac oplodni...

vivera
26. okt 2011

@ma77 ja idem v pondelok na utz, to budem 8 den stimulky. tak to pojdem už iba na odber? potrebujem si zariadit dovolenku a nenapadlo ma sa ho to opytat.

ixi
26. okt 2011

@vivera vecsinou sa sa picha 10 dni tak asi este budes pichat 🤐 😕